fbpx
 • 1 zákrok690 Kč

Chcete detoxikovat organismus a zároveň redukovat celulitidu? Osvěžit vaši pokožku, napomoci procesu hubnutí a ulevit i některým chronickým onemocněním? Pak vyzkoušejte přístrojovou lymfodrenáž v našem luxusním kosmetickém salonu!

Chcete detoxikovat organismus a zároveň redukovat celulitidu? Osvěžit vaši pokožku, napomoci procesu hubnutí a ulevit i některým chronickým onemocněním? Pak vyzkoušejte přístrojovou lymfodrenáž v našem luxusním kosmetickém salonu!

Jaké má přístrojová lymfodrenáž účinky? Důvody, proč právě tato procedura

Odvodnění těla

Přístrojová lymfodrenáž v Praze obrázek 2

Naše tělo občas může zadržovat více vody, než je žádoucí. Výsledkem mohou být otoky, záněty, “syndrom těžkých nohou”, celulitida, a řada dalších komplikací. Lymfodrenáž pomáhá nadbytečné tekutiny posouvat k lymfatickým uzlinám, kde mohou být rychle a efektivně odstraněny.

Zlepšení cirkulace a detoxikace

Přístrojová lymfodrenáž v Praze obrázek 4

Lymfodrenáž urychluje lymfatický i krevní oběh. Výsledkem je celkově rychlejší odbourávání vody, odpadních a toxických látek z těla.

Zlepší se tím jeho celková imunita a regenerační schopnost po námaze či poranění. Poznáte to i na svěžejší pokožce - tu doporučujeme případně omladit ještě karboxyterapií či fotorejuvenací.

Hubnutí a zlepšení metabolismu

Přístrojová lymfodrenáž v Praze obrázek 6

Lymfatický, krevní i metabolický systém jsou vzájemně propojené. Z posílení předešlých dvou těží i ten třetí. Lymfodrenáž tak ve výsledku urychlí také spalování tuků, umožní vám snáze hubnout i pomaleji nabírat váhu.

I proto se často kombinuje (v přiměřeném odstupu) s neinvazivní liposukcí či ultrazvukovou kavitací

Relaxace a redukce stresu

Přístrojová lymfodrenáž v Praze obrázek 8

Kromě zdravotních benefitů má tato procedura i uvolňující a relaxační účinky. Masáž ve speciálním obleku je příjemná a spolu s dalšími látkami se při ní odbourává kortizol, hormon zodpovědný za úzkostivé a stresové stavy.

Špičkový přístroj na lymfodrenáž

Přístrojová lymfodrenáž v Praze obrázek 10

Lymfodrenáž provádíme s pomocí jednoho z nejmodernějších přístrojů svého druhu, který je zárukou maximální efektivity a přesnosti. 

Individuální péče a bezpečnost

Přístrojová lymfodrenáž v Praze obrázek 12

Každou proceduru provádíme s přihlédnutím k vašemu zdravotnímu stavu. Dbáme o co největší pohodlí a bezpečnost a zároveň se snažíme proceduru přizpůsobit hlavním potřebám a problémům, s nimiž se potýkáte.

Uvolnění pro tělo i mysl a především dlouhodobé pozitivní účinky na vaše zdraví a chod vašeho organismu

To vše vám zajistí pouhá půlhodinka strávená na naší lymfodrenáži. Pojďte to zažít na vlastní kůži!

Přístrojová lymfodrenáž - zkušenosti našich klientů

Přečtěte si na naši lymfodrenáž recenze zákazníků a zákaznic, co tuto proceduru absolvovali. Třeba vás jejich zkušenosti přesvědčí, že se není čeho obávat - naopak!

Masáž u vás je vždycky potěšením. Hezky si u vás odpočinu 😊😊 Medovou masáž mám ráda nejvíce 👍 Ale ráda bych zkusila i jiné druhy

Juchelková

Dobrý den, moc děkuji za hezkou masáž. Opět, velká spokojenost. Cítila jsem, že paní byla u masáže přítomná, důsledná a pečlivá. Byla to příjemná masáž a hezký zážitek. Mělo to sílu, ale bylo to moc příjemné. Těším se na další. Moc děkuji, Denisa.

Denisa Udžánová

Studio Ketrin je místem, kam se každý měsíc těším. Je to místo klidu, odpočinku, a má pleť je po každé proceduře svěží, vypnutá a čistá. Kdybych mohla, nejraději bych chodila každý den. Vyzkoušela jsem i procedury, které jsou trochu nepříjemné (mikrojehličky, chemický peeling), díky kterým jsem se ale zbavila ošklivého akné. Všem vřele doporučuji navštívit Studio Ketrin, u paní Tatiany vždy naleznou rady a pomoc s pletí.

Milena Carbolová

Díky paní Hryhulkové, ke které pravidelně docházím již 5 let na kosmetiku, se mi viditelně zlepšila pleť (předtím jsem měla velmi mastnou pleť s hlubokými póry), díky pravidelnému čištění a chemickým peelingům vypadá mladě, je hydratovaná a bez lesku. Předtím bych bez makeupu nevyšla z domu, nyní používám pouze bb krémy, žádný makeup a pleť je moc pěkná i bez nánosů makeupu. Masáž u paní Hryhulkové mohu vřele doporučit, je prostě skvělá!!

Michaela Kubínová

Kosmetický salón paní Táni navštěvuji již několik let a vždy jsem byla velmi spokojena. Péče a procedury jsou vždy spojeny s odbornou individuální konzultací či radou, jak o pleť dále pečovat. Služby jsou na profesionální úrovni a výsledek je vždy vidět. Jelikož se stále a stále objevují nové procedury a kosmetika, tak musím říci, že i paní Táňa se zajímá o novinky, které může poskytnout svým klientkám.

Markéta Janovcová

Pokud chcete, můžeme podobný úspěch brzy zopakovat i u vás

Objednejte se na první proceduru hned teď!

Jak probíhá lymfodrenáž u nás?

Pojďme se podívat, jaký je náš postup. Čím více informací budete mít, tím spíše dosáhneme těch nejlepších výsledků.

 1. Na začátku naší spolupráce je první konzultace. Na té společně zjistíme, jakým způsobem vám můžeme pomoci. Zároveň ověříme, jestli je pro vás tento zákrok vhodný.
 2. Jakmile přijde čas na proceduru, svěříme vás do rukou našich specialistek. Ty už přesně vědí, co mají dělat. Mají zkušenosti i důkladné školení.
 3. Na 30-40 minut si lehnete na připravené lůžko a zabalíme vás do speciálního drenážního obleku. Ten se postará o všechno potřebné. Až skončíme můžete pokračovat v běžném dni.
 4. Abychom vám zajistili maximální efekt drenáže, domluvíme se na další termín procedury. Jen tak uvidíte požadované výsledky.
 5. Celá procedura lymfodrenáže probíhá vleže. Abyste se cítili pohodlně po celou dobu zákroku, doporučujeme si obléknout lehké legíny nebo sportovní kalhoty a tričko.
0 (10)
lazerk0 (70)

Víme, že chcete skvělé výsledky. Ty vám zajistí opakování!

Výsledky drenáže získáte už po první proceduře. Ten skutečný efekt, po kterém toužíte, zaručí jen opakování celého postupu. Doporučujeme absolvovat 10-15 procedur s minimálním odstupem 1-2 dnů. 

Doporučujeme proceduru zkombinovat i s některými dalšími z našich procedur. Pokud přemýšlíte, jak se zbavit strií, máme širokou paletu zákroků přesně k tomuto účelu.

A usilujete-li například o odstranění celulitidy, Endosphéres therapy, která se výtečně doplňuje právě s lymfodrenáží, je výtečnou volbou!

Představujeme náš stroj pro lymfatickou přístrojovou masáž

Kvalitní lymfodrenáž vyžaduje výkonný stroj a spolehlivé příslušenství. Pro naše účely používáme certifikovaný přístroj s označením PR-801. Ten je vybavený speciálními myostimulačními obvazy a masážními manžetami. Proč je k zákroku potřebujeme?

Pomáhají nám rozproudit lymfu. S její pomocí můžeme přesouvat škodliviny z těla do sítě lymfatických uzlin. Ty slouží jako filtr škodlivých látek a jakmile zaregistrují nechtěné částice, pomáhají s jejich odfiltrováním. Většinou trvá zákrok 30-40 minut a několikrát jej opakujeme. Vy můžete v klidu odpočívat a my zařídíme vše potřebné.

IMG_20200902_170821

Jaká je u lymfodrenáže cena?

Můžete objednávat po jednom ošetření nebo větší výhodný balíček procedur. Nezapomeňte, nejlepších výsledků dosáhnete jedině opakováním celého zákroku! Celkový počet ošetření a rozsah slevy s vámi vyjednáme individuálně.

 •  30-40 min - 690 Kč

Zbavte se přebytečných tekutin, které komplikují hladké fungování a regeneraci vašeho těla

Jedna procedura lymfodrenáže může pomoci řešit hned několik problémů naráz - od nadváhy po chronickou únavu. Objednejte se k nám rovnou!

FAQ - přístrojová lymfodrenáž Praha

Jaké části těla mohou být ošetřeny přístrojovou lymfodrenáží?

S výjimkou hlavy lze provádět prakticky celotělovou lymfodrenáž, největší účinky má procedura ale především v oblasti nohou a trupu, kde ji také provádíme nejčastěji.

Kdy nejít na přístrojovou lymfodrenáž? Má procedura nějaké kontraindikace?

Každá služba má své cílové publikum. Nechceme za každou cenu nabízet naší službu komukoliv, protože tím bychom mohli způsobit nepříjemné komplikace. Proto jsme sestavili následující seznam, pro koho není lymfodrenáž vhodná.

 • Pokud se léčíte s epilepsií
 • Víte o jakékoliv srdeční poruše
 • Máte zhoubné nádorové onemocnění
 • Trpíte bakteriální nebo virovou infekcí
 • Na vašem těle máte otevřenou ránu
 • Máte chronický stav bronchiálního astmatu
 • V těle máte kloubní náhrady v místě zákroku
 • Vaše ledviny nebo štítná žláza nefungují správně
 • Máte akutní žilní onemocnění nebo trauma měkkých tkání

Tento seznam je pouze orientační. Vše potřebné ještě probereme na první konzultaci, abychom vyloučili kontraindikaci.

Je vhodná přístrojová lymfodrenáž v těhotenství?

V obodobí těhotenství, šestinedělí nebo kojení se lymfodrenáž nedoporučuje podstupovat. Doporučujeme ji odložit až na pozdější dobu.

Jsou nějaká rizika u lymfodrenáže?

Pokud netrpíte žádnými kontraindikacemi, měla by pro vás být lymfodrenáž naprosto bezpečnou procedurou. Ve výjimečných případech může některým lidem způsobovat bolest hlavy, nevolnost nebo únavu, které by měly ale brzy odeznít.

Jak se chovat po lymfodrenáži?

Aby byly výsledky procedury co nejefektivnější a vyhnuli jste se riziku vedlejších účinků, doporučujeme po proceduře následující.

 • Nenosit příliš těsné oblečení, abyste podpořili tok lymfy.
 • Zvýšit příjem vody
 • Snížit příjem kofeinu
 • Alespoň několik hodin se vyhýbat horkým koupelím, saunám apod.
 • 24 hodin se vyhýbat alkoholu
 • Omezit kouření (pokud kouříte)
 • Doporučuje se jíst lehkou stravu z čerstvých surovin, aby se tělo nemuselo soustředit na obtížné trávení.