fbpx

Mezoterapie v Praze

Mezoterapie, jinak také microneedling či mikrojehličkování, je moderní a velmi efektivní terapie podporující tvorbu kolagenu.
Jde o neocenitelného pomocníka nejen při snaze o omlazení pleti, ale také zlepšení aspektu jizev a strií, popřípadě léčby kuperózy.

Toužíte po pleti krásné na pohled i na dotek?

Mezoterapie je procedurou s právě takovými výsledky.

Mezoterapie - jak funguje a jaké jsou její výsledky

Nevzhledné jizvičky můžete maskovat s pomocí kosmetické kamufláže defektů pleti, nebo vyzkoušet zcela odlišný přístup. Tím je microneedling a mezoterapie.

Principem microneedlingu je využití přirozené samoregenerační schopnosti kůže. Stávající kožní buňky se při této proceduře podněcují k produkci kolagenu, a nové buňky se přitom zároveň tvoří.

Kanálky, které se v průběhu ošetření vytváří, využíváme ke snazší aplikaci výživných látek, (kupř. kyseliny hyaluronové, plazmy či vitamínů) do kůže, a to až s o 80 % větší úspěšností než při pouhém nanesení na povrch.

Jedná se o nejmodernější techniku, která přináší optimální poměr ceny, času a výkonu při péči o zdravou a krásnou pokožku. Výsledkem bývá sametová, hladká, pružná a mladistvá pokožka.

lazerk0 (71)

Proč podstoupit neinvazivní mezoterapii u nás?

✓ Vhodné pro každého

Nespornou předností této dermaterapie je fakt, že je vhodná pro každý typ pleti, a dá se aplikovat rovněž na křehkou pokožku, například kolem očí a úst, na kůži krku či hřbetech rukou.

✓ Široká nabídka služeb

Mikrojehličkování je jen jednou z technik, které lze pro omlazení pleti použít. Pro co nejvýraznější výsledky a jejich konsolidaci je vhodné ji kombinovat s dalšími procedurami. Doplňková ošetření v čele s biorepeelcl3 nebo karboxyterapií jsou rovněž k dispozici v našem kosmetickém salonu.

✓ Školený personál

Navzdory dosaženého vzdělání a mnohaleté praxi se na sobě snažíme neustále pracovat. Své znalosti si rozšiřujeme formou školení, abychom vám tak mohli nabídnout to nejlepší a neunikla nám žádná dostupná novinka.

✓ Individuální přístup

Víme, že univerzální postupy nic neřeší. Proto všem svým klientům připravujeme plán návštěv, kombinaci ošetření a doporučenou domácí péči na míru potřebám jejich pleti.

lazket (2)
lazket (1)

Nespoléháme na zázraky, ale na vzdělané profesionály a skvělé vybavení

Díky cílené kombinaci procedur, dokážeme vyřešit i váš konkrétní dermatologický problém.

Mezoterapie - zkušenosti našich klientů

Přečtěte si, jak hodnotí náš boj proti celulitidě, nebo také naše další nabídky, jako jsou např. aroma masáž, naši klienti. Jejich osobní zkušenosti hovoří za vše.

Masáž u vás je vždycky potěšením. Hezky si u vás odpočinu 😊😊 Medovou masáž mám ráda nejvíce 👍 Ale ráda bych zkusila i jiné druhy

Juchelková

Dobrý den, moc děkuji za hezkou masáž. Opět, velká spokojenost. Cítila jsem, že paní byla u masáže přítomná, důsledná a pečlivá. Byla to příjemná masáž a hezký zážitek. Mělo to sílu, ale bylo to moc příjemné. Těším se na další. Moc děkuji, Denisa.

Denisa Udžánová

Studio Ketrin je místem, kam se každý měsíc těším. Je to místo klidu, odpočinku, a má pleť je po každé proceduře svěží, vypnutá a čistá. Kdybych mohla, nejraději bych chodila každý den. Vyzkoušela jsem i procedury, které jsou trochu nepříjemné (mikrojehličky, chemický peeling), díky kterým jsem se ale zbavila ošklivého akné. Všem vřele doporučuji navštívit Studio Ketrin, u paní Tatiany vždy naleznou rady a pomoc s pletí.

Milena Carbolová

Díky paní Hryhulkové, ke které pravidelně docházím již 5 let na kosmetiku, se mi viditelně zlepšila pleť (předtím jsem měla velmi mastnou pleť s hlubokými póry), díky pravidelnému čištění a chemickým peelingům vypadá mladě, je hydratovaná a bez lesku. Předtím bych bez makeupu nevyšla z domu, nyní používám pouze bb krémy, žádný makeup a pleť je moc pěkná i bez nánosů makeupu. Masáž u paní Hryhulkové mohu vřele doporučit, je prostě skvělá!!

Michaela Kubínová

Kosmetický salón paní Táni navštěvuji již několik let a vždy jsem byla velmi spokojena. Péče a procedury jsou vždy spojeny s odbornou individuální konzultací či radou, jak o pleť dále pečovat. Služby jsou na profesionální úrovni a výsledek je vždy vidět. Jelikož se stále a stále objevují nové procedury a kosmetika, tak musím říci, že i paní Táňa se zajímá o novinky, které může poskytnout svým klientkám.

Markéta Janovcová

Jak probíhá mezoterapie u nás?

Jste příznivcem neinvazivních, bezbolestných ošetření s minimální rekonvalescencí? Pak je mezoterapie pro vás tím pravým postupem.

1. Příprava

Po vstupní konzultaci kosmetická připraví vaší pleť na samotnou proceduru. Pro zvýšení vašeho komfortu aplikuje na ošetřovanou oblast znecitlivující krém.

2. Průběh mikrojehličkování

Přístroj postupně za pomoci několika velmi tenkých jehliček vpraví do hlubších vrstev pokožky aktivní látky, zejména pak kyselinu hyaluronovou. Ta je nezbytná hydratovanou pleť a pro aktivaci tvorby vlastního kolagenu a elastinu. Tato technika zároveň stimuluje přirozené regenerační procesy pokožky.

Podle rozsahu ošetřované části celý zákrok trvá v rozmezí 60-90 minut. 

3. Rekonvalescence, opakování ošetření

Ihned po zákroku se na kůži může objevit zarudnutí, které však velmi rychle odezní. Žádná zvláštní rekonvalescence není vyžadována, můžete se prakticky ihned vrátit ke svému obvyklému dennímu režimu. V závislosti na stavu a potřebách vaší pleti specialistka doporučí počet a frekvenci dalších ošetření za použití této techniky, popřípadě navrhne její vhodnou kombinaci s dalšími procedurami.

Mikrojehličková terapie představuje kousek blíž k bezchybné pleti

Že u nás dosáhnete svého vysněného výsledku, vám můžeme zaručit.

Mezoterapie - cena

Prohlédněte si náš kompletní ceník kosmetických služeb. Připomínáme, že pro klienty, kteří se k nám chystají úplně poprvé, máme vždy příjemnou slevu.

  • MICRONEEDLING obličej - 2200 Kč
  • MICRONEEDLING (+ krk) - 2800 Kč
  • MICRONEEDLING EYE CONTOUR - 2200 Kč
  • MICRONEEDLING GIGI - 2500 Kč
  • MICRONEEDLING GIGI (+ krk) - 3300 Kč
  • MICRONEEDLING GIGI (+ krk a dekolt) - 4000 Kč

FAQ - mezoterapie Praha

Co vás ohledně mikrojehličkování zajímavá nejvíce? Připravili jsme pro vás souhrn odpovědí na často kladené otázky.

Co je mikrojehličková mezoterapie?

Microneedling, mikrojehličkování, mezoterapie či dermapen - pod těmito názvy se skrývá tatáž procedura. Její podstatou je vpravení kyseliny hyaluronové, plazmy nebo vitamínového roztoku za pomoci tenkých jehliček přímo do hlubších vrstev pokožky. Tedy tam, kde je jich nejvíce zapotřebí.

Je možné podstoupit dermapen v těhotenství?

Bohužel ne. Těhotenství, stejně tak jako kojení, probíhající zánětlivá onemocnění v ošetřované oblasti, herpes simplex a pásový opar, chronická onemocnění, vážnější porucha imunity, onkologická onemocnění, vážná srdeční onemocnění a poruchy srážlivosti krve jsou některé z nejčastějších kontraindikací. V případě pochyb nás neváhejte kontaktovat.

Jak často chodit na dermapen?

To je velmi individuální. Záleží na stavu vaší pleti i životosprávě. Doporučujeme podstoupit kůru v četnosti 4 až 8 procedur. A to v závislosti na problému, který chce klient vyřešit. Kůru doporučujeme provádět jednou ročně. Při řešení jizev po akné a hlubších vrásek se může kůra opakovat jednou za půl roku.

    Nezanedbávejte svůj vzhled

    Udělejte něco pro krásu. Čas vrátit nedokážeme, ale mladistvý lesk a pružnost Vaší pokožky ano. Na nic nečekejte a objednejte se na tuto proceduru třeba ihned!