fbpx
 • Anticelulitidní masáž 45 min1140 Kč
 • Anticelulitidní masáž (celé tělo)60 minut1540 Kč

Hrbolky a nerovnosti na pokožce stehen, hýždí a břicha trápí mnoho žen. Protože jde o metabolickou poruchu v tukových buňkách, můžete s ní bojovat změnou životního stylu a drahou kosmetikou.

Dalším opatřením na povzbuzení ztracené mikrocirkulace v povrchových tkáních je anticelulitidní masáž.
Toto řešení je nejen příjemné, ale také vysoce efektivní, protože žádaná změna se po něm dostavuje rychle a bezprostředně.

Zbavte se pomerančové kůže, unavených nohou a podkožního tuku.
Objednejte se na k nám na anticelulitidní masáž.

Hrbolky a nerovnosti na pokožce stehen, hýždí a břicha trápí mnoho žen. Protože jde o metabolickou poruchu v tukových buňkách, můžete s ní bojovat změnou životního stylu a drahou kosmetikou.

Dalším opatřením na povzbuzení ztracené mikrocirkulace v povrchových tkáních je anticelulitidní masáž. Toto řešení je nejen příjemné, ale také vysoce efektivní, protože žádaná změna se po něm dostavuje rychle a bezprostředně.

Zbavte se pomerančové kůže, unavených nohou a podkožního tuku.
Objednejte se na k nám na anticelulitidní masáž.

PROČ ZVOLIT ANTICELULITIDNÍ MASÁŽ U NÁS?

Naše anticelulitidní masáže:

Anticelulitidní masáž v Praze obrázek 2

viditelně vyhlazují kůži a odstraňuje pomerančový efekt
Anticelulitidní masáž v Praze obrázek 4
přirozeně zbavují strií a drobných nedostatků kůže
Anticelulitidní masáž v Praze obrázek 6
pomáhají vstřebávat tuky na tradičních problematických místech
Anticelulitidní masáž v Praze obrázek 8
rozrušují tukové tkáně a aktivuje svalové struktury
Anticelulitidní masáž v Praze obrázek 10
zlepšují krevní oběh

Protože toho dovede ovlivnit tolik najednou, je natolik účinná, že výrazné zlepšení uvidíte už po první proceduře. Abychom zajistili opravdu viditelné a dlouhodobé zlepšení, doporučujeme dopřát si tuto masáž nejprve v intenzivní sérii a následně ji pravidelně opakovat.

1266505027

Pokud si jednou užijete tu pravou masáž, tak už si nic jiného přát nebudete

U nas v centru vám právě takovou masáž zaručíme. Poznejte, co obnáší skutečná masáž, a pociťte její účinky na svém těle. Objednejte se k nám.

ANTICELULITIDNÍ MASÁŽ RECENZE

Přečtěte si, jak hodnotí náš boj proti celulitidě, nebo také naše další nabídky, jako jsou např. aroma masáž, naši klienti. Jejich osobní zkušenosti hovoří za vše.

Masáž u vás je vždycky potěšením. Hezky si u vás odpočinu 😊😊 Medovou masáž mám ráda nejvíce 👍 Ale ráda bych zkusila i jiné druhy

Juchelková

Dobrý den, moc děkuji za hezkou masáž. Opět, velká spokojenost. Cítila jsem, že paní byla u masáže přítomná, důsledná a pečlivá. Byla to příjemná masáž a hezký zážitek. Mělo to sílu, ale bylo to moc příjemné. Těším se na další. Moc děkuji, Denisa.

Denisa Udžánová

Studio Ketrin je místem, kam se každý měsíc těším. Je to místo klidu, odpočinku, a má pleť je po každé proceduře svěží, vypnutá a čistá. Kdybych mohla, nejraději bych chodila každý den. Vyzkoušela jsem i procedury, které jsou trochu nepříjemné (mikrojehličky, chemický peeling), díky kterým jsem se ale zbavila ošklivého akné. Všem vřele doporučuji navštívit Studio Ketrin, u paní Tatiany vždy naleznou rady a pomoc s pletí.

Milena Carbolová

Díky paní Hryhulkové, ke které pravidelně docházím již 5 let na kosmetiku, se mi viditelně zlepšila pleť (předtím jsem měla velmi mastnou pleť s hlubokými póry), díky pravidelnému čištění a chemickým peelingům vypadá mladě, je hydratovaná a bez lesku. Předtím bych bez makeupu nevyšla z domu, nyní používám pouze bb krémy, žádný makeup a pleť je moc pěkná i bez nánosů makeupu. Masáž u paní Hryhulkové mohu vřele doporučit, je prostě skvělá!!

Michaela Kubínová

Kosmetický salón paní Táni navštěvuji již několik let a vždy jsem byla velmi spokojena. Péče a procedury jsou vždy spojeny s odbornou individuální konzultací či radou, jak o pleť dále pečovat. Služby jsou na profesionální úrovni a výsledek je vždy vidět. Jelikož se stále a stále objevují nové procedury a kosmetika, tak musím říci, že i paní Táňa se zajímá o novinky, které může poskytnout svým klientkám.

Markéta Janovcová

JAK PROBÍHÁ ANTICELULITIDNÍ MASÁŽ?

Na rozdíl od klasické masáže se tato procedura provádí speciálními hmaty, které pomáhají rozproudit krevní oběh, rozpouští tukové buňky a tím vyhlazují podkožní tukové vrstvy. Při masáži působíme na tukové struktury do hloubky, takže se můžete zcela zbavit celulitidy. Pomocí kompresních hmatů startujeme podkožní metabolismus a pomáháme lepšímu spalování tuků.

Dalším příznivým účinkem této masáže je, že ovlivňuje svaly i hluboké a povrchové kapiláry. Dopřáváte tak svému tělu nejen odstraňování tukových buněk a vyhlazování kůže, ale také výbornou regeneraci. Krevní oběh a lymfu rozproudíme různými technikami jako hnětením, tlačením hřbety dlaní a klouby a bubnováním. Kromě toho u nás během této masáže používáme nahřáté baňky, které dokáží velmi efektivně rozproudit krev a lymfu.

Jak často masáž opakovat? V první sérii doporučujeme absolvovat mezi pěti až deseti návštěvami a poté opakovat proceduru přibližně jednou měsíčně.

Anticelulitidní masáž v Praze obrázek 12
l9

K definitivnímu napravení zdrsnělé pokožky vede kombinace masáží s přiměřeným pohybem a zdravým stravováním

Spojte příjemné s užitečným a nechte polovinu práce udělat nás. Objednejte se u nás na masáž.

PRO KOHO MASÁŽ NENÍ VHODNÁ?

Zjednodušeně řečeno, anticelulitidní masáž si musíte odříci, pokud spadáte do jedné z následujících skupin.

 • těhotné ženy
 • lidé se srdečními, cévními a oběhovými potížemi
 • lidé se záněty a křečovými žilami
 • lidé s akutním virovým nebo onkologickým onemocněním

Různé typy masáží se ale svými kontraindikacemi liší. Křečové žíly či těhotenství např. nebrání antistresové masáži hlavy, můžete si vybrat z naší široké nabídky.

MASÁŽ PROTI CELULITIDĚ - JAKÁ JE CENA?

Nejčastěji si tuto masáž klienti žádají na nohách a na břiše, protože tam je celulitida trápí nejvíce. Rozproudit krevní oběh a lymfatický systém ale potřebujeme po celém těle, proto také máme v našem centru anticelulitidní masáž rozdělenou na dva druhy: na masáž nohou, boků a břicha a na masáž celého těla.

 • Anticelulitidní masáž (45 min) - 1140 Kč
 • Anticelulitidní masáž (60 minut, celé tělo) - 1540

V ceníku kosmetických služeb najdete podrobnou kalkulaci veškerých procedur, které nabízíme

Vyberte si pro vás tu pravou, bude nám ctí se o vás starat.

FAQ - MASÁŽE PROTI CELULITIDĚ

Na co se klienti nejčastěji ptají?

Dá se celulitidě nějak předcházet?

Tyto změny na pokožce jsou dány geneticky a podmíněny hormonálně, takže výčitky při jejich výskytu nejsou na místě. Nicméně pohyb a zdravá strava celulitidu výrazně zmírňují.

Mohu zvládnout anticelulitidní masáž sám doma?

Do jisté míry ano, ale tyto pokusy jsou vždy omezené. Některé techniky se na dostupných místech můžete naučit sami, ale všechny tělesné partie s kompletním servisem doporučujeme svěřit pečujícímu odborníkovi. 

Proč se musí masáž tak často opakovat?

Všechny estetické procedury jsou během proti toku času a degenerativním změnám. Při kvalitní komplexní pěči a uvědomělém přístupu může být frekvence opakování nižší, ale protože masáž od profesionála je mimořádně příjemná záležitost, klienti obvykle chodí častěji, než musí. 

  Nezanedbávejte svůj vzhled

  Udělejte něco pro krásu. Čas vrátit nedokážeme, ale mladistvý lesk a pružnost Vaší pokožky ano. Na nic nečekejte a objednejte se na tuto proceduru třeba ihned!