fbpx
 • Reflexní masáž chodidel 30 min30 min590 Kč

Uvolnění nahromaděného stresu, podpora trávení a metabolismu, úleva od bolesti. To vše může přinést odborná reflexní masáž chodidel. Díky nervovým propojením napomáhá stimulace chodidel správné činnosti mnoha tělesných funkcí a orgánů. Přijďte se o účincích této prastaré medicíny sami přesvědčit.

Uvolnění nahromaděného stresu, podpora trávení a metabolismu, úleva od bolesti. To vše může přinést odborná reflexní masáž chodidel. Díky nervovým propojením napomáhá stimulace chodidel správné činnosti mnoha tělesných funkcí a orgánů. Přijďte se o účincích této prastaré medicíny sami přesvědčit.

Jaké má reflexní masáž chodidel účinky?

✓ Stimulace nervového systému

I nervová zakončení se začínají s věkem opotřebovávat. Reflexní masáž stimuluje nervové dráhy a posiluje funkci nervových zakončení tisíců nervů v celém těle! Podle čínských tradic tak napomáhá i správnému proudění energie.

✓ Posílení krevního oběhu

Vaše chodidla (a ruce) představují nejvzdálenější místa od srdce. Jejich stimulace pomocí reflexní terapie posiluje krevní oběh a výsledkem je větší přísun okysličené krve do všech částí vašeho těla. Životně důležité orgány tak začnou pracovat efektivněji.

✓ Posílení metabolismu a detoxikace

Posílení krevního oběhu způsobí i to, že vaše tělo začne pracovat na plné obrátky, což se promítne i do chodu vašeho metabolismu. Rázem se budete cítit energičtěji a může vám to usnadnit i shazování kilogramů! Vaše tělo může zároveň začít efektivněji odbourávat toxické látky. Pro ještě lepší účinek doporučujeme proceduru kombinovat s přístrojovou lymfodrenáží.

✓ Urychlení hojení

Dalším přínosem posílení krevního oběhu, metabolismu a centrálního nervového systému je i to, že tělo má k dispozici více zdrojů pro to, aby se hojilo. U osob, které se zotavují po úrazu nebo operaci, může tato masáž snížit dobu potřebnou k překonání bolesti a zrychlit návrat k běžnému životu.

✓ Relaxace

I když reflexní masáž tělo stimuluje a nabíjí energií, neznamená to nutně, že vás zároveň neuvolní. Je velký rozdíl mezi stavem nabitým energií, ale zároveň vnitřně klidným, a stavem vystresovaným, rozrušeným. Reflexní terapie vás uvolňuje a zároveň snižuje stres, který může obrátit vaši vlastní energii proti vám.

✓ Zmírnění bolesti hlavy i zad

Reflexní masáže vám mohou ulevit i od migrén a bolestí hlavy a zad. Ať už jsou způsobeny chemickou nerovnováhou, stresem nebo svalovým napětím, léčivé vlastnosti reflexologie mohou jak léčit probíhající bolest hlavy, tak předcházet té další. A to zejména v tandemu s masáží hlavy.

Chodidla jsou důležitou branou, kudy proudí energie do celého těla

Profesionální reflexní masáž zajistí, že tato brána zůstane stále otevřená.

Chodidlo je zmenšený obraz lidského těla

Na našich chodidlech se nachází velké množství bodů, které jsou spojeny energetickými drahami s tělesnými orgány. Už pouhým tlakem na tyto body ovlivňujeme funkci příslušných orgánů a startujeme uzdravovací procesy.

 • Masáž chodidel povzbuzuje přirozenou obnovu orgánů, zmírňuje bolest v těle a dokáže léčit nemoci. Jde o důležitou součást alternativní medicíny, která přirozenou cestou léčí nejen tělo, ale také psychiku člověka.
 • Tlakem na reflexní body na chodidlech můžeme velmi přesně diagnostikovat problém v těle, který si pocitově nemusíme vůbec uvědomovat. Pokud nějaký orgán nefunguje správně, pocítíme při tlaku na reflexní bod ostrou bolest.
 • Reflexologii využívali už nejstarší civilizace. První zmínky se objevují v Egyptě před 2500 lety př. n. l. Na americkém kontinentě se zase spojuje s Inky. Do Evropy se toto učení dostalo až koncem 19. století.

Tato masáž ale není jediná, kterou si u nás můžete dopřát - proč si neudělat radost například ještě klasickou masáží, nebo voňavou medovou masáží?

foot

Reflexní lymfatická masáž chodidel a recenze našich zákazníků

Přečtěte si, jaké účinky měla tato masáž u našich klientů a jak hodnotí naši práci.

Procedura RF liftingu byla moc příjemná. Po první proceduře plet’ byla krásně napnuta a vyhlazená. Ted’ mam za sebou 4 zákroky, a musím říct že jsem naprosto šťastná se stavem pokožky. Dokonalý relax, pomoc s výběrem vhodné kosmetiky a milé popovídání jako bonus. To se nedá popsat, musí se to zkusit 🙂

Naděžda Humplíková ⭐⭐⭐⭐⭐

Již po prvním ošetření, RF liftingu, moje pleť je mnohem mladší, svěží a odpočatá, velmi příjemný pocit, jak pleť vypadá. Moje tvář byla krásně hladká a vyhlazená.Navíc jsem si během ošetření příjemně odpočinula.

Monika Lukášová ⭐⭐⭐⭐⭐

Chtěla bych velmi poděkovat paní specialistce, byla jsem moc spokojena s ošetřením RF liftingu😊 Již po první proceduře byly viditelné změny, pleť byla porcelánová a vyhlazená.
Těším se na příští návštěvu 

Hana Vávrová ⭐⭐⭐⭐⭐

Udělejte něco pro své zdraví

Uložte se do našeho pohodlného lehátka a reflexní masáž rozproudí energii ve vašem těle - garantujeme, že od nás budete odcházet svěžejší.

Postup reflexní terapie nohou

Ošetření v našem kosmetickém salonu obvykle trvá přibližně 30 minut. Ještě předtím si pohovoříme o případných problémech či kontraindikacích, které by mohly být případnou překážkou k vykonání procedury - takových nicméně moc není.

Během masáže jste oblečeni a sedíte nebo ležíte. Terapeut vám bude třít, mačkat a stlačovat příslušné body na chodidlech. Může se přitom zaměřit na konkrétní oblasti, aby zmírnil některé potíže a zklidnil nebo naopak aktivoval příslušnou část těla. Pokud máte například potíže s dutinami, zaměří se na prsty na nohou. Obyčejně ale pracujeme na celém chodidle, abychom posílili každý systém ve vašem těle.

Masáž lze opakovat vícekrát, podle vašich aktuálních potřeb i výsledků, které přinese. Teoreticky lze masáž podstupovat znovu každý den, protože chodidla jsou stimulována pouze lehce a není třeba dlouhá regenerace. 

Pro dosažení plného potenciálu této procedury se nicméně doporučuje podstoupit 4-6 sezení s odstupem zhruba jednoho týdne.

foot (1)

Jaká je u reflexní masáže chodidel cena?

Pravidelně v našem salonu nabízíme nejrůznější slevy a zvýhodněné balíčky, rozhodně na naše stránky tedy nezapomeňte pravidelně zavítat pro nové informace!

 • Reflexní masáž chodidel 30 min - 590 Kč

FAQ - reflexní masáž chodidel Praha

Je vhodná reflexní masáž nohou i v těhotenství?

Reflexní masáž nedoporučujeme podstupovat v těhotenství. I když je obecně tato procedura velmi bezpečná, ve vzácných případech může způsobit kontrakce a stahy svalstva, proto ji raději odložte na později.

Existují pro reflexní masáž chodidel nějaké kontraindikace?

Kontraindikací pro tuto proceduru je málo, obecně se ale nedoporučuje podstupovat, trpíte-li něčím z následujícího:

 • problémy s krevním oběhem,
 • dna,
 • krevní sraženiny,
 • horečka,
 • některá zranění nohou, jako jsou podvrtnutí, natažení nebo stresové zlomeniny,
 • některá kožní onemocnění, jako jsou puchýře nebo vážné případy ekzému či lupénky,
 • plísně na noze,
 • nakažlivá kožní onemocnění, jako je svrab či plané neštovice,
 • některé příznaky cukrovky, včetně nehojících se ran nebo periferní neuropatie.

Bolí reflexní masáž chodidel?

Obecně je reflexní masáž naprosto bezbolestná procedura, v některých případech můžete pocítit jistý diskomfort, pokud je určitá část chodidla nadměrně citlivá. Stačí ale říct a terapeut tomu přizpůsobí vyvíjený tlak.

Kdy pocítím výsledky masáže?

První pozitivní výsledky je možné pocítit již během první masáže nebo v následujících hodinách po ní. Nejlepšího citelného efektu ale dosáhnete až po zhruba 4-6 sezeních, jak již bylo uvedeno.