fbpx
  • 1 ošetření601390 Kč
  • 6 ošetření (permanentka)6600 Kč

Při zakoupení permanentky ušetříte 1740 Kč.

Pokaždé, když se blíží období vybírání plavek, roste zájem o procedury, které by přispěly k hubnutí a modelaci těla. Toto je jedna z nich.

Katalytická termolipolýza představuje jedinečnou metodu hubnutí a tvarování postavy, a také jedinou, které nemá žádné kontraindikace. Díky ní se celulitidy a přebývajícího tuku mohou zbavit například i ženy s křečovými žilami.

Jak termolipolýza probíhá?

Jedná se o komfortní a relaxační ošetření v termosauně. Před ulehnutím do termosauny je tělo nejprve pokryto speciální hmotou, jež uspišuje metabolismus tuků, posiluje pokožku, odstraňuje celulitidu, zahlazuje nerovnosti, modeluje tělo a rovněž jej zbavuje toxinů. Po nanesení tělové hmoty METRINI bude klientka zabalena do jednorázové fólie a uložena do termosauny. Během kúry pak pouze odpočívá a poslouchá příjemnou hudbu.

Termosauna pracuje s regulováním tepla, čímž podněcuje rovnoměrné pocení a vylučování tekutin přes póry. Společně se zmíněnou tělovou hmotou a návlekem pak urychluje odbourávání tuku. Vyšší teplota umožňuje rychlejší rozklad tukových buněk a vylučování odpadních látek. Doba trvání celého procesu je zhruba 30-40 minut, tělová hmota je posléze odstraněna a nahrazena nánosem katalytického tělového mléka. Vše je zakončeno krátkou masáží, při níž je na tělo nanesen ještě speciální tělový krém.

Jaké výsledky lze od procedury očekávat?

Ještě než začneme, změříme podle klientčina přání její kritické partie. V průběhu kúry dojde ke ztrátě zbruba 0,5 – 0,8 kilogramů tělesné hmotnosti, což činí přibližně 1-5 cm obvodu těla. Udržitelnost výsledku pak samozřejmě závisí na faktorech, které jsou již v moci klientky samotné, jako je dodržování pitného režimu, pravidelné cvičení či správné stravování. Termolipolýza zbavuje tělo toxinů a má také relaxační efekt. Kdo se tomuto ošetření podrobí, ten pak bude odcházet dokonale odpočatý. Odborníci doporučují podstoupit 5 – 6 procedur s odstupem jednoho týdne a následně pak jednu udržovací terapii do měsíce.

Před začátkem procedury je vhodné se osprchovat, neboť v závěru je na tělo nanesen speciální podpůrný krém, který není vhodné ještě po dobu 4-6 hodin smývat. Doporučujeme vzít si s sebou rovněž náhradní spodní prádlo.


Víme přesně, jakou péči vaše pokožka potřebuje!

Dopřejte vaší pokožce péči, kterou si zaslouží. Proceduru ušijeme na míru vašemu věku, typu pleti i jejímu momentálnímu stavu. Zpomalte přirozený proces stárnutí pokožky a zbavte jí známek únavy ještě dnes!

Open chat
Powered by