fbpx

Výsledkem procedury Hydro Face 5v1 je jednak hluboké vyčištění pórů, ale i rozpuštění a odstranění veškerých nečistot. Vaše pleť zůstane perfektně exfoliovaná, aniž by přitom došlo k nepříjemnému podráždění. Zcela bezbolestně se takto zbavíte mazových zátek, a díky aplikaci hydratačních a antioxidačních látek obsažených v použitých roztocích budou vaše póry vyčištěné a pleť hydratovaná. Toto ošetření je vhodné pro každý druh pleti, včetně té náchylné k podráždění, mastné či stárnoucí. Hydro Face 5v1 dokáže pomoci s komplikacemi v důsledku poškození pleti slunečním zářením či hyperpigmentace, vyhlazuje drobné vrásky a linky, omezuje výskyt rozšířených pórů a nadbytečného kožního mazu a optimálně hydratuje pokožku.

Díky diamantové dermabrazi lze exfoliovat i hrubší části kůže. Součástí přístroje jsou i aplikátory BIO foton LED světla v červeném, žlutém, modrém a zeleném spektru. Červené světlo má pozitivní účinky při odstraňování či zmírňování známek stárnutí kůže.

Hydro Face obrázek 2
Hydro Face obrázek 3

Hlavice pro BIO mezoterapii RF a hlavice atomizéru slouží k aplikaci a zapravení vyživujících sér napínajících obličejovou pokožku.

Přístroj pracuje na základě nejnovějších zjištění o stárnutí a poškozování pokožky. Speciální Vortex technologie umožňuje vynikající vyčištění pleti, která je posléze napuštěna glukosaminy, antioxidanty, kyselinou hyaluronovou a peptidy. Následkem tohoto ošetření zůstává vaše pokožka dokonale hebká, hydratovaná, vypnutá a povzbuzena k samoregeneraci.

Jedná se o moderní a neinvazivní způsob obnovy a omlazení pleti. Klinické testy prokázaly její vyšší účinnost oproti jiným technikám.

Výhody ošetření pleti Hydro Face

 1. Jedná se o komplexní péči o vaši pleť
 2. Technologie Vortex-Fusion umožňuje napuštění pleti aktivními látkami
 3. Okamžitý výsledek - eliminace toxinů, hydratování a vypnutí pokožky
 4. Dlouhodobě podněcuje tvorbu kolagenu, následkem čehož se kůže sama omlazuje
 5. Vhodné pro ženy i muže všech věkových kategorií i typů pleti
 6. Žádné vedlejší účinky, rekonvalescence není nutná
 7. Celoroční použití
Hydro Face obrázek 4

Proces ošetření

 1. Čištění a exfoliace
  Nejprve se eliminují odumřelé kožní buňky, čímž se odkryje nová kůže. Ta je podtlakem jemně vtahována mezi záhyby koncovky aplikátoru a automaticky obrušována. Přitom se zároveň změkčuje roztokem obsahujícím glukosaminy a kyselinu mléčnou.
 2. Chemický peeling
  Šetrně likviduje nečistoty a umožňuje rozmělnění mazových zátek ke snazšímu vyčištění kožních pórů. U problematických typů pleti je možné aplikovat i silnější peeling pro likvidaci pigmentace, zahlazení vrásek či léčbu akné.
 3. Extrakce
  Citlivá automatická extrakce, při níž se vortexovou koncovkou čistí kožní póry. Zároveň dojde i na aplikaci roztoku, obsahujícího beta kyseliny včetně kyseliny salicylové, která má čistící a stahující účinky na kožní póry.
 4. Omlazení
  Neinvazivní aplikace omlazujících rostlinných peptidů DermaBuilder je zvláštní součástí tohoto ošetření a přírodní alternativou Botoxu. Peptidy zahlazují vrásky a podněcují produkci kolagenu.
 5. Hydratace a ochrana
  Finální vortexová infuze směsi antioxidantů a kyseliny hyaluronové.