fbpx
 • Fotoomlazení PREMIUM 2900 Kč
 • Fotoomlazení + karboxyterapie3190 Kč
 • Fotoomlazení obličej + krk + dekolt2750 Kč
 • Fotoomlazení2000 Kč
 • Odstranění rozšířených žilek 2000 Kč
 • Léčba akné IPL2000 Kč
 • Odstranění pigmentových skvrn + krk + dekolt 3100 Kč
 • Odstranění pigmentových skvrn (obličej)2000 Kč

Fotorejuvenace je ošetření, které teplem aktivuje buňky pokožky k činnosti, a tím je omlazuje, což znamená výraznou eliminaci nevzhledných vrásek.

Toto teplo vzniká působením intenzivního pulzního světla (IPL), které produkuje speciálně vyvinutý přístroj. U nás používáme přístroj ADENA, který je vhodný pro ženy i muže, a kterým lze provádět kromě omlazování celou řadu žádoucích kosmetologických postupů.

Využijte schopnosti jedinečné technologie řešit více problémů jednou ranou.
Rozhodněte se vrátit svému obličeji mladistvost a zdravý vzhled a objednejte se k nám.

Fotorejuvenace je ošetření, které teplem aktivuje buňky pokožky k činnosti, a tím je omlazuje, což znamená výraznou eliminaci nevzhledných vrásek.

Toto teplo vzniká působením intenzivního pulzního světla (IPL), které produkuje speciálně vyvinutý přístroj.

U nás používáme přístroj ADENA, který je vhodný pro ženy i muže, a kterým lze provádět kromě omlazování celou řadu žádoucích kosmetologických postupů.

Využijte schopnosti jedinečné technologie řešit více problémů jednou ranou

Rozhodněte se vrátit svému obličeji mladistvost a zdravý vzhled a objednejte se k nám.

Proč zvolit fotorejuvenaci u nás?

Intenzivní pulzní světlo má bohaté využití. V rámci fotojuvenace se jeho působením stimuluje tvorba kalagenu a pokožce se vrací její elasticita a mládí. Velmi dobré výsledky má při epilaci a likvidaci nežádoucí pigmentace.

Záblesk světla o velké intenzitě proniká kůží a přednostně se zachytává v pigmentu kůže a cibulkách chloupků. Účinkem tzv. selektivní fototermolýzy dojde k přehřátí tkáně obsahující pigment a zničení vlasového folikulu nebo odstranění nežádoucí pigmentace.

IPL portfolio je tedy poměrně široké:

Pro nás v kosmetickém salonu Ketrin Esthetic Centr je nejdůležitější bezpečí klienta. Dbáme na to, aby procedura byla účinná a zároveň klientovi nijak neuškodila.

Proceduru provádíme na špičkovém zařízení IPL francouzského výrobce EFB Beauté s 18 světovými patenty na technologie deklarující účinnost.

adena_tactile_femme_h800

Pečujeme nejen o Vaši krásu, ale záleží nám i na vašem zdraví

Naše specialistky rozumí své práci a před zákrokem vše pečlivě rozvažují. Svěřte se do našich rukou, nezklameme vás.

Fotorejuvenace recenze, co říkají naši klienti

Zkušenosti s návštěvou našeho kosmetického salonu a hodnocení fotorejuvenace našimi spokojenými klienty jsou pro vaši informaci zde:

Masáž u vás je vždycky potěšením. Hezky si u vás odpočinu 😊😊 Medovou masáž mám ráda nejvíce 👍 Ale ráda bych zkusila i jiné druhy

Juchelková

Dobrý den, moc děkuji za hezkou masáž. Opět, velká spokojenost. Cítila jsem, že paní byla u masáže přítomná, důsledná a pečlivá. Byla to příjemná masáž a hezký zážitek. Mělo to sílu, ale bylo to moc příjemné. Těším se na další. Moc děkuji, Denisa.

Denisa Udžánová

Studio Ketrin je místem, kam se každý měsíc těším. Je to místo klidu, odpočinku, a má pleť je po každé proceduře svěží, vypnutá a čistá. Kdybych mohla, nejraději bych chodila každý den. Vyzkoušela jsem i procedury, které jsou trochu nepříjemné (mikrojehličky, chemický peeling), díky kterým jsem se ale zbavila ošklivého akné. Všem vřele doporučuji navštívit Studio Ketrin, u paní Tatiany vždy naleznou rady a pomoc s pletí.

Milena Carbolová

Díky paní Hryhulkové, ke které pravidelně docházím již 5 let na kosmetiku, se mi viditelně zlepšila pleť (předtím jsem měla velmi mastnou pleť s hlubokými póry), díky pravidelnému čištění a chemickým peelingům vypadá mladě, je hydratovaná a bez lesku. Předtím bych bez makeupu nevyšla z domu, nyní používám pouze bb krémy, žádný makeup a pleť je moc pěkná i bez nánosů makeupu. Masáž u paní Hryhulkové mohu vřele doporučit, je prostě skvělá!!

Michaela Kubínová

Kosmetický salón paní Táni navštěvuji již několik let a vždy jsem byla velmi spokojena. Péče a procedury jsou vždy spojeny s odbornou individuální konzultací či radou, jak o pleť dále pečovat. Služby jsou na profesionální úrovni a výsledek je vždy vidět. Jelikož se stále a stále objevují nové procedury a kosmetika, tak musím říci, že i paní Táňa se zajímá o novinky, které může poskytnout svým klientkám.

Markéta Janovcová

Jak probíhá fotorejuvenace u nás?

Při ošetření u nás můžete počítat s profesionálním a zcela diskrétním přístupem.

 • Nejprve s vámi náš specialista zkonzultuje faktický stav vaší pleti a vyloučí případné kontraindikace.
  Samotný zákrok probíhá pro klienta v příjemné poloze vleže nebo v pololeže. Vybavíme vás ochrannými brýlemi a ošetřované partie potřeme chladivým gelem.
 • Při proceduře, která trvá cca 30-45 minut, ucítíte jen mírné štípání.
 • Po skončení ošetření můžete ihned odejít a věnovat se běžným činnostem.
fotoketrin (1)
fotoketrin (2)

Ručíme za to, že viditelné výsledky budou patrné již po prvním sezení

Vyzkoušejte v boji proti vráskám IPL, budete příjemně překvapeni, jak trvalý jeho efekt je.

Kdy toto ošetření není vhodné?

Opatrnosti není nikdy nazbyt. Zde poskytujeme seznam nejčastějších kontraindikací:

 • těhotenství
 • vysoký krevní tlak
 • extrémně tmavá, opálená pleť nebo čerstvé opálení
 • dermatologické problémy (s výjimkou akné)
 • poruchy srážlivosti krve
 • otevřené rány
 • epilepsie
 • rakovina či jizva po karcinomu
 • léčené kardiovaskulární choroby
 • kardiostimulátor
 • užívání léků způsobující fotocitlivost

Ošetření se nedělá přímo na: vystouplá mateřská znaménka, nádorky, tetování a permanentní make-up obočí či jiné části obličeje (aby se neodstranil). 14 dní před ošetřením platí zákaz opalování, používání fotosenzitivních léků (léků, krémů a bylin, u kterých vám doktor zakázal vycházet na sluníčko), antibiotik, používání exfoliačních krémů – AHA kyselin.

V ceníku kosmetických služeb najdete podrobnou kalkulaci veškerých procedur, které nabízíme

Vyberte si pro vás tu pravou, bude nám ctí se o vás starat.

Fotorejuvenace IPL cena

Cena se mění v závislosti na ošetřované ploše a řešení problému.

 • Fotoomlazení PREMIUM - 2900 Kč
 • Fotoomlazení + Karboxyterapie - 3190
 • Fotoomlazení obličej + krk + dekolt - 2750
 • Fotoomlazení - 2000
 • Odstranění rozšířených žilek - 2000 
 • Léčba akné IPL - 2000
 • Odstranění pigmentových skvrn + krk + dekolt - 3100
 • Odstranění pigmentových skvrn (obličej) - 2000

FAQ - fotorejuvenace IPL Praha

Na co se klienti nejčastěji ptají?

Omezuje se fotorejuvenace pouze na obličej?

Teoreticky je možná všude na těle, ale vzhledem k výskytu vrásek a exponovanosti jsou nejčastěji ošetřovanými oblastmi obličej, krk a dekolt. Dalším oblíbeným místem jsou hřbety rukou a horní část paží.

Kolikrát je třeba zákrok podstoupit?

Jak rychle budou buňky odpovídat na IPL stimulaci, je do jisté míry individuální záležitost. Obecně doporučujeme 4 - 6 ošetření v intervalech 2 - 3 týdnů. Po posouzení stavu pokožky a reakce na zákrok můžeme být konkrétnější.

Má ošetření IPL přístrojem vedlejší účinky?

Pokud je klient bez kontraindikací, jedná se při správném zacházení o zcela bezpečnou proceduru. Kůže může být bezprostředně po zákroku načervenalá a citlivá, zbarvení však brzy zmizí.

  Nezanedbávejte svůj vzhled

  Udělejte něco pro krásu. Čas vrátit nedokážeme, ale mladistvý lesk a pružnost Vaší pokožky ano. Na nic nečekejte a objednejte se na tuto proceduru třeba ihned!