fbpx
 • Ošetřeni nohy, boky, břicho45 min990 Kč

Anticelulitidní masáž v Praze: Vyzrajte nad celulitidou

Zbavte se pomerančové kůže, unavených nohou a podkožního tuku

Nejčastěji si tuto masáž klienti žádají na nohách a na břiše, protože tam je celulitida trápí nejvíce. Proto také máme anticelulitidní masáž rozdělenou na dva druhy: na masáž nohou, boků a břicha a na masáž celého těla.

Tato procedura se provádí speciálními hmaty, které pomáhají rozproudit krevní oběh, rozpouští tukové buňky a tím vyhlazují podkožní tukové vrstvy. Při masáži působíme na tukové struktury do hloubky, takže se můžete zcela zbavit celulitidy.

Anticelulitidní masáž se nemusí omezovat pouze na naše stehna a hýždě. Rozproudit krevní oběh a lymfatický systém potřebujeme po celém těle. Pomocí kompresních hmatů startujeme podkožní metabolismus a pomáháme lepšímu spalování tuků.

Dalším příznivým účinkem této masáže je, že ovlivňuje svaly i hluboké a povrchové kapiláry. Dopřáváte tak svému tělu nejen odstraňování tukových buněk a vyhlazování kůže, ale také výbornou regeneraci.

Dalším příznivým účinkem této masáže je, že ovlivňuje svaly i hluboké a povrchové kapiláry. Dopřáváte tak svému tělu nejen odstraňování tukových buněk a vyhlazování kůže, ale také výbornou regeneraci.

Anticelulitidní masáž obrázek 2

Účinky anticelulitidní masáže:

 • vyhlazuje kůži a odstraňuje pomerančový efekt
 • zbavuje strií a drobných nedostatků kůže
 • pomáhá vstřebávat tuky na problematických místech (boky, břicho, hýždě)
 • rozrušuje tukové tkáně a aktivuje svalové struktury
 • zlepšuje krevní oběh

Zlepšení uvidíte už po první proceduře

Anticelulitidní masáž je natolik účinná, že první zlepšení můžete na své pokožce pozorovat hned po první proceduře. Abychom zajistili opravdu viditelné a dlouhodobé zlepšení, je potřeba dopřávat si tuto masáž v intenzivní sérii a následně ji pravidelně opakovat.

Co vás během této procedury čeká? Krevní oběh a lymfu rozproudíme různými technikami, jako je hnětení, tlačením hřbety dlaní a klouby a bubnováním.  Kromě toho u nás během této masáže používáme nahřáté baňky, které dokáží velmi efektivně rozproudit krev a lymfu.

Masáž nohou, břicha a boků trvá 45 minut, masáž celého těla 1 hodinu. V první sérii doporučujeme absolvovat mezi pěti až deseti návštěvami a poté opakovat proceduru přibližně jednou měsíčně.

Nejde jen o kosmetický problém. Celulitida je známkou nemoci

Není pěkná na pohled, proto ji mnoho žen považuje za kosmetický nedostatek, kterého se chtějí zbavit víceméně pro lepší pocit. Nicméně celulitida souvisí s nedostatečnou činností lymfatického systému a krevním oběhem a to už může způsobovat další važnější potíže, než je pomerančová kůže.

Neprokrvené části těla se zanášejí toxiny a metabolity, které tělo není schopné vyloučit. Tkáně nejsou zásobeny krví a kyslíkem, ukládá se podkožní tukové vazivo a také dochází k intoxikaci celého organismu. Tělo rychleji stárne a ztrácí sílu regenerace.

Celulitida také může být projevem zhoršené funkce jater. Anticelulitidní masáž problémové části promasíruje, rozproudí krev a tím pomáhá stimulovat orgány a pročišťovat celý oběh.

Pro koho není anticelulitidní masáž vhodná?

 • pro těhotné ženy
 • pro lidi se srdečními, cévními a oběhovými potížemi
 • pro lidi se záněty a křečovými žilami
 • pro lidi s akutním virovým, nebo onkologickým onemocněním

Vedle anticelulitidní masáže krevnímu oběhu značně pomáhá také klasická masáž, která se soustředí na hluboké uvolnění všech svalů.

V našem studiu si můžete vybrat ze dvou druhů anticelulitidní masáže. První procedura se zaměřuje na nejproblematičtější partie (nohy, břicho, boky), trvá 45 minut a stojí 990 Kč.

Udělejte krok ke krásnějšímu a zároveň zdravějšímu tělu a objednejte se na anticelulitidní masáž.

  Nezanedbávejte svůj vzhled

  Udělejte něco pro krásu. Čas vrátit nedokážeme, ale mladistvý lesk a pružnost Vaší pokožky ano. Na nic nečekejte a objednejte se na tuto proceduru třeba ihned!