fbpx
 • Medová masáž60 min1140 Kč
 • Medová masáž masáž 60 min + zábal 30 min1740 Kč

Blahodárné účinky medu na zdraví a krásu jsou známé už od nejstarších dob. Lidové léčitelství ho užívá vnitřně jako přírodní antibiotikum, v podobě medové masáže funguje jako komplexní detox organismu.

Tuto detoxikační metodu využívala již egyptská královna Kleopatra, pověstná svou smyslností a krásou a snahou si tyto své zbraně co nejdéle udržet.

Kleopatra dobře věděla, proč do svých zkrášlujících zábalů a masek zařadila právě med. Má totiž ohromující vliv na krásu pokožky a její očištění od nečistot a škodlivin.

Následujte osvědčené metody uchovávání mládí a půvabu a vyzkoušejte účinky medu na vlastním těle.
Navštivte naše centrum.

Blahodárné účinky medu na zdraví a krásu jsou známé už od nejstarších dob. Lidové léčitelství ho užívá vnitřně jako přírodní antibiotikum, v podobě medové masáže funguje jako komplexní detox organismu.

Tuto detoxikační metodu využívala již egyptská královna Kleopatra, pověstná svou smyslností a krásou a snahou si tyto své zbraně co nejdéle udržet.

Kleopatra dobře věděla, proč do svých zkrášlujících zábalů a masek zařadila právě med. Má totiž ohromující vliv na krásu pokožky a její očištění od nečistot a škodlivin.

Následujte osvědčené metody uchovávání mládí a půvabu a vyzkoušejte účinky medu na vlastním těle.
Navštivte naše centrum.

Proč zvolit medovou masáž? A proč u nás?

Tajemství medové masáže spočívá v tom, že med je skoro všelék. Při masáži dochází k jedinečné kombinaci účinků léčivého medu a speciálních hmatů, které společně vytáhnou všechny toxiny z těla. U nás během masáže stimulujeme reflexní zóny vnitřních orgánů, čímž nejenže uvolníme celé tělo, ale hlavně nastartujeme detoxikační proces.

Medovou masáž si dopřejte, když cítíte slabost, stres a napětí. Ulevuje při nervových poruchách a neklidu. Včelí med je zároveň známý svými antibakteriálními účinky. Má schopnost čistit póry a prokrvit pokožku.

Tělo během masáže vstřebává léčivé minerály, proteiny, vitamíny (především vitamíny skupiny B) a stopové prvky, které med obsahuje. Jsou to například vápník, měď, železo, křemík, hořčík a další.

Medová masáž pomáhá lidem s:

 • oslabenou imunitou a životní energií
 • onkologickým onemocněním
 • alergiemi (kontraindikací je pouze alergie na med)
 • revmatickým onemocněním svalů a kloubů
 • artrózou
 • chronickými problémy dýchacích cest
 • trávicími potížemi
 • nespavostí (pro ještě sladší spánek si ale vyberte vhodnou matraci)
 • ženských potížích, impotencí nebo neplodností
 • plísňovými infekcemi organismu
 • nervovými poruchami a depresemi
 • stařeckou slabostí
masmed

Medová masáž, to je jen princip masáže. Celé kouzlo je v tom, jaký med použijeme

V kosmetickém salonu Ketrin Esthetic Centr používáme jen přírodní med od včelaře, detox totiž nemůže být toxický. Vyzkoušejte i vy naše přírodní a kvalitní suroviny. Dopřejte si u nás masáž medem.

Medová masáž recenze

Člověk, který by medovou masáž nepotřeboval, zkrátka neexistuje. Přečtěte si, v čem pomohla našim konkrétním klientům.

Masáž u vás je vždycky potěšením. Hezky si u vás odpočinu 😊😊 Medovou masáž mám ráda nejvíce 👍 Ale ráda bych zkusila i jiné druhy

Juchelková

Dobrý den, moc děkuji za hezkou masáž. Opět, velká spokojenost. Cítila jsem, že paní byla u masáže přítomná, důsledná a pečlivá. Byla to příjemná masáž a hezký zážitek. Mělo to sílu, ale bylo to moc příjemné. Těším se na další. Moc děkuji, Denisa.

Denisa Udžánová

Studio Ketrin je místem, kam se každý měsíc těším. Je to místo klidu, odpočinku, a má pleť je po každé proceduře svěží, vypnutá a čistá. Kdybych mohla, nejraději bych chodila každý den. Vyzkoušela jsem i procedury, které jsou trochu nepříjemné (mikrojehličky, chemický peeling), díky kterým jsem se ale zbavila ošklivého akné. Všem vřele doporučuji navštívit Studio Ketrin, u paní Tatiany vždy naleznou rady a pomoc s pletí.

Milena Carbolová

Díky paní Hryhulkové, ke které pravidelně docházím již 5 let na kosmetiku, se mi viditelně zlepšila pleť (předtím jsem měla velmi mastnou pleť s hlubokými póry), díky pravidelnému čištění a chemickým peelingům vypadá mladě, je hydratovaná a bez lesku. Předtím bych bez makeupu nevyšla z domu, nyní používám pouze bb krémy, žádný makeup a pleť je moc pěkná i bez nánosů makeupu. Masáž u paní Hryhulkové mohu vřele doporučit, je prostě skvělá!!

Michaela Kubínová

Kosmetický salón paní Táni navštěvuji již několik let a vždy jsem byla velmi spokojena. Péče a procedury jsou vždy spojeny s odbornou individuální konzultací či radou, jak o pleť dále pečovat. Služby jsou na profesionální úrovni a výsledek je vždy vidět. Jelikož se stále a stále objevují nové procedury a kosmetika, tak musím říci, že i paní Táňa se zajímá o novinky, které může poskytnout svým klientkám.

Markéta Janovcová

Jak probíhá medová masáž?

Zjednodušeně lze říci, že jde o jemnější záležitost, než je klasická masáž, ovšem s výraznou přidanou hodnotou. Celý proces připomíná obřad, kdy se speciálními hmaty masíruje zahřátý med do těla.

Hlavním účelem je detoxikace a regenerace organismu a také odbourání stresu. Účinky medové masáže jsou ale mnohem hlubší.

Co vás čeká při medové masáži?

 • Zaujmete polohu na břiše.
 • Náš masér vám potře záda voňavým medem. Používáme stoprocentně přírodní produkt od ověřených včelařů.
 • Jemnými účinnými hmaty masér vpraví med do těla. Tím se podpoří činnost vnitřních orgánů a jejich očišťující schopnosti.
 • Tělo se tedy během procedury zbavuje odpadních látek, což můžeme pozorovat na změně konzistence medu. Podle množství vylučovaných toxinů se mění barva i struktura medu a někdy může na konci zůstat šedivá hmota podobná rozžvýkané žvýkačce.
 • Tuto hmotu nebo pěnu masér na konci setře ručníkem.
507557812

Pokud je vaše tělo silně zanesené toxiny, doporučujeme dopřát si tuto masáž i dvakrát za týden

Je-li váš organismus pročištěný, stačí ho takto udržovat medovou masáží jednou za měsíc. Neváhejte a vyzkoušejte tuto jedinečnou proceduru.

Medová masáž je procedura vhodná téměř pro každého.
Pro koho ale ne?

Medová masáž určitě příjemně překvapí svou jemností a univerzálností. Díky minimu kontraindikací se hodí téměř pro každého.
Výjimku potvrzující pravidlo představují lidé

 • s alergií na med
 • s poškozenou pokožkou nebo vyrážkou
 • s vysokým očním tlakem
 • s trombózou
 • s akutním infekčním onemocněním
 • s nadměrným ochlupením zad

Patříte-li do některé inkriminované skupiny, zvolte jinou z námi poskytovaných procedur. Velmi oblíbená je např. anticelulitidní masáž.

medma

V ceníku kosmetických služeb najdete podrobnou kalkulaci veškerých procedur, které nabízíme

Vyberte si pro vás tu pravou, bude nám ctí se o vás starat.

Medová masáž - jaká je cena?

Naše medová masáž je jednou z nejoblíbenějších služeb, které nabízíme. Cena této masáže se liší v závislosti na délce trvání, ale vždy zahrnuje použití kvalitního medu a zkušeného maséra. Věříme, že tato terapeutická masáž pomůže uvolnit napětí v těle a zlepšit krevní oběh, což vede k celkovému zlepšení zdraví a pohody.

 • Medová masáž 60 min - 1140 Kč
 • Medová masáž 60 min + zábal 30 min - 1740 Kč

FAQ - medové masáže

Na co se klienti nejčastěji ptají:

V čem spočívá unikátnost medu?

Složení medu je jedinečné a dokonalé. Tolik důležitých prvků a minerálů na jednom místě se jen tak nevidí. Jeho účinky jak při zevním, tak při vnitřním užití je nedocenitelné. Pořád platí, že přírodní prostředky jsou ty nejlepší. Projevuje se i fakt, že jde o místní domácí produkt.

Není tělo po masáži ulepené?

Není, protože med při očišťování nasaje toxiny a tím zcela změní svou konzistenci. Po odstranění jeho zbytků zůstává pouze příjemná medová vůně.

Proč se medová masáž doporučuje opakovat?

Bohužel, žijeme ve znečištěném prostředí. I při sebevětší snaze o zdravý životní styl se nevyhneme setkávání s jedovatými látkami a nečistotami. Naštěstí ale známe metody, jak se jich zase zbavit. Medová masáž je jednou z nich.

  Nezanedbávejte svůj vzhled

  Udělejte něco pro krásu. Čas vrátit nedokážeme, ale mladistvý lesk a pružnost Vaší pokožky ano. Na nic nečekejte a objednejte se na tuto proceduru třeba ihned!