fbpx

Mezoterapie vlasů je moderní, jen mírně invazivní metoda, která dokáže obnovit přirozenou krásu a hustotu vaší hřívy. Tato inovativní lékařská technika je optimálním řešením pro celou škálu problémů. Dopřejte vašim vlasům hloubkovou terapii, která je šetrným způsobem posílí a podpoří jejich zdravý růst. 

Mezoterapie vlasů je moderní, jen mírně invazivní metoda, která dokáže obnovit přirozenou krásu a hustotu vaší hřívy. Tato inovativní lékařská technika je optimálním řešením pro celou škálu problémů. Dopřejte vašim vlasům hloubkovou terapii, která je šetrným způsobem posílí a podpoří jejich zdravý růst. 

Proč byste měli zavítat na mezoterapii vlasů právě k nám?

V hlavním městě najdete široký výběr špičkových kosmetických salonů a estetických klinik, které nabízí nepřeberné množství nejnovějších zkrášlujících a omlazujících procedur. Náš kosmetický salon v tomto silně konkurenčním prostředí nezůstává pozadu. Právě naopak, vždy se snažíme našim klientům nabídnout něco navíc.

✓ Podporuje růst a zlepšuje kvalitu vlasů

Během mezoterapie zapracováváme aktivní látku speciálním přístrojem dermapen, který má sterilní jednorázovou hlavici s mikrojehlami. Aplikujeme látky, které jsou speciálně namíchané pro řešení konkrétního vlasového problému.

Tento roztok, který se pomocí dermapenu vpracovává do pokožky hlavy v několika místech, obsahuje minerály, vitamíny, aminokyseliny, koenzymy a nukleové kyseliny.

Živiny obsažené v aplikovaném roztoku podporují zdravý růst vlasů a mohou zabránit jejich nadměrnému vypadávání. Zároveň zlepšují kvalitu a tedy i celkový vzhled vlasů.

✓ Zlepšuje stav vlasů a pokožky hlavy

Díky této proceduře dojde k prokrvení pokožky hlavy. Tento proces usnadní pronikání živin a kyslíku do buněk. Pokožka je hloubkově vyživená a hydratovaná.

Tato metoda vás tedy dokáže zbavit i lupů a seborey. V tomto ohledu je velmi prospěšná také masáž hlavy. Růst vlasů lze podpořit i tímto způsobem.

Na základě odborného vyšetření vám poradíme metodu nebo kombinaci procedur, které budou optimálním řešením právě pro vás.

✓ Nabízíme bezplatnou konzultaci

Pokud si nejste zcela jistí, jakou proceduru zvolit, rádi si s vámi o všech možnostech pohovoříme. Všechny konzultace před samotným zákrokem jsou u nás vždy zdarma.

V případě vašeho zájmu si lze u nás sjednat také zcela samostatnou konzultaci, během které vám rádi zodpovíme všechny dotazy týkající se sortimentu našich služeb. Tato konzultace je zpoplatněná dle aktuálního ceníku.

✓ Disponujeme nejmodernější technikou

Nabídka našich služeb je poměrně široká a pro výkon oblíbených zkrášlovacích procedur jsme vybaveni certifikovanými originálními přístroji světoznámých značek (Adena, LPG Cellu M6, Integral, přístroj PX-7000, Endosphere Therapy a další).

Nabízíme tedy nejen mezoterapii vlasů, ale také například velmi populární epilaci IPL v Praze

Pečlivě sledujeme nejnovější trendy, učíme se nové postupy a používáme inovativní přístroje, které jsou efektivnější a zároveň šetrnější

Díky tomu jsme schopni zajistit všem našim klientům špičkovou péči.

Nejste si jistí, zda podstoupit mezoterapii vlasů? Zkušenosti našich klientů usnadní nelehké rozhodování

Během konzultace vám podrobně vysvětlíme, jak zákrok probíhá a jaké můžete očekávat výsledky a ochotně odpovíme na všechny vaše otázky týkající se vlasové mezoterapie, epilace přístrojem IPL, RF liftingu, aroma masáží a dalších nabízených procedur. Cenné informace můžete načerpat ale i z recenzí našich klientek zde na našich stránkách.

Byla mi doporučena mezoterapie, jde o aplikaci aktivních účinných látek do podkoží vlasové pokožky dermapenem, je to dost nepříjemné, ale musím říct, že již po prvním zákroku vidím rozdíl. Určitě doporučuji a těším se na další výsledky. Vlasy mi už po první aplikaci téměř přestaly padat! Pokožka hlavy je naprosto zdravá a tolik se nemastí, jako předtím. Kdo si neví rady s vlasy a růstem a už vyzkoušel kde co, tak doporučuji mezoterapii.

Jindřiška Michálková ⭐⭐⭐⭐⭐

Pravidelně provádím v Ketrin Esthetic Centru mezoterapii obličeje. Po injekci je pokožka svěží a hladká. Během procedury, díky anestetickému krému, nejsou žádné nepříjemné pocity. Poslední dobou mi začaly vypadávat vlasy. Kosmetička naznačila, že pro vlasy taky existuje mezoterapie. Ceny jsou velmi přijatelné. Rozhodla jsem se to zkusit a jsem s výsledkem velmi spokojená. Ztráta se snížila na polovinu, vlasy vypadají zdravě.

Eva Nováková ⭐⭐⭐⭐⭐

Mezoterapie vlasů před a po

Pro dosažení nejlepšího možného výsledku je nutné aplikace několikrát opakovat. Viditelné změny lze pozorovat přibližně po 1 až 4 měsících. Tato lhůta je ovšem velmi individuální. Pro lepší představu si můžete prohlédnout výsledky ve fotogalerii níže.

Poskytujeme poradenství, které je založené na našich odborných znalostech a dlouholetých zkušenostech z praxe

Našim klientkám a klientům doporučujeme pouze takové procedury, které jsou pro ně opravdu prospěšné.

Jak u nás probíhá vlasová mezoterapie

Mezoterapie je nenáročný zákrok, který nevyžaduje žádnou speciální přípravu. Níže jsme pro vás sepsali podrobný postup této metody.

  1. Sérum se aplikuje do umyté a vydezinfikované pokožky hlavy. Délka zákroku se odvíjí od velikosti ošetřované plochy. Obvykle je hotovo za 20 až 30 minut. V některých případech se ale procedura může protáhnout až na 60 minut.Tuto proceduru provádíme pomoci speciálního přístroje - dermapenu, s jednorázovým nástavcem, pomocí kterého vpracováváme koktejl pro stimulaci růstu vlasů do položky hlavy.
  2. Pokožka hlavy je po aplikaci po dobu 24 hodin citlivější na dotek. Nicméně zákrok vás nijak neomezí ve vašich pracovních aktivitách. Ihned po aplikaci se můžete vrátit zpět do zaměstnání. V prvních hodinách po aplikaci (24 hodin) nepoužívejte běžné kosmetické přípravky.
  3. Ošetřenou pokožku nevystavujte po dobu několika dní přímému slunečnímu záření. Noste vhodnou prodyšnou pokrývku hlavy.
  4. Pro dosažení optimálního výsledku zpravidla doporučujeme 4-6 opakování. Tento počet je ale značně individuální a závisí na konkrétním vlasovém problému.Počet opakování může odborník snížit, nebo naopak zvýšit a individuálně určí také frekvenci terapií. Standardně během prvního měsíce podstoupíte ošetření každý týden. Následující měsíc absolvujete jen dvě procedury. Třetí a čtvrtý měsíc již jen jednu terapii za měsíc.
Hair-Revit Cx _ mezoterapie pro růst vlasu(1)

Vlasová mezoterapie a cena za zákrok

Sérum obsahuje účinný koktejl látek, které podporují růst vlasů a metabolismus vlasových folikulů. Díky tomu se minimalizují ztráty vlasů a jejich ztenčení. Níže si můžete prohlédnout ceník takové procedury.

  •  60 min - 2200 Kč

Pro mezoterapii vlasů používáme inovativní sérum Hair-Revit CX

Proceduru provádí zkušený odborník a zákrok absolvujete v luxusním prostředí našeho kosmetického studia.

FAQ – vlasová mezoterapie v Praze

Může mít mezoterapie vlasů vedlejší účinky?

Běžným vedlejším účinkem je zvýšená citlivost pokožky hlavy bezprostředně po zákroku (tato citlivost trvá zpravidla prvních 24 hodin). Méně častá je bolest ošetřené pokožky během prvních několika hodin. Tento diskomfort lze řešit perorálními analgetiky. Pokožka může být v místě ošetření citlivější. Pro většinu klientů je však zákrok takřka bezbolestný a bez nepříjemných vedlejších účinků.

Za jak dlouho lze pozorovat výsledky po vlasové mezoterapii?

Mezoterapie je šetrná a přesto impozantně efektivní procedura, která dokáže účinně zabránit nadměrnému vypadávání vlasů. Vždy záleží na konkrétním případu. Viditelné výsledky se ve většině případů dostaví do jednoho až tří měsíců od počátku terapie. V případě komplikovanějších potíží počítejte s dlouhodobější léčbou. 

Je vlasová mezoterapie vhodná pro každého?

Tato technika je vhodná pro osoby, které mají slabé vlasy, které snadno vypadávají. Mezoterapie je nejen řešením již existujících problémů, ale také vhodnou preventivní metodou.

Je vlasová terapii bolestivá?

Procedura není bolestivá. Nicméně pro citlivější jedince může být nepříjemná.