fbpx
  • Masáž60 min900 Kč
  • Masáž90 min1200 Kč
  • Masáž120 min1800 Kč

Aroma relaxační masáž v Praze přinese voňavé pohlazení

Nechejte se hýčkat

Aroma masáže se řadí k alternativním způsobům léčby. Jejich účinky jsou velmi jemné a nenásilné, přesto účinné. Pracujeme s kvalitními esenciálními oleji, které ovlivňují stav mysli, nálady a celkové zdraví.

Tento druh masáže si můžete dopřávat kdykoliv cítíte napětí a psychickou nepohodu. Uvolňuje svaly, odstraňuje stres a únavu a povzbuzuje psychiku. Esenciální oleje používáme nahřáté, čímž se jejich účinek a příjemný pocit ještě zvyšuje.

Co vás na aroma masáži čeká? Čas pro odpočinek a péči

Spojením relaxační masáže a léčivých účinků éterických olejů vzniká naprosto jedinečný zážitek, který vaše tělo zklidní, uvolní a také dodá sílu pro další fungování. Intenzita a tempo masáže je nižší. Pomalé a plynulé hmaty působí relaxačně, kdežto hlubší hmaty stimulují funkci organismus a uvolňují svalstvo.

Po výběru éterického oleje následuje samotná masáž, během které je olej příjemnými pohyby vmasírován do pokožky. Tam se dostává do drobných vlásečnic a skrze ně dál do krevního běhu. Kromě toho působí éterický olej i na náš nervový systém, když jeho vůni vdechujeme a posíláme do čichového centra.

Po masáži se nesprchujte a dovolte éterickému oleji, aby se mohl co nejvíce vstřebat a proudit krevním řečištěm. Nezapomeňte pít dostatek vody. Také doporučujeme nechat si po proceduře prostor pro odpočinek a dopřát svému tělu, aby ten den strávilo na vlně pohody a klidu.

Co jsou éterické oleje

Jde o koncentrované výtažky z rostlin, které se získávají například destilací nebo lisováním za studena. Tím se zachovávají terapeutické vonné vlastnosti. Pro výrobu éterických olejů se využívají různé části rostlin, ať už jde o květy, plody, listy, kůru, kořeny nebo dřevo.

Každý olej působí na každého jinak, protože každý člověk vnímá vůně individuálně. Tím nám naše psychika napovídá, kde tkví problém a co si potřebujeme vyřešit. Všechny oleje mají ale pár společných účinků. Jsou antiseptické, antibakteriální a také protivirové.

Terapeutické účinky esenciálních olejů jsou známé už tisíce let. Aromaterapie jsou oblíbené především pro své pročišťující, zklidňující a povzbuzující účinky a navozování duševní pohody.

Jak působí aroma masáž? Ulevuje od největšího spouštěče nemocí

Už jsme řekli, že aroma relaxační masáž především zklidňuje naši hlavu a příjemně uvolňuje tělo. Stres je velkým nepřítelem současné populace a způsobuje mnoho akutních i chronických nemocí. Čím více budete svou hlavu udržovat uvolněnou, klidnou a spokojenou, tím snáz se vyhnete mnoha dalším nemocem.

Proto má aroma relaxační masáž vliv i na tyto oblasti našeho zdraví:

  • posiluje imunitu
  • působí jako prevence proti infekčním onemocněním a zánětům
  • stimuluje krevní oběh a lymfatický systém
  • pomáhá vyplavit toxické látky z těla
  • zmírňuje otoky
  • podporuje trávicí systém

Kdy se masáži raději vyhnout

Tento druh masáže je velmi jemný a vhodný téměř pro každého. Nicméně, jako u všech masáží se nedoporučuje lidem s rakovinou, poraněním kůže, leukémií nebo akutním infekčním onemocněním.

Během této procedury masírujeme celé tělo. Cena se pohybuje podle vybrané délky masáže.

60min. – 900 Kč

90min. -1200 Kč

120min.- 1800  Kč

Vaši první návštěvu této masáže oceníme slevou a darujeme vám 60minut za 550Kč. Objednejte se buď na hodinu, hodinu a půl nebo i na dvě hodiny voňavé něhy a péče. Zasloužíte si to.


Nezanedbávejte svůj vzhled

Udělejte něco pro krásu. Čas vrátit nedokážeme, ale mladistvý lesk a pružnost Vaší pokožky ano. Na nic nečekejte a objednejte se na tuto proceduru třeba ihned!

Open chat
Powered by