fbpx
  • Karboxyterapie60 min1800 Kč
  • Karboxyterapie + fotoomlazení90 min2900 Kč
  • Karboxyterapie + Bioplasma90 min2900 Kč

Tato nová metoda má schopnost uzdravit a omladit kůži. Využívá léčebné účinky oxidu uhličitého, který zlepšuje prokrvení a regeneraci tkáně. Karboxyterapie je nenásilná metoda, která nijak neohrožuje a negativně neovlivňuje naše zdraví. Je vhodná pro ty, kteří chtějí vypadat lépe nebo se přirozenou cestou zbavit kožního onemocnění.

Po karboxyterapii se začne znovu tvořit kolagen, pleť se vyhladí a vypne a celkově se zlepší její kvalita.

Metoda také podporuje omlazení očního okolí, což zahrnuje i minimalizaci kruhů a váčků pod očima. Ochablá kůže se lépe prokrvuje a vypne.

Zároveň to působí na odstranění dvojité brady a jizev po akné. V neposlední řadě tkáně dokáží snáz využívat kyslík a zlepší se stav jizev a strií.

Zaručujeme výsledek, který uvidíte okamžitě. Abychom ještě znásobili účinek okamžitého vyhlazení a propnutí pleti, kombinujeme karboxyterapii s fotoomlazením nebo protokolem Bioplasma.


Víme přesně, jakou péči vaše pokožka potřebuje!

Dopřejte vaší pokožce péči, kterou si zaslouží. Proceduru ušijeme na míru vašemu věku, typu pleti i jejímu momentálnímu stavu. Zpomalte přirozený proces stárnutí pokožky a zbavte jí známek únavy ještě dnes!

Open chat
Powered by