fbpx
 • Akční Nabídka LPG MASÁŽ 1+1 (celé tělo) 1490 Kč
 • LPG MASÁŽ (celé tělo)1490 Kč
 • LPG MASÁŽ (nohy, boky, břicho)1190 Kč

Co se skrývá pod pojmem LPG masáž? Jde o unikátní proceduru, při níž se pomocí speciálních válečků masírují problematické partie, které uchovávají přebytečný tuk. Tak se aktivuje přirozený proces štěpení a uvolnění uloženého tuku.

Pokud se snažíte zlepšit vaše potíže s celulitidou či se zbavit tukových partií, které odolávají fyzickému cvičení a dietám, je LPG masáž pro vás to pravé.

Vyzkoušejte ji v našem centru.

Co se skrývá pod pojmem LPG masáž? Jde o unikátní proceduru, při níž se pomocí speciálních válečků masírují problematické partie, které uchovávají přebytečný tuk.

Tak se aktivuje přirozený proces štěpení a uvolnění uloženého tuku.

Pokud se snažíte zlepšit vaše potíže s celulitidou či se zbavit tukových partií, které odolávají fyzickému cvičení a dietám, je LPG masáž pro vás to pravé.

Vyzkoušejte ji v našem centru.

Proč zvolit LPG masáž u nás?

LPG je zkratka vytvořená ze jmen francouzského inženýra, který se jmenoval Louis Paul Guitay a před třiceti lety se stal průkopníkem metody.

Tento název mnoho neprozradí, proto se jí také říká lipomasáž, neboť jejím úkolem je promasírovat nadbytečné tukové buňky tak, aby se rozpustily a zmizely. V důsledku toho způsobuje:

 • vyhlazení celulitidy
 • zpevnění a vyrovnání kůže
 • odstranění přebytečného tuku
 • zeštíhlení a omlazení uvolněných částí těla
 • vytvarování problematických partií a vyrovnání tělesných nedostatků

K efektivní LPG masáži je třeba speciální přístroj. V našem centru používáme jen originální přístroje LPG (konkrétně patentované zařízení LPG Cellu M6 Integral z Francie), staráme se o pravidelný servis a výměnu manipul, které mají přímý vliv na výsledek.

Víme, že nestačí mít jen přístroj a ruce, je potřeba erudovaný servis přístrojů a neustále se zdokonalující specialisty obsluhy. Jen tak dosáhneme optimálních výsledků v rekordním čase.

U nás trvá celá masáž 35 - 45 minut (v závislosti na vybrané partii těla) a přináší okamžitý efekt.

lpg-masaze2

Svým klientům garantujeme spokojenost a individuální přístup

Vážíme si jejich důvěry a jsme přesvědčeni, máme co nabídnout. Neváhejte se o tom přesvědčit a vyzkoušejte naši LPG masáž.

LPG masáž recenze

Na svou práci můžeme být právem pyšní, protože ve slovníku našich klientů slovo zklamání neexistuje. LPG ošetření recenze jen vychvalují.

Paní Tatiana byly velmi milá,LPG ošetření bylo maximálně pečlivé a důkladné,těším se na další návštěvu. Děkuji Jitka K.

Jitka Krtilová ⭐⭐⭐⭐⭐

Olga je moc milá, pečlivá a citlivá. LPG si u ní vždy užiju.:)

Květa Fišerová 28. únor 2022 ⭐⭐⭐⭐⭐

Návštěva LPG byla vynikající , paní Alena byla velmi milá a precizní , velká spokojenost

Dana Svrčková 19. ledna 2023 ⭐⭐⭐⭐⭐

Velmi příjemná návštěva, mám za sebou zatím jen dvě procedury a jsem velmi spokojená.

Miloslava Valtová, 20. ledna 2023 ⭐⭐⭐⭐⭐

Jak probíhá LPG masáž?

Lipomasáž vznikla jako terapeutický nástroj na vyrovnání kožních a tělesných nedostatků, což se projevuje na její preciznosti. U nás probíhá v následujících krocích:

Nejdůležitější je porozumět situaci a potřebám našich klientek. Každá je totiž jedinečná a stejně tak připravujeme každou masáž. Prvním krokem v našem salonu je konzultace, na které sestavíme program ošetření a provedeme měření postavy (při pravidelných návštěvách). To nám pomůže sledovat váš pokrok.

Před zákrokem vylučujeme některé situace, které by mohly ohrozit výsledek našeho snažení. Jsou to tyto případy:

  • probíhá u vás léčba sliznice
  • jste těhotná v jakékoliv fázi
  • trápí Vás kopřivka nebo zánět žil
  • máte postupující onkologické onemocnění
  • absolvovala jste v nedávné době plastickou operaci
  • léčíte se s kožním onemocněním nebo máte infekci
  • máte potíže se srdcem nebo nosíte kardiostimulátor
  • víte o jakékoliv anatomické abnormalitě, která by mohla mít vliv na průběh či efekt zákroku

Tento výčet je samozřejmě orientační a je dobré se na konzultaci poradit, jestli právě pro vás je procedura vhodná. Zjistili jsme, že ano? Můžeme se posunout dále!

lazerk0 (87)
lazerk0 (33)

Připravíme se na relaxačně terapeutický zážitek. Než se pustíme do samotné procedury, zapůjčíme Vám zdarma speciální overal, ve kterém masáž probíhá. Ten si můžete i zakoupit přímo v salonu za 990 korun.

Tak získáte svůj vlastní, který budete používat při opakovaných sezeních.

V průběhu 35-45 minut (v závislosti na vybrané zóně) se budeme masážním strojkem věnovat vybraným partiím vašeho těla. Využíváme speciální patentovanou techniku Roll and Lyft, která ošetří vaší kůži a zajistí odbourávání tuků pomocí Adipocitů.

Fibroblasty se následně postarají o obnovení kolagenu a elasticity kůže. Celé naše ošetření je založeno na principu endermologie pojivových tkání. To přináší ověřené výsledky už po prvním sezení.

Abychom dosáhli dlouhodobého efektu procedury, opakujeme jí. Jak často? Doporučujeme alespoň 5 procedur. Tím získáme solidní viditelné výsledky. Maximální efekt a dlouhotrvající odstranění celulitidy se dostaví po absolvování 10 procedur.

Doporučená frekvence návštěv je 2-3x týdně. Po celém zákroku dochází také k prokazatelnému anti-aging efektu.

Netrapte se marnými pokusy zbavit se tuku v jistých partiích vlastními silami

S námi a naším špičkovým vybavením to jde i jinak! Myslete moderně a objednejte se k nám.

LPG lipomasáž - jaká je cena?

Níže vám přinášíme ceník LPG masáží. Zajímalo by vás, jaké jsou ceny našich ostatních masáží a procedur? Můžete se podívat do našeho ceníku kosmetických služeb.

 • LPG MASÁŽ (celé tělo) - 1490 Kč
 • LPG MASÁŽ (nohy, boky, břicho) - 1190 Kč

FAQ - LPG masáž

Na co se klienti nejčastěji ptají?

Co vlastně znamená slovo endermologie?

Endermologie je odborný název pro metodu buněčné stimulace pomocí mechanických podnětů, tedy tlaků a hmatů.

Je LPG masáž bolestivá?

Slovo bolest a LPG masáž nejdou dohromady. Hlavice přístroje s válečky pokožku pouze příjemně masírují, maximálně pociťujete tlak jako při klasické masáži.

Proč je při lipomasáži potřeba speciální oblek?

Speciální oblečení má několik funkcí: Brání přímému kontaktu s nahým tělem jednak z hygienických důvodů, jednak vylučuje nepříjemné pocity jako štípnutí a podobně, kdy hlavice pokožku stiskla příliš silně. Navíc je oblíbený u klientů, protože umožňuje respektovat jejich soukromí.

  Nezanedbávejte svůj vzhled

  Udělejte něco pro krásu. Čas vrátit nedokážeme, ale mladistvý lesk a pružnost Vaší pokožky ano. Na nic nečekejte a objednejte se na tuto proceduru třeba ihned!