fbpx
 • Endosphére terapy (celé tělo první návštěva)1490 Kč
 • Endosphére terapy (celé tělo)2740 Kč
 • Edosphére terapy (nohy,boky,zadek,břicho)2150 Kč

Objevte i vy sílu revoluční neinvazivní technologie pro odstranění celulitidy. Endosphéres therapy je v současnosti nejúčinnější ošetření, které je v boji proti pomerančové pokožce k dispozici. Kromě toho se postará o její omlazení, hloubkovou relaxaci tkáně a snížení otoků. 

Objevte i vy sílu revoluční neinvazivní technologie pro odstranění celulitidy. Endosphéres therapy je v současnosti nejúčinnější ošetření, které je v boji proti pomerančové pokožce k dispozici. Kromě toho se postará o její omlazení, hloubkovou relaxaci tkáně a snížení otoků. 

Odstranění celulitidy Endosphéres therapy - proč ošetření zvolit právě u nás?

Dopřejte si tuto jedinečnou novinku v našem kosmetickém salonu v Praze, která účinně bojuje s zadržování tekutin, zrychluje metabolismus, štěpí tukové buňky a podporuje tvorbu elastinu a kolagenu. Níže popsané výhody jsou více než vypovídající.

Vysoká účinnost při odstraňování celulitidy

Odstranění celulitidy Endosphéres therapy v Praze obrázek 2

Tato procedura zaručuje mimořádné výsledky již po několika málo sezeních. Využívá k tomu nízkofrekvenčních tlakových mikrovibrací. Více než 50 silikonových kuliček uložených ve válečku vytváří mechanické vibrace.

Ty stimulují tkáň na úrovni cév a odstraňují celulitidu v její samotné podstatě.

Zlepšení vzhledu pokožky

Odstranění celulitidy Endosphéres therapy v Praze obrázek 4

Snížení výskytu celulitidy a modelace postavy je primárním, nikoliv však jediným efektem Endosphéres therapy. Hloubková svalová stimulace tkáně má na svědomí aktivaci krevního oběhu, tj.

lepší okysličení tkání a podporu jejich pružnosti. Ta se projeví zpevněním a vyhlazením pokožky, která na pohled působí zdravěji a mladistvěji.

Bezpečnost a neinvazivnost

Odstranění celulitidy Endosphéres therapy v Praze obrázek 6

Nevěříme, že pro krásu se musí trpět. Ať už jde o epilaci laserem, fotorejuvenaci či právě odstranění celulitidy a modelaci postavy - všechna ošetření prováděná v našem salonu se obejdou bez skalpelu, jsou naprosto bezpečná, maximálně šetrná a hlavně bezbolestná.

Chceme, abyste o sebe pečovali s radostí a nebyli zatížení náročnou rekonvalescencí. A k tomu napomáhají ty nejmodernější dostupné přístroje.

Cílené ošetření problematických oblastí

Odstranění celulitidy Endosphéres therapy v Praze obrázek 8

Máte štíhlou postavu, ale přesto vás trápí celulitida? Už nevíte, jak se zbavit podbradku? Při pohledu do zrcadla se stydíte za tukové pasti v oblasti boků/bříška/zad?

Endosphéres therapy dokáže zacílit na jednotlivé problematické partie, zredukovat je a vám tak pomoci k postavě, kterou jste si vždy přáli. Vždyť jen za jedno sezení sníží obvod stehen až o 2,5cm!

Individuální přístup

Odstranění celulitidy Endosphéres therapy v Praze obrázek 10

Univerzální postupy od nás nečekejte. Vždy pro vás hledáme řešení na míru. Navrhneme strategii ošetření a vhodnou kombinaci doplňkových procedur.

A to tak, aby jednotlivé postupy posilovaly své účinky, nikoli je duplovaly. Pečlivě také zaznamenáváme a sledujeme vaše pokroky. Hodnotíme, zda je péče vhodně nastavena a podle potřeb ji upravíme.

Zlepšení celkového pocitu a wellness efekt

Odstranění celulitidy Endosphéres therapy v Praze obrázek 12

Díky aktivaci krevního oběhu a podpoře pružnosti tkání se můžete cítit lépe a odpočatěji. Procedura může přinést relaxaci a uvolnění napětí ve svalstvu, což je při dnešním hektickém životním stylu velmi ceněno.

Pokud se věnujete cvičení a sportování, Endosphéres therapy může být užitečným doplňkem.


Svěřte se do rukou opravdových specialistů

S individuálním plánem, vhodně zvolenými procedurami a správně nastavenou domácí péčí dosáhnete viditelných výsledků.

Endosphéres therapy a recenze našich klientek

Co o nás říkají naše klientky? Co si myslí o naší práci, atmosféře salonu a výsledcích, kterých se nám povedlo dosáhnout? Přečtěte si jejich autentická hodnocení.

Masáž u vás je vždycky potěšením. Hezky si u vás odpočinu 😊😊 Medovou masáž mám ráda nejvíce 👍 Ale ráda bych zkusila i jiné druhy

Juchelková

Dobrý den, moc děkuji za hezkou masáž. Opět, velká spokojenost. Cítila jsem, že paní byla u masáže přítomná, důsledná a pečlivá. Byla to příjemná masáž a hezký zážitek. Mělo to sílu, ale bylo to moc příjemné. Těším se na další. Moc děkuji, Denisa.

Denisa Udžánová

Studio Ketrin je místem, kam se každý měsíc těším. Je to místo klidu, odpočinku, a má pleť je po každé proceduře svěží, vypnutá a čistá. Kdybych mohla, nejraději bych chodila každý den. Vyzkoušela jsem i procedury, které jsou trochu nepříjemné (mikrojehličky, chemický peeling), díky kterým jsem se ale zbavila ošklivého akné. Všem vřele doporučuji navštívit Studio Ketrin, u paní Tatiany vždy naleznou rady a pomoc s pletí.

Milena Carbolová

Díky paní Hryhulkové, ke které pravidelně docházím již 5 let na kosmetiku, se mi viditelně zlepšila pleť (předtím jsem měla velmi mastnou pleť s hlubokými póry), díky pravidelnému čištění a chemickým peelingům vypadá mladě, je hydratovaná a bez lesku. Předtím bych bez makeupu nevyšla z domu, nyní používám pouze bb krémy, žádný makeup a pleť je moc pěkná i bez nánosů makeupu. Masáž u paní Hryhulkové mohu vřele doporučit, je prostě skvělá!!

Michaela Kubínová

Kosmetický salón paní Táni navštěvuji již několik let a vždy jsem byla velmi spokojena. Péče a procedury jsou vždy spojeny s odbornou individuální konzultací či radou, jak o pleť dále pečovat. Služby jsou na profesionální úrovni a výsledek je vždy vidět. Jelikož se stále a stále objevují nové procedury a kosmetika, tak musím říci, že i paní Táňa se zajímá o novinky, které může poskytnout svým klientkám.

Markéta Janovcová

Odstranění celulitidy - před a po ošetření

Chcete názornou ukázku toho, jakých výsledků můžete s pomocí Endosphéres therapy dosáhnout? Prohlédněte si galerii plnou fantastických proměn klientek, které této proceduře důvěřují.

Zamilujte se do svého odrazu

Pomůžeme vám k vysněné postavě za pomocí nejmodernějších kosmetických postupů.

Jak probíhá terapie Endosphéres u nás

Sezení Endosphères trvá 45-60 minut v závislosti na požadovaných výsledcích a ošetřované oblasti. Všechna sezení jsou krátká a zapadají do vašeho každodenního životního stylu. Díky tomu můžete sezení absolvovat během polední pauzy nebo po skončení pracovního dne.

Průběh ošetření

Během ošetření naše terapeutka používá ruční přístroj obsahující 55 rotujících kuliček, které vytváří mikrovibrace. Zařízení se přikládá na pokožku těla, popřípadě obličeje, kde jemně masíruje a stimuluje tkáně, čímž zvyšuje průtok krve a lymfy.

To pomáhá snižovat výskyt celulitidy, vyhlazovat nerovnoměrnou strukturu pokožky a zlepšovat její celkový tón.

dgrty
sadsfdfguhijo

Počet ošetření

Celkový počet potřebných sezení závisí na stupni celulitidy, stavu pokožky, rozsahu změn, kterých si přejete dosáhnout. Pro ty nejvýraznější výsledky doporučujeme podstoupit intenzivní kúru 12 terapií s frekvencí 2x-3x týdně.

Mezi jednotlivými ošetřeními by vždy mělo uběhnout minimálně 24 hodin. Výsledky je vhodné upevnit následnou udržovací procedurou 1x měsíčně.

Péče po ošetření

Po sezení není třeba dodržovat žádný zvláštní režim. S ošetřením není spojená žádná doba na zotavení, nezanechává ani viditelné nežádoucí stopy. Případné zarudnutí velmi rychle odeznívá, takže se můžete okamžitě vrátit ke svým běžným každodenním aktivitám.

Vřele doporučujeme dbát na dostatečnou hydrataci po ošetření, čímž podpoříte detoxikaci organismu a odvod zadržovaných tekutin.

ujhfj

Odstranění celulitidy - cena této metody

Máme vždy skvělé nabídky pro stálé klienty, ale i pro ty, kteří k nám zavítají úplně poprvé.

 • Endosphéré terapy (celé tělo) 60 min 2740
 • Endosphéré terapy (nohy, boky, zadek, břicho) 45 min 2150

Dopřejte si pro sebe to nejlepší

Krása a péče o svůj zevnějšek jsou v našem salonu cenově dostupné i díky speciálním akčním nabídkám.

FAQ - odstranění celulitidy Endosphéres therapy Praha

Na co se nás v souvislosti s modelací postavy a odstranění celulitidy ptáte nejčastěji? Podívejte se oblíbené dotazy. 

Jak dlouho trvají výsledky Endosphéres terapie?

Výsledky se projeví okamžitě po ošetření a přetrvávají průměrně jeden týden. Proto doporučujeme absolvovat alespoň šest sezení pro dlouhodobější výsledky (tj. tvorbu elastinu a kolagenu, redukci celulitidy). Pokud chcete skutečně získat všechny výhody terapie Endosphéres, vyplatí se ji zařadit do své rutiny. Skvěle pak působí v kombinaci s ultrazvukovou kavitací

Je Endosphéres terapie vhodná pro všechny typy celulitidy?

Naprosto! Vůbec nezáleží na tom, v jaké stádiu celulitidu máte, zda je patrná pouze při pohybu, sezení, nebo i v klidu. Endosphéres therapy její výskyt dokáže snížit v každém případě. Stupeň celulitidy nicméně určuje celkový počet doporučených ošetření.

 • Stupeň 1 a 2 - 6 sezení (ideálně 2x týdně)
 • Stupeň 3 a 4 - 12 sezení (ideálně 3x týdně)

Je nutná nějaká příprava před ošetřením Endosphéres terapií?

S Endosphéres nejsou spojeny žádné závažné vedlejší účinky. Vzhledem k tomu, že pracuje na principu hloubkové masáže, může dojít (stejně tak jako v důsledku jiných masáží, včetně ruční anticelulitidní masáže) k mírné bolestivosti v ošetřované oblasti. Dále se může objevit dočasné zarudnutí, popř. zvýšené močení v důsledku odstranění zadržované tekutiny a opětovného rozproudění lymfy v těle.

Je nutná nějaká příprava před ošetřením Endosphéres terapií?

Na tento typ ošetření není nutné se nějakým způsobem připravovat. Jde o bezpečnou a zcela neinvazivní proceduru, která je příjemná a bezbolestná. Jako jedna z mála se navíc neprovádí v žádném speciálním obleku (např. přístrojová lymfodrenáž ano). Existují však určité situace, kdy její provedení není zcela vhodné. Proto v rámci "přípravy" doporučujeme ověřit, zda u vás nenastala některá z následující kontraindikací:

 • těhotenství, kojení
 • tromboflebitida
 • pooperační rekonvalescence
 • zánětlivá onemocnění a procesy na pokožce (otevřené rány, lokální léze) 
 • infekční onemocnění 
 • onkologická onemocnění
 • patologická vaskulární onemocnění
 • zhoršená funkce imunitního systému