fbpx
 • HYDRO FACE čištění pleti 1700 Kč
 • HYDRO FACE čištění pleti + mikroproudová terapie 10 minut2090 Kč
 • HYDRO FACE + mechanické dočištění2590 Kč
 • HYDRO FACE (+dekolt)2500 Kč

Výsledkem procedury Hydrafacial 5v1 je jednak hluboké vyčištění pórů, ale i rozpuštění a odstranění veškerých nečistot. Vaše pleť zůstane perfektně exfoliovaná, aniž by přitom došlo k nepříjemnému podráždění.

Zbavte se mazových zátek a vracejte se z našeho kosmetického salonu s vyčištěnými póry a dokonale hydratovanou pletí.

Výsledkem procedury Hydrafacial 5v1 je jednak hluboké vyčištění pórů, ale i rozpuštění a odstranění veškerých nečistot.

Vaše pleť zůstane perfektně exfoliovaná, aniž by přitom došlo k nepříjemnému podráždění.

Zbavte se mazových zátek a vracejte se z našeho kosmetického salonu s vyčištěnými póry a dokonale hydratovanou pletí.

Proč volit HydraFacial ošetření u nás

Toto ošetření je vhodné pro každý typ pleti, včetně té náchylné k podráždění, mastné či stárnoucí.

HydroFace 5v1 dokáže pomoci s komplikacemi v důsledku poškození pleti slunečním zářením či hyperpigmentace, vyhlazuje drobné vrásky a linky, omezuje výskyt rozšířených pórů a nadbytečného kožního mazu a optimálně vyživuje pokožku díky aplikaci antioxidačních a hydratačních látek.

Dobře se doplňuje i s léčbou akné.

 • Jedná se o komplexní péči o vaši pleť
 • Technologie Vortex-Fusion umožňuje napuštění pleti aktivními látkami
 • Okamžitý výsledek - eliminace toxinů, hydratování a vypnutí pokožky
 • Dlouhodobě podněcuje tvorbu kolagenu, následkem čehož se kůže sama omlazuje
 • Vhodné pro ženy i muže všech věkových kategorií i typů pleti
 • Žádné vedlejší účinky, rekonvalescence není nutná
 • Ošetření můžete podstoupit kdykoliv v roce
ketrinfotoo (4)

Využíváme jedny z nejlepších přístrojů a špičkovou HydraFacial kosmetiku v Praze

Náš kosmetický salon je pro tento zákrok vybaven těmi nejlepšími nástroji. Naše specialistky mají k dispozici celkem 8 moderních, efektivních přístrojů k péči o pleť.

Tyto kosmetické přístroje dokáží díky diamantové dermabrazi exfoliovat i hrubší části kůže. Jejich součástí jsou i aplikátory BIO foton LED světla v červeném, žlutém, modrém a zeleném spektru. Červené světlo má pozitivní účinky při odstraňování či zmírňování známek stárnutí kůže.

Hlavice pro BIO mezoterapii RF a hlavice atomizéru slouží k aplikaci a zapravení vyživujících sér napínajících obličejovou pokožku.

Přístroje pracují na základě nejnovějších zjištění o stárnutí a poškozování pokožky. Speciální Vortex technologie umožňuje vynikající vyčištění pleti, která je posléze napuštěna glukosaminy, antioxidanty, kyselinou hyaluronovou a peptidy. Následkem tohoto ošetření zůstává vaše pokožka dokonale hebká, hydratovaná, vypnutá a povzbuzena k samoregeneraci.

HydraFacial představuje moderní a neinvazivní způsob obnovy a omlazení pleti. Klinické testy prokázaly její vyšší účinnost oproti jiným technikám.

Doporučujeme samozřejmě kombinovat tuto proceduru i s dalšími omlazovacími kúrami pro komplexní péči o vaši pleť, ať se jedná o masáž obličeje, nebo mezoterapii. Cena našich zákroků vám za utracené peníze vždy přinese maximální efekt!

Pro dokonale hladkou pokožku můžete později podstoupit i epilaci obličeje, která vás zbaví nechtěných chloupků.

Metoda Hydrafacial používá k čištění, extrakci a hydrataci pleti patentovanou technologii

Rozzařte svou pokožku díky kombinaci kvalitních kosmetických sér s výživnými složkami.

HydraFacial - recenze klientů, kteří ošetření podstoupili

Masáž u vás je vždycky potěšením. Hezky si u vás odpočinu 😊😊 Medovou masáž mám ráda nejvíce 👍 Ale ráda bych zkusila i jiné druhy

Juchelková

Dobrý den, moc děkuji za hezkou masáž. Opět, velká spokojenost. Cítila jsem, že paní byla u masáže přítomná, důsledná a pečlivá. Byla to příjemná masáž a hezký zážitek. Mělo to sílu, ale bylo to moc příjemné. Těším se na další. Moc děkuji, Denisa.

Denisa Udžánová

Studio Ketrin je místem, kam se každý měsíc těším. Je to místo klidu, odpočinku, a má pleť je po každé proceduře svěží, vypnutá a čistá. Kdybych mohla, nejraději bych chodila každý den. Vyzkoušela jsem i procedury, které jsou trochu nepříjemné (mikrojehličky, chemický peeling), díky kterým jsem se ale zbavila ošklivého akné. Všem vřele doporučuji navštívit Studio Ketrin, u paní Tatiany vždy naleznou rady a pomoc s pletí.

Milena Carbolová

Díky paní Hryhulkové, ke které pravidelně docházím již 5 let na kosmetiku, se mi viditelně zlepšila pleť (předtím jsem měla velmi mastnou pleť s hlubokými póry), díky pravidelnému čištění a chemickým peelingům vypadá mladě, je hydratovaná a bez lesku. Předtím bych bez makeupu nevyšla z domu, nyní používám pouze bb krémy, žádný makeup a pleť je moc pěkná i bez nánosů makeupu. Masáž u paní Hryhulkové mohu vřele doporučit, je prostě skvělá!!

Michaela Kubínová

Kosmetický salón paní Táni navštěvuji již několik let a vždy jsem byla velmi spokojena. Péče a procedury jsou vždy spojeny s odbornou individuální konzultací či radou, jak o pleť dále pečovat. Služby jsou na profesionální úrovni a výsledek je vždy vidět. Jelikož se stále a stále objevují nové procedury a kosmetika, tak musím říci, že i paní Táňa se zajímá o novinky, které může poskytnout svým klientkám.

Markéta Janovcová

Jak probíhá hydraFacial ošetření pleti

1. Čištění a exfoliace

Nejprve se eliminují odumřelé kožní buňky, čímž se odkryje nová kůže. Ta je podtlakem jemně vtahována mezi záhyby koncovky aplikátoru a automaticky obrušována. Přitom se zároveň změkčuje roztokem obsahujícím glukosaminy a kyselinu mléčnou.

2. Chemický peeling

Šetrně likviduje nečistoty a umožňuje rozmělnění mazových zátek ke snazšímu vyčištění kožních pórů. U problematických typů pleti je možné aplikovat i silnější peeling pro likvidaci pigmentace, zahlazení vrásek či léčbu akné.

3. Extrakce

Citlivá automatická extrakce, při níž se vortexovou koncovkou čistí kožní póry. Zároveň dojde i na aplikaci roztoku, obsahujícího beta kyseliny včetně kyseliny salicylové, která má čistící a stahující účinky na kožní póry.

4. Omlazení

Neinvazivní aplikace omlazujících rostlinných peptidů DermaBuilder je zvláštní součástí tohoto ošetření a přírodní obnovou a omlazením pleti. Peptidy zahlazují vrásky a podněcují produkci kolagenu.

5. Mikroproudy

Pro vyhlazení vrásek kolem očí a lepší prokrvení pokožky.

HydraFacial - cena zákroku v našem salonu

Prohlédněte si i náš celkový ceník kosmetických služeb a neváhejte si zvolit více zákroků - je z čeho vybírat.

 • HYDRO FACE čištění pleti - 1700 Kč
 • HYDRO FACE čištění pleti + mikroproudová terapie 10 minut - 2090
 • HYDRO FACE + mechanické dočištění - 2590
 • HYDRO FACE (+dekolt) - 2500

FAQ - HydraFacial

Jsem vhodným kandidátem pro toto ošetření?

Ošetření Hydrafacial je určeno pro všechny typy pleti. Ošetření Hydrafacial snadno snáší i ta nejcitlivější a aknózní pokožka. Podle stavu vaší pleti můžeme zvolit konkrétní léčebná séra a/nebo upravit proceduru dle individuálních potřeb.

Jak dlouho ošetření trvá?

Hydrafacial je rychlé a efektivní ošetření, které nám v průměru zabere okolo 60 minut. Ihned po ošetření se můžete nalíčit a vrátit se ke svým běžným aktivitám. Žádná zvláštní opatření po proceduře nejsou třeba.

Jaké výsledky mám od ošetření čekat?

Již po prvním ošetření můžete vidět zjemnění a rovnoměrný, zářivý tón pleti. Výsledky mohou přetrvat týden, nebo i déle. Správnou péčí a zdravým životním stylem je můžete ještě prodloužit.

Kolik ošetření budu potřebovat?

Pro zlepšení vzhledu jemných linek, vrásek, hnědých skvrn a mastné pleti doporučujeme ošetření alespoň jednou měsíčně opakovat.

  Nezanedbávejte svůj vzhled

  Udělejte něco pro krásu. Čas vrátit nedokážeme, ale mladistvý lesk a pružnost Vaší pokožky ano. Na nic nečekejte a objednejte se na tuto proceduru třeba ihned!