fbpx
 • 1 zákrok690 Kč

Přístrojová lymfodrenáž v Praze – Odstranění celulitidy a regenerace těla

Chcete detoxikovat organismus a zároveň odstranit celulitidu?

Vyzkoušejte přístrojovou lymfodrenáž! 

Jak vám přístrojová lymfodrenáž pomůže?

Lymfa je tekutina našeho těla, která očišťuje od škodlivých látek a pomáhá s regenerací. Abychom mohli žádané procesy v těle nastartovat, oblékneme Vás do speciálních manžet. Ty budete mít navlečené na nohách a části trupu. Postupující příjemná tlaková vlna nastartuje proces proudění lymfy. Při lymfodrenáže pozorujeme až šestinásobné zrychlení lymfatického systému. V končetinách vzniká pocit lehkosti a zmenšuje se jejich objem.

Náš Tip: Jaké jsou další výhody lymfodrenáže?

Mezi nejdůležitější benefity této procedury patří:

 • Odstranění celulitidy
 • Uvolnění vzniklých otoků
 • Podpora imunitního systému
 • Pocit odlehčení dolních i horních končetin
 • Regenerace svalů a odbourávání katabolitů

Velmi populární je tato procedura mezi sportovci. Po intenzivním výkonu lépe regeneruje svalstvo. Její účinky také oceníte, pokud máte sedavé zaměstnání. Uvolňuje oteklé a unavené končetiny.

Jaký přístroj používáme a k čemu slouží?

Kvalitní lymfodrenáž vyžaduje výkonný stroj a spolehlivé příslušenství. Pro naše účely používáme certifikovaný přístroj s označením PR-801. Ten je vybavený speciálními myostimulačními obvazy a masážními manžetami. Proč je k zákroku potřebujeme?

Pomáhají nám rozproudit lymfu. S její pomocí můžeme přesouvat škodliviny z těla do sítě lymfatických uzlin. Ty slouží jako filtr škodlivých látek a jakmile zaregistrují nechtěné částice, pomáhají s jejich odfiltrováním. Většinou trvá zákrok 30-40 minut a několikrát jej opakujeme. Vy můžete v klidu odpočívat a my zařídíme vše potřebné.

Chceme, abyste byli maximálně spokojeni! Jak probíhá lymfodrenáž v našem salonu?

Pojďme se podívat, jaký je náš postup. Čím více informací budete mít, tím spíše dosáhneme těch nejlepších výsledků.

 1. Na začátku naší spolupráce je první konzultace. Na té společně zjistíme, jakým způsobem vám můžeme pomoci. Zároveň ověříme, jestli je pro Vás tento zákrok vhodný. Neradi bychom vás rezervovali na proceduru, která by vám neprospěla.
 2. Jakmile přijde čas na proceduru, svěříme Vás do rukou našich specialistek. Ty už přesně vědí, co mají dělat. Mají zkušenosti i důkladné školení.
 3. Na 30-40 minut si lehnete na připravené lůžko a zabalíme Vás do speciálního drenážního obleku. Ten se postará o všechno potřebné. Až skončíme můžete pokračovat v běžném dni.
 4. Abychom vám zajistili maximální efekt drenáže, domluvíme se na další termín procedury. Jen tak uvidíte požadované výsledky.
 5. Celá procedura Lymfodrenáže probíhá vleže. Abyste se cítili pohodlně po celou dobu zákroku, doporučujeme si obléknout lehké legíny nebo sportovní kalhoty a tričko.

Pro koho není přístrojová Lymfodrenáž určená?

Každá služba má své cílové publikum. Nechceme za každou cenu nabízet naší službu komukoliv, protože tím bychom mohli způsobit nepříjemné komplikace.

Proto jsme sestavili následující seznam, pro koho není lymfodrenáž vhodná:

 • Léčíte epilepsii
 • Víte o jakékoliv srdeční poruše
 • Máte zhoubné nádorové onemocnění
 • Trpíte bakteriální nebo virovou infekcí
 • Jste těhotná, v období šestinedělí nebo kojíte
 • Na Vašem těle máte otevřenou ránu
 • Máte chronický stav bronchiálního astmatu
 • V těle máte kloubní náhrady v místě zákroku
 • Vaše ledviny nebo štítná žláza nefunguje správně
 • Máte akutní žilní onemocnění nebo trauma měkkých tkání

Tento seznam je pouze orientační. Vše potřebné ještě probereme na první konzultaci, abychom vyloučili kontraindikaci.

Víme, že chcete skvělé výsledky. Ty vám zajistí opakování!

Výsledky drenáže získáte už po první proceduře. Ten skutečný efekt, po kterém toužíte, zaručí jen opakování celého postupu. Doporučujeme absolvovat 10-15 procedur s minimálním odstupem 1-2 dnů.

Takovou péči potřebuji! Jak se můžu objednat?

Přístrojová lymfodrenáž je zaručeně skvělá procedura. Objednání je velmi snadné. Stačí se podívat na vybrané balíčky níže. Můžete objednávat po jednom ošetření nebo větší výhodné balení. Nezapomeňte, nejlepších výsledků dosáhnete jedině opakováním celého zákroku!


Ošetření přístrojovou lymfodrenáží:

 • 1 zákrok za 690 Kč

Výhodný balíček ošetření přístrojovou lymfodrenáží

 • 10 zákroků za  Kč

 

Vaše přístrojová lymfodrenáž je blízko! Pošlete nám objednávku!

Je to velmi snadné. Stačí vyplnit objednávkový formulář. V něm nám napište, kdy by se vám nejvíce hodila první konzultace. O zbytek už se postaráme.

  Nezanedbávejte svůj vzhled

  Udělejte něco pro krásu. Čas vrátit nedokážeme, ale mladistvý lesk a pružnost Vaší pokožky ano. Na nic nečekejte a objednejte se na tuto proceduru třeba ihned!