fbpx
 • Ošetření obličeje - 1 zákrok 4900 Kč
 • Mikrojehličková RF obličej + krk5900 Kč
 • Mikrojehličková RF obličej + krk + dekolt7900 Kč
 • Mikrojehličková RF krk3900 Kč
 • Mikrojehličková RF dekolt4500 Kč
 • Mikrojehličková RF tváře3000 Kč
 • Mikrojehličková RF okolí očí2700 Kč

Mikrojehličková radiofrekvence je unikátní ošetření založené na přesně cíleném hloubkovém prohřívání podkoží. Dokáže si poradit s rozšířenými póry, s redukcí výskytu vrásek, strií, jizev a vyhlazením dalších nerovností pleti. Poznejte jeho výjimečné výsledky na vlastní kůži. Jsou patrné již po prvním sezení.

Mikrojehličková radiofrekvence je unikátní ošetření založené na přesně cíleném hloubkovém prohřívání podkoží. Dokáže si poradit s rozšířenými póry, s redukcí výskytu vrásek, strií, jizev a vyhlazením dalších nerovností pleti. Poznejte jeho výjimečné výsledky na vlastní kůži. Jsou patrné již po prvním sezení.

Mikrojehličková radiofrekvence - proč ji zvolit právě u nás?

Dopřejte si tento prémiový postup v našem luxusním kosmetickém salonu. V závislosti na potřebách vaší pokožky kvalifikovaně zvolíme nastavení výkonu přístroje a míru průniku jeho mikrojehliček. Vše tak, abychom dosáhli maximálního účinku bez rizik a poškození svrchní vrstvy kůže.

Stimulace kolagenu

Mikrojehličková radiofrekvence v Praze obrázek 2

Již po 25. roku přirozená produkce kolagenu klesá. Mikrojehličková radiofrekvence působí v hlubokých vrstvách dermis, kde dokáže stimulovat jeho tvorbu. Výsledek?

Hladká pleť, ale i redukce jizev i strií. Vzhledem k tomu, že probíhající novotvorba kolagenu je dlouhodobý proces, výsledky se časem stupňují, a to po dobu 3-5 měsíců.

Redukce jemných linek a vrásek

Mikrojehličková radiofrekvence v Praze obrázek 4

Jak na vrásky kolem očí nebo na čele? Na jejich zmírnění je toto ošetření ideální. Radiofrekvenční lifting vám navrátí mladistvou a zářivou pleť, aniž by omezil vaší miminku nebo změnil výraz vašeho obličeje.

V tom spočívá jeho výhoda před omlazujícími operacemi či jinými agresivní zakroky. Kromě jemných vrásek dokáže nekompromisně minimalizovat i ty hluboké. 

Zlepšení elasticity pokožky

Mikrojehličková radiofrekvence v Praze obrázek 6

Stejně tak jako kolagen, i elastinová vlákna jsou základem mladistvého vzhledu. Odpovídají za pružnost pokožky, vypínají obličejový ovál. Za pomoci přesně zacílených mikrojehliček můžeme přirozenou tvorbu elastinu stimulovat. 

Zúžení pórů

Mikrojehličková radiofrekvence v Praze obrázek 8

Pokud máte mastnou pleť, mezoterapie dokáže produkci kožního mazu regulovat. Přispěje ke zmenšení pórů a léčbě akné samotného. Poradí si dokonce i s jeho následky - již zmiňovanými jizvičkami či pigmentovými skvrnami. 

Vyrovnání tónu pleti

Mikrojehličková radiofrekvence v Praze obrázek 10

Radiofrekvenční terapie se postará o viditelné zesvětlení, či dokonce úplné odstranění pigmentových skvrn.

Ať už vás trápí v důsledku přirozeného stárnutí, jde o následky akné, hormonálních změn v těhotenství nebo nedostatečné ochrany před sluncem, toto ošetření dokáže tón pleti sjednotit a rozzářit ji. 

Minimální doba zotavení

Mikrojehličková radiofrekvence v Praze obrázek 12

V žádném případě nedochází k výraznému poškození kůže, které by si následně vyžadovalo dlouhou rekonvalescenci. Zarudnutí pokožky odeznívá do 2 hodin po zákroku.

Po něm se můžete bez omezení věnovat svým společenským nebo pracovním aktivitám. Případné drobné začervenaní odezní během 1-2 dnů. První 2-3 dny nedoporučujeme používat make-up, navštěvovat solárium, bazén a saunu.

Minimální traumatizace pokožky, rychlý průběh

Snadná rekonvalescence a neuvěřitelné výsledky - to jsou důvody, proč si mikrojehličkovou radiofrekvencí zamilujete i vy!

Mikrojehličková radiofrekvence a zkušenosti našich klientek

Co o této proceduře říkají naše klientky? A jak byly spokojené s výsledky, kterých se jim s pomocí této technologie podařilo dosáhnout? Přečtěte si jejich recenze.

Od okamžiku, kdy jsem se dozvěděla o proceduře "Mikrojehličkový RF lifting", byla jsem zvědavá a lehce nervózní zároveň. Všude kolem byly chvály a sliby, že tento inovativní zákrok může dramaticky zlepšit vzhled pleti. A musím říct, že po absolvování této procedury jsem nadšená a nemohla bych být spokojenější s výsledky! Na začátku mi kosmetička vysvětlila celý proces a ujistila mě, že jsem v dobrých rukou.

Lenka Hnátková ⭐⭐⭐⭐⭐

Chci poděkovat za profesionální péči. Jizvami po akné trpím již od puberty, proto paní kosmetička mi doporučila proceduru mikrojehličkové radiofrekvencí, musím řict že lituji jen toho, že jsem to nezkusila dřív. Podstoupila jsem 4 zákroky a moje pleť vypadá krásně, jizvy po akné skoro nejsou vidět, pokožka je hladká, póry jsou méně viditelné, zjednotila se barva pleti. Určitě doporučuji.

Lenka Šímová ⭐⭐⭐⭐⭐

Poděkování za mikrojehličkovou radiofrekvenci. Navštívila jsem Vás již po třetí. Pokaždé jiný zákrok. Využila jsem skvělé nabídky. Naposledy to byla mikrojehličková radiofrekvence . A vůbec mě to nebolelo, skoro bych u toho usnula. Obsluha perfektní – slečna velice milá. A musím říct, že už teď vidím jemnější vrásky a celkově vitálnější pleť, takže mohu všem jen doporučit! A těším se na další návštěvu.

Zuzana Kohoutková ⭐⭐⭐⭐⭐

Zkoušela jsem pro omlazení mnoho metod včetně frakčního laseru, ale omlazení mikrojehličkovou radiofrekvencí v Ketrin Esthetic jsem si oblíbila nejvíce. Efekt omlazení je největší.

Kristína Kiliánová ⭐⭐⭐⭐⭐

Mikrojehličková radiofrekvence - před a po ošetření

Jak mikrojehličková radiofrekvence dokáže zlepšit stav vaší pleti? Podívejte se porovnání v naší fotogalerii před a po ošetření.


Dosáhněte i vy těchto úžasných proměn srovnatelných s chirurgickým zákrokem

S mikrojehličkovou radiofrekvencí je to snadné.

Jak probíhá mikrojehličkování u nás

V závislosti na rozsahu ošetřované oblasti trvá ošetření přibližně 30-60 minut. V případě, že se rozhodnete pro použití znecitlivujícího krému, je nutné jej nechat zhruba 15-20 minut nechat působit před samotným výkonem mezoterapie.

Průběh

Během ošetření k pokožce přikládáme speciální hlavici s pozlacenými mikrojehličkami. Ty kontrolovaně pronikají do kožní tkáně, kde uvolňují radiofrekvenční energii.

Hloubka jejich průniku a intenzita uvolněného tepla je nastavena individuálně dle potřeb klienta. Na závěr aplikujeme aktivní sérum kyseliny hyaluronové a kolagenovou masku.

Počet ošetření

Přímo se odvíjí od stavu vaší pokožky, resp. míry nedostatků, na nichž chcete zapracovat. Průměrně doporučujeme klientům podstoupit 4-6 zákroků s odstupem 2-3 týdnů. Počet zákroků nezbytných ve vašem případě s vámi proberou naši specialisté v rámci konzultace.

Péče po ošetření

Po zákroku je vhodné dbát na zvýšenou hydrataci pokožky, aby nedocházelo k jejímu vysušení. Vyhýbat byste se měli i pobytu na přímém slunci.

0 (3)

Mikrojehličková radiofrekvence - cena

Kolik stojí mikrojehličková radiofrekvence? Cenu za jednotlivé ošetření i jejich balíček naleznete v tabulce. Nezapomeňte, že pro nové a stávající klienty máme vždy zajímavé akční nabídky.

 • Ošetření obličeje - 1 zákrok - 4900
 • Ošetření obličeje, krku a dekoltu - 1 zákrok - 7900 Kč

Dopřejte si exkluzivní péči

Přístrojová ošetření jako mikrojehličková radiofrekvence zvládnou to, na co běžné kosmetické produkty nestačí.

FAQ - mikrojehličková radiofrekvence Praha

Co vás ohledně tohoto postupu nejvíce zajímá? Odpovídáme na vaše nejčastější dotazy.

Jak funguje mikrojehličková radiofrekvence?

Mikrojehličková radiofrekvence funguje na principu intenzivního zahřátí kolagenních a elastinových vláken. Během procedury ošetříme pokožku speciálním jednorázovým nástavcem s pozlacenými mikrojehličkami a ve zlomku vteřiny z jejich konců uvolníme kontrolovanou dávku tepelné energie. Silné zahřátí kolagenu a elastinu stimuluje jejich vlákna, vypíná je a zároveň v pokožce spouští regenerační procesy. 

Na jaké oblasti těla lze mikrojehličkovou radiofrekvenci použít?

Mikrojehličkováním lze ošetřit jakoukoli část těla. Vpichy, které mikrojehličky způsobují, jsou jen minimální. Lze například provést vypnutí kůže v oblasti kloubů (lokty, kolena), k dispozici je vám rovněž mezoterapie vlasů pro stimulaci jejich růstu. Obzvlášť silný je pak účinek mikrojehličkování v kombinaci s prémiovým ošetřením Biorepeel. Kombinace daných procedur ale může být aktuální jen s odstupem 2-4 týdnů, podle doporučení specialistky.

Je procedura bolestivá?

Zákrok bychom za bolestivý neoznačili. Většina klientů vnímá mírné štípnutí, po kterém následuje intenzivní pocit tepla. Pokud se však obáváte, či máte snížený práh bolesti, je možné přistoupit k lokální anestezii s pomocí znecitlivujícího krému.

Kdo by neměl podstupovat mikrojehličkovou radiofrekvenci?

Ošetření nepodstupujte, pokud trpíte některými z následujících kontraindikací:

 • Zánět, akutní infekce, bakteriální dermatitida
 • Těhotenství, kojení 
 • Onkologická onemocnění
 • Snížená funkce imunitního systému
 • Epilepsie 
 • Alergie a astma (těžká forma)
 • Diabetes
 • Kardiovaskulární onemocnění
 • Křečove žíly ( pokud jsou v místech ošetření)
 • Vysoký krevní tlak
 • Přítomnost kardiostimulátoru

Jak dlouho trvají viditelné výsledky po ošetření mikrojehličkovou radiofrekvencí?

Výsledky jsou patrné již po jediném sezení, k jejich stupňování dochází ještě dalších 3-6 měsíců, kdy stále probíhá tvorba nových kolagenových a elastinových vláken.