fbpx
 • Karboxyterapie bez dekoltu2090 Kč
 • Karboxyterapie (včetně dekoltu)2490 Kč

Tato nová metoda péče o pleť má schopnost uzdravit a omladit pokožku. Využívá léčebné účinky oxidu uhličitého, který zlepšuje prokrvení a regeneraci tkáně.

Karboxyterapie je nenásilná metoda, která nijak neohrožuje a negativně neovlivňuje naše zdraví. Je vhodná pro ty, kteří chtějí vypadat lépe nebo se přirozenou cestou zbavit kožního onemocnění.

Tato nová metoda péče o pleť má schopnost uzdravit a omladit pokožku. Využívá léčebné účinky oxidu uhličitého, který zlepšuje prokrvení a regeneraci tkáně.

Karboxyterapie je nenásilná metoda, která nijak neohrožuje a negativně neovlivňuje naše zdraví. Je vhodná pro ty, kteří chtějí vypadat lépe nebo se přirozenou cestou zbavit kožního onemocnění.

Jak karboxyterapie funguje?

Tato terapie je účinná v oblasti obličeje, a to zejména na kuperózu, akné a post akné. Také úspěšně zklidňuje podrážděnou pokožku a urychluje regeneraci.

Karboxyterapie Gigi je neinvazivní a bezbolestná, a také je bezpečná pro všechny typy pokožky. Pro získání nejlepších výsledků je třeba absolvovat sérii ošetření. Naši odborníci vám rádi poradí a přizpůsobí léčbu vašim potřebám.

Invazivní procedury nejsou ničím pro vás?
Karboxyterapie představuje šetrný postup, jak přirozené zlepšit stav své pleti.

karbo (2)
404183686

Proč zvolit karboxyterapii u nás?

V našem kosmetickém salonu patří karboxyterapie k jednomu z nejoblíbenějších ošetření. Je vhodné pro téměř každého a dokáže vyřešit velké množství dermatologických problémů.

Jeho nesmírnou předností jsou také a okamžité výsledky:

 • Po karboxyterapii se začne znovu tvořit kolagen, pleť se vyhladí a vypne a celkově se zlepší její kvalita.
 • Metoda také podporuje omlazení očního okolí, což zahrnuje i minimalizaci kruhů a váčků pod očima. Ochablá kůže se lépe prokrvuje a vypne. Jestli chcete krásu vašich očí ještě podtrhnout, můžete zvážit ještě dodatečnou laminaci řas.
 • Napomáhá při odstranění dvojité brady.
 • Abychom ještě znásobili účinek okamžitého vyhlazení a propnutí pleti, kombinujeme karboxyterapii s fotoomlazením nebo protokolem Bioplasma.

Omladit, redukovat tmavé kruhy pod očima, zbavit se jizev po akné nebo zpevnit ovál obličeje - to vše dokážeme v rámci jediného ošetření

Pociťte všechny jeho benefity i na své pokožce!

Karboxyterapie - recenze

Naše motto zní "Vypadat lépe, cítit se lépe, žít lépe". O tom, jak se nám ho daří plnit, mnohé napovídá o zpětná vazba našich klientů. Přečtěte si ji!

Masáž u vás je vždycky potěšením. Hezky si u vás odpočinu 😊😊 Medovou masáž mám ráda nejvíce 👍 Ale ráda bych zkusila i jiné druhy

Juchelková

Dobrý den, moc děkuji za hezkou masáž. Opět, velká spokojenost. Cítila jsem, že paní byla u masáže přítomná, důsledná a pečlivá. Byla to příjemná masáž a hezký zážitek. Mělo to sílu, ale bylo to moc příjemné. Těším se na další. Moc děkuji, Denisa.

Denisa Udžánová

Studio Ketrin je místem, kam se každý měsíc těším. Je to místo klidu, odpočinku, a má pleť je po každé proceduře svěží, vypnutá a čistá. Kdybych mohla, nejraději bych chodila každý den. Vyzkoušela jsem i procedury, které jsou trochu nepříjemné (mikrojehličky, chemický peeling), díky kterým jsem se ale zbavila ošklivého akné. Všem vřele doporučuji navštívit Studio Ketrin, u paní Tatiany vždy naleznou rady a pomoc s pletí.

Milena Carbolová

Díky paní Hryhulkové, ke které pravidelně docházím již 5 let na kosmetiku, se mi viditelně zlepšila pleť (předtím jsem měla velmi mastnou pleť s hlubokými póry), díky pravidelnému čištění a chemickým peelingům vypadá mladě, je hydratovaná a bez lesku. Předtím bych bez makeupu nevyšla z domu, nyní používám pouze bb krémy, žádný makeup a pleť je moc pěkná i bez nánosů makeupu. Masáž u paní Hryhulkové mohu vřele doporučit, je prostě skvělá!!

Michaela Kubínová

Kosmetický salón paní Táni navštěvuji již několik let a vždy jsem byla velmi spokojena. Péče a procedury jsou vždy spojeny s odbornou individuální konzultací či radou, jak o pleť dále pečovat. Služby jsou na profesionální úrovni a výsledek je vždy vidět. Jelikož se stále a stále objevují nové procedury a kosmetika, tak musím říci, že i paní Táňa se zajímá o novinky, které může poskytnout svým klientkám.

Markéta Janovcová

Jak probíhá neinvazivní karboxyterapie

Provedeme vás přípravou, samotným zákrokem i rekonvalescencí krok za krokem.

✓ Před ošetřením

Vzhledem k tomu, že se nejedná o náročnou proceduru, nevyžaduje žádnou zvláštní přípravu. Během konzultace kosmetička zhodnotí, zda je karboxyterapie tím pravým postupem a doporučí počet opakování.

✓ Průběh ošetření

Nejprve se provede odlíčení a důkladné vyčištění pleti, aby se odstranily nečistoty a případné zbytky make-upu. Poté se aplikuje enzymatický peeling, který pomáhá odstranit odumřelé kožní buňky a zlepšuje vstřebávání dalších produktů.

Po enzymatickém peelingovém ošetření následuje karboxyterapie. Tento krok zahrnuje aplikaci masky a aktivátoru obsahující oxid uhličitý na obličej. Oxid uhličitý následně zvyšuje prokrvení pokožky, což pomáhá aktivovat produkci kolagenu a elastinu.

Dalším krokem je masáž kolagenovou maskou, která dodává pleti hydrataci a pomáhá obnovit její pružnost. Následuje aplikace zlaté alginátové masky, která pomáhá snižovat záněty a zlepšuje pleťovou strukturu. Ovšem neaplikujeme ji v každém případě. Celkový postup vždy záleží na konkrétním problému, který řešíme.

Poté se provede tonizace pleti, která pomáhá uzavřít póry a zlepšit vstřebávání následujícího závěrečného krému. Tento krém obsahuje účinné látky, které pomáhají udržet pleť hydratovanou a chráněnou před vnějšími vlivy.

✓ Po ošetření

Ihned po zákroku se můžete vrátit ke svému běžnému dennímu režimu. Doporučujeme pokožku chránit krémem s vysokým SPF. Pro ty nejlepší výsledky je nutné proceduru opakovat, obvykle minimálně 5 krát s rozestupy 1–2 týdnů.

Toužíte po rychlém zákroku s nulovou rekonvalescencí a okamžitými výsledky?

Přesně takovým je karboxyterapie. Vaši pleť dostane znovu do formy během jediného sezení.

Karboxyterapie - cena

Prohlédněte si aktuální ceník kosmetických služeb, které jsou v našem salonu k dispozici. Nezapomeňte, že na některé z nich lze při první návštěvě uplatnit slevu.

 • Karboxyterapie bez dekoltu - 2090 Kč
 • Karboxyterapie (včetně dekoltu) - 2490 Kč

FAQ - karboxyterapie Praha

Na jaké otázky se v souvislosti s karboxyterapií ptáte nejčastěji? Níže uvádíme jejich přehled

Je karboxyterapie bolestivá?

V žádném případě. Jde o bezbolestnou proceduru, jenž nevyžaduje ani lokální anestezii. Nanejvýš pocítíte mírné pálení, které však rychle odezní.

Je nutné ošetření opakovat?

Ano, je žádoucí ho podstoupit opakovaně pro maximalizaci a upevnění vysledku. Počet zákroků a jejich rozestupy navrhne kosmetička na základě řešeného problému a vašich požadavků.

Je tento zákrok bezpečný?

Ano, tato metoda sebou nenese žádná zdravotní rizika. Aplikovaný oxid uhličitý je tělu přirozenou látkou, kterou úspěšně využívá také například ortopedie.

Pro koho je karboxyterapie vhodná?

Tato metoda je aplikovatelná na celou řadu kožních problémů a neduhů. Největší efekt mívá u klientů mezi 30-60 lety. Pokud si nejste jistí, zda jste vhodným kandidátem, naše kosmetičky vám během osobní konzultace poradí, popřípadě doporučí jiné postupy.

S jakými procedurami lze karboxyterapii kombinovat?

Záleží na tom, jaká je vaše představa o výsledku a jaký konkrétní problém je řešen. Tuto proceduru lze kombinovat například s karbonovým peelingem, fotoomlazením nebo Biorepeelcl3.

  Nezanedbávejte svůj vzhled

  Udělejte něco pro krásu. Čas vrátit nedokážeme, ale mladistvý lesk a pružnost Vaší pokožky ano. Na nic nečekejte a objednejte se na tuto proceduru třeba ihned!