fbpx
 • Fotoepilace IPL (tváře)690 Kč
 • Fotoepilace IPL (horní ret) 590 Kč
 • Fotoepilace IPL (celý obličej)2200 Kč
 • Fotoepilace IPL (celé nohy + hýždě + zadek)9900 Kč
 • Fotoepilace IPL (celé nohy)7700 Kč
 • Fotoepilace IPL (lýtka)3850 Kč
 • Fotoepilace IPL (stehna)4950 Kč
 • Fotoepilace IPL (hýždě)3300 Kč
 • Fotoepilace IPL (BRAZIL) 2750 Kč
 • Fotoepilace IPL (třísla)1650 Kč
 • Fotoepilace IPL (celé ruce) 3850 Kč
 • Fotoepilace IPL (předloktí)2750 Kč
 • Fotoepilace IPL (podpaží)1650 Kč
 • Fotoepilace IPL (hrudník)3850 Kč
 • Fotoepilace IPL (břicho)3300 Kč
 • Fotoepilace IPL (celá záda)5500 Kč

Fotoepilace v Praze je tím nejmodernějším způsobem, jak se permanentně zbavit nadbytečného nebo nežádoucího ochlupení.

V našem salonu vám nabízíme fotoepilaci IPL. Provádíme ji za pomoci přístroje Adena (světový patent), který je schopen odstranit všechny typy chloupků.

Svěřte hladkost své pokožky specialistům
Fotoepilací vás provedeme krok za krokem - od přípravy na zákrok až po následnou péči.

Fotoepilace IPL v Praze je tím nejmodernějším způsobem, jak se permanentně zbavit nadbytečného nebo nežádoucího ochlupení.

V našem salonu vám nabízíme epilaci IPL. Provádíme ji za pomoci přístroje Adena (světový patent), který je schopen odstranit všechny typy chloupků.

Svěřte hladkost své pokožky specialistům
Fotoepilací vás provedeme krok za krokem - od přípravy na zákrok až po následnou péči.

Trvalá IPL epilace v Praze - jak funguje fotoepilace?

Procedura spočívá v působení krátkého a intenzivního tepelného šoku. Světelný paprsek zachytí melanin (barvivo v chloupcích) a po chloupku přejde do vlasového folikulu, který v důsledku toho zakrní.

Vše probíhá téměř bezbolestně, klient pocítí jen lehké štípnutí. Navíc jde o značně rychlý proces – jeden takový fotoimpuls dokáže ošetřit plochu až o rozměru 7,5 cm².

Jelikož stádií růstu chloupků je více, je pro dosažení požadovaného efektu fotoepilaci nutno opakovat častěji – zpravidla 6 až 8 krát v měsíčních intervalech.

V individuálních případech, například při hormonální nerovnováze bude výsledkem spíše zpomalení růstu chloupků, u takových klientů se musí zákrok opakovat, jelikož se nejedná o normální vývoj ochlupení.

U klientů se světlými a jemnými chloupky výsledek není dost výrazný a proto může jejich ošetření zahrnovat více než 6 procedur.

laz67 (2)

Zbavte se nežádoucích chloupků jednou pro vždy

Už za pár měsíců si na ně a nepříjemnosti, které vám způsobovaly, ani nevzpomenete.

Proč zvolit epilaci přístrojem IPL právě u nás?

Způsobů, jak docílit hladké pokožky, existuje celá řada. Fotoepilace je procedura, která má oproti ostatním metodám následující výhody:

Trvalá fotoepilace IPL v Praze obrázek 2

BEZBOLESTNOST

Ve srovnání s depilací voskem nebo cukrovou pastou je fotoepilace podstatně příjemnější. Během zákroku pocítíte maximálně lehké štípnutí nebo mravenčí v momentě, kdy paprsek působí na folikul chloupku.

Trvalá fotoepilace IPL v Praze obrázek 4

VHODNÉ PRO OŠETŘENÍ CELÉHO TĚLA

Fotoepilaci provádíme ve všech oblíbených oblastech. Tato metoda je vhodná i pro ošetření citlivé pokožky obličeje či třísel a intimních partií.

Trvalá fotoepilace IPL v Praze obrázek 6

Účinnost

Zatímco po holení nebo depilaci chloupky opět narostou během několika dnů, maximálně pár týdnů, Fotoepilace vám může garantovat trvalé výsledky.

Trvalá fotoepilace IPL v Praze obrázek 8

VHODNÁ I PRO MUŽE

Také pánové touží po tom zbavit se trvale nežádoucích chloupků. Fotoepilaci si u nás nejčastěji nechávají odstranit ochlupení na zádech, podpaži, třísla nebo hrudníku.

Trvalá fotoepilace IPL v Praze obrázek 10

Žádné podráždění

Trápí vás zarůstající chloupky? Nebo podráždění pokožky po jejich odstranění? Žádný z těchto nepříjemných jevů s IPL fotoepilací není spojen.

Trvalá fotoepilace IPL v Praze obrázek 6

ŠPIČKOVÉ VYBAVENÍ

Proceduru provádíme na prémiovém zařízení IPL od francouzského výrobce EFB Beauté. Může se pochlubit 18 světovými patenty na technologie deklarující účinnost.

Trvalá fotoepilace IPL v Praze obrázek 14

OKAMŽITÉ VÝSLEDKY

Změny jsou viditelné již po prvním sezení. Pro co nejlepší výsledky a jejich upevnění je však nezbytné podstoupit cca 6 zákroků.

Trvalá fotoepilace IPL v Praze obrázek 16

TÝM PROFESIONÁLŮ

V našem kosmetickém salonu se o vás postarají skuteční odborníci s mnohaletou praxí. Těšit se můžete na vysoce individuální přístup i přátelskou atmosféru.

Další informace o této proceduře si můžete přečíst například v tomto srovnání depilace voskem a laserové epilace.

Hladká pokožka 24/7, bez podráždění, zarůstajících chloupků a bolesti?

Jedině  fotoepilace IPL vám dokáže takový výsledek garantovat.

Fotoepilace IPL  - recenze

Přečtěte si, jak hodnotí náš boj proti celulitidě, nebo také naše další nabídky, jako jsou např. aroma masáž, naši klienti. Jejich osobní zkušenosti hovoří za vše.

Masáž u vás je vždycky potěšením. Hezky si u vás odpočinu 😊😊 Medovou masáž mám ráda nejvíce 👍 Ale ráda bych zkusila i jiné druhy

Juchelková

Dobrý den, moc děkuji za hezkou masáž. Opět, velká spokojenost. Cítila jsem, že paní byla u masáže přítomná, důsledná a pečlivá. Byla to příjemná masáž a hezký zážitek. Mělo to sílu, ale bylo to moc příjemné. Těším se na další. Moc děkuji, Denisa.

Denisa Udžánová

Studio Ketrin je místem, kam se každý měsíc těším. Je to místo klidu, odpočinku, a má pleť je po každé proceduře svěží, vypnutá a čistá. Kdybych mohla, nejraději bych chodila každý den. Vyzkoušela jsem i procedury, které jsou trochu nepříjemné (mikrojehličky, chemický peeling), díky kterým jsem se ale zbavila ošklivého akné. Všem vřele doporučuji navštívit Studio Ketrin, u paní Tatiany vždy naleznou rady a pomoc s pletí.

Milena Carbolová

Díky paní Hryhulkové, ke které pravidelně docházím již 5 let na kosmetiku, se mi viditelně zlepšila pleť (předtím jsem měla velmi mastnou pleť s hlubokými póry), díky pravidelnému čištění a chemickým peelingům vypadá mladě, je hydratovaná a bez lesku. Předtím bych bez makeupu nevyšla z domu, nyní používám pouze bb krémy, žádný makeup a pleť je moc pěkná i bez nánosů makeupu. Masáž u paní Hryhulkové mohu vřele doporučit, je prostě skvělá!!

Michaela Kubínová

Kosmetický salón paní Táni navštěvuji již několik let a vždy jsem byla velmi spokojena. Péče a procedury jsou vždy spojeny s odbornou individuální konzultací či radou, jak o pleť dále pečovat. Služby jsou na profesionální úrovni a výsledek je vždy vidět. Jelikož se stále a stále objevují nové procedury a kosmetika, tak musím říci, že i paní Táňa se zajímá o novinky, které může poskytnout svým klientkám.

Markéta Janovcová

Jak probíhá odstraňování chloupků Fotoepilací

✓ Před zákrokem

Zhruba 6-8 týdnů před prvním zakrokem a v průběhu jejich serie chloupky jinak neepilujte, nevytrhávejte a neodstraňujte voskem/cukrovou pastou. Vyhněte se přímému slunečnímu záření a pokožku chraňte přípravky s vysokým SPF. Od slunce spálená či zarudnutí pokožka je překážkou pro výkon zákroku. Před zákrokem je potřeba alespoň 24 hodin dopředu oblast epilace dobře a šetrně oholit.

Před samotným ošetřením pokožku očistěte, neaplikujte na ni už žádné kosmetické produkty. Pokud postupujete epilaci obličeje nebo podpaží, bude nutné odstranit veškerou dekorativní kosmetiku, resp. antiperspirant či deodorant. Doporučuje obléct si volnější oblečení. Těsný oděv by mohl být po zákroku nepohodlný.

Poraďte se s ošetřujícím specialistou, pokud užíváte medikamenty nebo trpíte nějakou zdravotní indikací.

✓ Průběh IPL fotoepilace

Vybranou oblast nejprve očistíme a vydezinfikujeme. Doba zákroku závislí na velikosti epilované zóny, ale jde o poměrně rychlý proces.

✓ Rekonvalescence

Po zákroku se opět vyhýbejte přímému slunečnímu záření a pokožku hydratujte. Pokud se po ošetření objeví otok nebo zčervenání, odezní postupně po 2 až 3 dnech.

laz67 (9)
lazerk0 (47)

Laserová epilace - cena

Cena IPL fotoepilace se odvíjí dle rozsahu ošetřované oblasti. Podívejte se proto níže na náš kompletní ceník kosmetických služeb.

 • Fotoepilace IPL (tváře) - 690 Kč
 • Fotoepilace IPL (horní ret) - 590 Kč
 • Fotoepilace IPL (celý obličej) - 2200 Kč
 • Fotoepilace IPL (celé nohy + hýždě + zadek) - 9900 Kč
 • Fotoepilace IPL (celé nohy) - 7700 Kč
 • Fotoepilace IPL (lýtka) - 3850 Kč
 • Fotoepilace IPL (stehna) - 4950 Kč
 • Fotoepilace IPL (hýždě) - 3300 Kč
 • Fotoepilace IPL (BRAZIL) - 2750 Kč
 • Fotoepilace IPL (třísla) - 1650 Kč
 • Fotoepilace IPL (celé ruce) - 3850 Kč
 • Fotoepilace IPL (předloktí) - 2750 Kč
 • Fotoepilace IPL (podpaží) - 1650 Kč
 • Fotoepilace IPL (hrudník) - 3850 Kč
 • Fotoepilace IPL (břicho) - 3300 Kč
 • Fotoepilace IPL (celá záda) - 5500 Kč

FAQ - fotoepilace Praha

Na co se v souvislosti s fotoepilací ptáte nejčastěji? Podívej se na následující přehled.

Jak dlouho vydrží fotoepilace?

Přístroj IPL  trvale ničí folikuly chloupků. Výsledky jsou na rozdíl od jiných metod jejich odstraňování permanentní.

Jak často chodit na fotoepilaci?

Paprsek přístroje dokáže zničit pouze chloupky nacházející se ve fázi aktivního růstu. Proto je nutné ošetření opakovat v měsíčních rozestupech. Celkem je potřeba absolvovat 6-8 sezení.

Kdy vypadnou chloupky po laseru?

K jejich vypadávání dochází postupně. První výsledky jsou patrné již po jednom ošetření.

Co je to IPL technologie?

IPL přístroje (z anglického Intense Pulsed Light) vydávají intenzivní impulzy světla, které pronikají pod pokožku. V závislosti na nastavení zařízení je možné ho kromě epilace použít i pro další estetické procedury, jako je například fotorejuvenace.

  Nezanedbávejte svůj vzhled

  Udělejte něco pro krásu. Čas vrátit nedokážeme, ale mladistvý lesk a pružnost Vaší pokožky ano. Na nic nečekejte a objednejte se na tuto proceduru třeba ihned!