fbpx

Trápí vás problematická pleť? Vsaďte na moderní způsob léčby akné IPL. Tato procedura je založena na tepelném ničení bakterií akné a následné intenzivní podpoře hojení. Pleť zůstane vyhlazená, a také se zjemní jizvičky, které se s akné pojí.

Prvotní efekt je vidět okamžitě po ošetření, aby byly ale výsledky dlouhodobé, je třeba v terapii pokračovat – ideálně jednou týdně po dobu 4-6 týdnů. Je třeba zdůraznit, že příčina akné se tímto zcela nevyléčí a pleť je třeba podrobovat odborné péči i do budoucna.

Zbavte svou pleť akné nebo jeho přetrvávajících následků za pomoci té nejnovější technologie

Trápí vás problematická pleť? Vsaďte na moderní způsob léčby akné IPL. Tato procedura je založena na tepelném ničení bakterií akné a následné intenzivní podpoře hojení.

Pleť zůstane vyhlazená, a také se zjemní jizvičky, které se s akné pojí. Prvotní efekt je vidět okamžitě po ošetření, aby byly ale výsledky dlouhodobé, je třeba v terapii pokračovat – ideálně jednou týdně po dobu 4-6 týdnů.

Je třeba zdůraznit, že příčina akné se tímto zcela nevyléčí a pleť je třeba podrobovat odborné péči i do budoucna.

Zbavte svou pleť akné nebo jeho přetrvávajících následků za pomoci té nejnovější technologie

Léčba akné v Ketrin Esthetic Center

Léčba akné a s ním spojené hyperpigmentace či zjizvení pleti patří k naší specializaci. Z vlastní zkušenosti víme, že péče o aknózní pleť vyžaduje komplexní přístup, abyste dosáhli skutečně viditelných a trvalých výsledků.

Léčba akné IPL v Praze obrázek 2

ORIGINÁLNÍ CERTIFIKOVANÉ PŘÍSTROJE

Úspěšnou léčbu akné si nedokážeme představit bez špičkového přístroje IPL Adena. Ten nám dovoluje využívat tři typy světelného záření zaměřených na kuperózu, pigmentaci a akné. Jako doplňkovou proceduru vždy doporučujeme přístrojové nebo manuální hloubkové čištění pleti.

Veškeré přístroje, které v našem salonu používáme, jsou originální zařízení s potřebnými certifikáty. Pravidelně také prochází diagnostikou a servisem. Jen tak vám totiž můžeme garantovat nejen výsledky, ale i vaší bezpečnost v průběhu zákroku.

Léčba akné IPL v Praze obrázek 4

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Na začátku vaší cestu za zdravou pletí je vždy konzultace s naší kosmetičkou. Ta během osobního setkání vyhodnotí stav a potřeby vaší pokožky. Následně vám na míru vytvoří plán profesionálních ošetření, které podstoupíte v našem studiu, a navrhne rovněž postup při domácí péči.

Léčba akné IPL v Praze obrázek 6

ŠIROKÁ NABÍDKA OŠETŘENÍ

V našem studiu se zabýváme nejen manuální kosmetologií. Nabízíme vám také rozmanitý výběr procedur přístrojové péče o pokožku. Právě kombinace obou typů postupů je zárukou těch nejlepších výsledků.

Zapomeňte na univerzální postupy

Navrhneme vám strategii léčby vaší pleti přesně podle jejích potřeb.

Léčba akné IPL - recenze

Podívejte se, co o nás a ošetření v našem kosmetickém salonu říkají klienti.

Masáž u vás je vždycky potěšením. Hezky si u vás odpočinu 😊😊 Medovou masáž mám ráda nejvíce 👍 Ale ráda bych zkusila i jiné druhy

Juchelková

Dobrý den, moc děkuji za hezkou masáž. Opět, velká spokojenost. Cítila jsem, že paní byla u masáže přítomná, důsledná a pečlivá. Byla to příjemná masáž a hezký zážitek. Mělo to sílu, ale bylo to moc příjemné. Těším se na další. Moc děkuji, Denisa.

Denisa Udžánová

Studio Ketrin je místem, kam se každý měsíc těším. Je to místo klidu, odpočinku, a má pleť je po každé proceduře svěží, vypnutá a čistá. Kdybych mohla, nejraději bych chodila každý den. Vyzkoušela jsem i procedury, které jsou trochu nepříjemné (mikrojehličky, chemický peeling), díky kterým jsem se ale zbavila ošklivého akné. Všem vřele doporučuji navštívit Studio Ketrin, u paní Tatiany vždy naleznou rady a pomoc s pletí.

Milena Carbolová

Díky paní Hryhulkové, ke které pravidelně docházím již 5 let na kosmetiku, se mi viditelně zlepšila pleť (předtím jsem měla velmi mastnou pleť s hlubokými póry), díky pravidelnému čištění a chemickým peelingům vypadá mladě, je hydratovaná a bez lesku. Předtím bych bez makeupu nevyšla z domu, nyní používám pouze bb krémy, žádný makeup a pleť je moc pěkná i bez nánosů makeupu. Masáž u paní Hryhulkové mohu vřele doporučit, je prostě skvělá!!

Michaela Kubínová

Kosmetický salón paní Táni navštěvuji již několik let a vždy jsem byla velmi spokojena. Péče a procedury jsou vždy spojeny s odbornou individuální konzultací či radou, jak o pleť dále pečovat. Služby jsou na profesionální úrovni a výsledek je vždy vidět. Jelikož se stále a stále objevují nové procedury a kosmetika, tak musím říci, že i paní Táňa se zajímá o novinky, které může poskytnout svým klientkám.

Markéta Janovcová

Jak u nás probíhá IPL léčba  akné

Ze zákroku rozhodně nemusíte mít obavy. Ošetření IPL laserem je rychlé, bezbolestné a bez nepříjemné rekonvalescence.

1. Lokální anestezie

IPL ošetření akné nepatří k bolestivým zákrokům. Kosmetička v každém případě na něj pleť připraví a aplikuje chladivý, průhledný gel, který slouží jako průvodce světla do pokožky a zároveň chrání a chladí pokožku. Při výkonu budete mít na očích speciální ochranné brýle.

2. Průběh zákroku

Světelná energie laserového paprsku se mění na tepelnou. Vysoká teplota ničí bakterie zodpovědné za aktivní zánětlivá ložiska, koriguje produkci kožního mazu a zároveň intenzivně stimuluje regenerační procesy a podporuje hojení. Proto si s pomocí IPL dokážeme poradit rovněž s hyperpigmentací a jizvami, které akné způsobilo.

V závislosti na rozsahu ošetřované oblasti zákrok trvá 30-45 minut.

3. Rekonvalescence a opakování ošetření

Bezprostředně po ošetření je pleť začervenalá. Začervenání však během několika hodin samo zmizí. Nezapomínejte na to, že pokožka je po zákroku citlivá, proto je nezbytné ji chránit před přímým slunečním zářením. Ideálně používejte přípravky s ochranným faktor 50 SPF.

Zpravidla je ošetření nutné opakovat jednou týdně po následujících 4-6 týdnů. Četnost sezení a intervaly mezi nimi ovlivňuje forma akné. Na dalším postupu se proto domluvíte přímo s ošetřující specialistkou.

fotorejuvenace
IMG_6436

Neplýtvejte časem ani penězi na postupy bez výsledku

Zaručíme vám, že v Ketrin Esthetic Center dosáhnete pozitivní změny díky špičkovému vybavení, odbornému personálu a péči přizpůsobené požadavkům vaší pleti.

Odstranění akné IPL - cena

Prohlédněte si níže náš ceník kosmetických služeb. Nabízíme výhodné balíčky se slevou až 20%.

  • Léčba akné IPL - 1650 Kč

FAQ - léčba akné Praha

Je pro vás léčba IPL laserem tou pravou? A co od ošetření očekávat? Podívejte se na přehled nejčastějších dotazů a odpovědí.

Jsem vhodný kandidát pro laserovou léčbu akné?

Tato léčba je vhodná pro všechny, ať už s lehkou, tak těžší formou akné s velkými zanícenými ložisky. Výrazné zlepšení přinese i těm, kteří se potýkají také s následky akné.

Stačí mi k odstranění akné pouze ošetření IPL?

Ne. Příčin akné je celá řada, proto by se i k léčbě mělo přistupovat komplexně. Kromě IPL doporučujeme podstoupit také hloubkové čištění, v některých případech také karboxyterapii. Konkrétní postup stanoví specialistka na základě osobní konzultace.

Kdy uvidím výsledky?

Změna je patrná již po prvním ošetření. Pro výraznější výsledky a jejich upevnění je však nezbytné zákrok opakovat.

Je IPL účinné na pigmentové skvrny po akné?

Ano, kromě tmavých skvrn si nás přístroj pořadí také s jizvami.

    Nezanedbávejte svůj vzhled

    Udělejte něco pro krásu. Čas vrátit nedokážeme, ale mladistvý lesk a pružnost Vaší pokožky ano. Na nic nečekejte a objednejte se na tuto proceduru třeba ihned!