fbpx
 • Aroma relaxační masáž90 min1190 Kč
 • Aroma relaxační masáž120 min1790 Kč

Aroma relaxační masáž v Praze přinese voňavé pohlazení

Nechejte se hýčkat

Aroma masáže se řadí k alternativním způsobům léčby. Jejich účinky jsou velmi jemné a nenásilné, přesto účinné. Pracujeme s kvalitními esenciálními oleji, které ovlivňují stav mysli, nálady a celkové zdraví.

Tento druh masáže si můžete dopřávat kdykoliv cítíte napětí a psychickou nepohodu. Uvolňuje svaly, odstraňuje stres a únavu a povzbuzuje psychiku. Esenciální oleje používáme nahřáté, čímž se jejich účinek a příjemný pocit ještě zvyšuje.

Aroma relaxační masáž obrázek 2

Co vás na aroma masáži čeká? Čas pro odpočinek a péči

Spojením relaxační masáže a léčivých účinků éterických olejů vzniká naprosto jedinečný zážitek, který vaše tělo zklidní, uvolní a také dodá sílu pro další fungování. Intenzita a tempo masáže je nižší. Pomalé a plynulé hmaty působí relaxačně, kdežto hlubší hmaty stimulují funkci organismus a uvolňují svalstvo.

Po výběru éterického oleje následuje samotná masáž, během které je olej příjemnými pohyby vmasírován do pokožky. Tam se dostává do drobných vlásečnic a skrze ně dál do krevního běhu. Kromě toho působí éterický olej i na náš nervový systém, když jeho vůni vdechujeme a posíláme do čichového centra.

Po masáži se nesprchujte a dovolte éterickému oleji, aby se mohl co nejvíce vstřebat a proudit krevním řečištěm. Nezapomeňte pít dostatek vody. Také doporučujeme nechat si po proceduře prostor pro odpočinek a dopřát svému tělu, aby ten den strávilo na vlně pohody a klidu.

Co jsou éterické oleje

Jde o koncentrované výtažky z rostlin, které se získávají například destilací nebo lisováním za studena. Tím se zachovávají terapeutické vonné vlastnosti. Pro výrobu éterických olejů se využívají různé části rostlin, ať už jde o květy, plody, listy, kůru, kořeny nebo dřevo.

Každý olej působí na každého jinak, protože každý člověk vnímá vůně individuálně. Tím nám naše psychika napovídá, kde tkví problém a co si potřebujeme vyřešit. Všechny oleje mají ale pár společných účinků. Jsou antiseptické, antibakteriální a také protivirové.

Terapeutické účinky esenciálních olejů jsou známé už tisíce let. Aromaterapie jsou oblíbené především pro své pročišťující, zklidňující a povzbuzující účinky a navozování duševní pohody.

Jak působí aroma masáž? Ulevuje od největšího spouštěče nemocí

Už jsme řekli, že aroma relaxační masáž především zklidňuje naši hlavu a příjemně uvolňuje tělo. Stres je velkým nepřítelem současné populace a způsobuje mnoho akutních i chronických nemocí. Čím více budete svou hlavu udržovat uvolněnou, klidnou a spokojenou, tím snáz se vyhnete mnoha dalším nemocem.

Proto má aroma relaxační masáž vliv i na tyto oblasti našeho zdraví:

 • posiluje imunitu
 • působí jako prevence proti infekčním onemocněním a zánětům
 • stimuluje krevní oběh a lymfatický systém
 • pomáhá vyplavit toxické látky z těla
 • zmírňuje otoky
 • podporuje trávicí systém

Kdy se masáži raději vyhnout

Tento druh masáže je velmi jemný a vhodný téměř pro každého. Nicméně, jako u všech masáží se nedoporučuje lidem s rakovinou, poraněním kůže, leukémií nebo akutním infekčním onemocněním.

Během této procedury masírujeme celé tělo. Cena se pohybuje podle vybrané délky masáže.

  Nezanedbávejte svůj vzhled

  Udělejte něco pro krásu. Čas vrátit nedokážeme, ale mladistvý lesk a pružnost Vaší pokožky ano. Na nic nečekejte a objednejte se na tuto proceduru třeba ihned!