fbpx
  • Fotoomlazení obličeje + krk + dekolt 702750 Kč
  • Fotoomlazení obličeje + karboxyterapie903190 Kč
  • Fotoomlazení PREMIUM603850 Kč

OŠETŘENI PŘISTROJEM ADENA

ADENA

Přístroj ADENA (intenzivní pulzní světlo) je špičkové zařízení francouzské společnosti Eurofeedback, které využívá revoluční metody v oblasti selektivní fotokoagulace a má víceúčelové použití v kosmetologii. Společnost Eurofeedback patří k renomovaným globálním výrobcům (patnáct světových patentů) a je světovou jedničkou v oblasti depilace.

Omlazení pleti - pomyslná žehlička na tvář, krk, i dekolt. Při zákroku dojde k bezprostřednímu smrštění makromolekuly kolagenu v hlubší struktuře pokožky. To má za následek napnutí kolagenních vláken, což stimuluje produkci nového a kvalitnějšího kolagenu a elastinu. Výsledkem je zpevněná kůže a také vyhlazení vrásek, a to až o 40-60 %. Fotorejuvenací lze také odstranit či alespoň zesvětlit pigmentaci, stařecké skvrny a jemné červené žilky, jakož i stáhnout póry přibližně o 60%. Celkový výsledný efekt se dostaví zhruba po třech týdnech. Pleť získá celkově mladistvější vzhled, a to po dobu nejméně dvou let. Terapie se sestává ze 4 až 8 ošetření (podle věku a stavu pokožky) v měsíčních intervalech. Dvojnásobného účinku lze docílit kombinací IPL rejuvenace s chemickým peelingem provedeným krátce před samotným výkonem. V rámci estetické medicíny jsou takto kombinované protokoly nenahraditelné. Vhodné jsou pro muže i ženy starších třiceti let, avšak pokud na sobě pozorujete předčasné vrásky, je možné podstoupit proceduru i dříve.

    Nezanedbávejte svůj vzhled

    Udělejte něco pro krásu. Čas vrátit nedokážeme, ale mladistvý lesk a pružnost Vaší pokožky ano. Na nic nečekejte a objednejte se na tuto proceduru třeba ihned!