fbpx
 • Čokoládová masáž 90 min + zábal 20 min1 h 50 min 1990 Kč
 • Čokoládová masáž 60 min + zábal 20 min1h 20 min 1690 Kč

Čokoládová masáž prozáří vaši mysl i pokožku

Hýčkejte své tělo v čokoládě

Relaxační masáž s horkou čokoládou patří k špičkám zkrášlovacích procedur. Jedinou podmínkou je, abyste byli opravdovými milovníky čokolády, protože její aroma vás bude obklopovat.  Čokoládový olej prohřívá a uvolňuje svaly a tím přináší kýžené uvolnění.

Tím největším přínosem čokoládové masáže je právě hluboký relaxační zážitek. Zároveň zvedá náladu a zanechává pokožku hladkou a vláčnou. Díky obsahu antioxidantů působí proti celulitidě. Proto se hodí také jako doplněk k našim anticelulitidním masážím.

Blahodárný vliv čokolády? Vyvolává pocit štěstí a omlazuje

Dříve patřila čokoláda ke vzácným artiklům a lékaři ji vydávaly na předpis. Její afrodiziakální účinky si uvědomovali už Mayové a Aztékové.

Proč je čokoláda už po staletí tak luxusním a nezaměnitelným zbožím? V čem spočívá její blahodárný vliv? Možná v tom, že kakaové boby obsahují antioxidanty, které působí mimo jiné proti stárnutí. Hořká čokoláda ovlivňuje funkci mozku a zvyšuje hladinu hormonů přinášející pocit štěstí, uvolnění a euforie. Kakaové boby obsahují vlákninu, železo, hořčík, měď, mangan, zinek a další minerály.

Díky tomu všemu čokoláda omlazuje pokožku, pomáhá správné funkci trávení, udržuje zdravé zuby a kosti a taky zklidňuje nervovou soustavu. Také udržuje v dobrém kondici kardiovaskulární systém, prokrvuje kůži a hydratuje ji, prokrvuje mozek a podporuje pozitivní myšlení.

To vše naše tělo při čokoládové masáži vstřebává skrz pokožku. Vdechováním čokoládové vůně si navíc mozek vybavuje účinky, které na nás jezení této pochoutky má, a i to přináší příznivé výsledky.

Jak masáž horkou čokoládou probíhá

Pro relaxační masáž se používá speciální čistě přírodní čokoláda, která obsahuje sto procent kakaa. Před použitím se zahřeje, přidá se do ní přírodní olej a ještě za tepla se aplikuje na tělo.

Jemnými relaxačními pohyby se postupně uvolňují svaly po celém těle. Na závěr vás čeká dvacetiminutový zábal a chvíle naprostého klidu a odpočinku.

Po dokončení masáže počítejte s časem, než ze sebe čokoládu spláchnete.

Co vám přinese čokoládová terapie

Tím nejviditelnějším přínosem je příjemné uvolnění a povzbuzení dobré nálady. Zdravotní účinky nejsou u této masáže tak výrazné jako u jiných druhů. Co tedy můžete očekávat?

 • skvělý prostředek pro zahnání zimní deprese
 • uvolnění od stresu a špatné nálady
 • vyživení a zjemnění pokožky
 • příznivý vliv na srdeční činnost
 • detoxikaci organismu

Kdy se čokoterapie nehodí?

 • alergie na čokoládu
 • infekční a horečnaté onemocnění
 • kožní infekce a poranění
 • záněty
 • těhotenství

Vyzkoušejte tuto královnu mezi relaxačními masážemi

U nás se můžete nechat čokoládově hýčkat na hodinu a půl za 1800Kč nebo na hodinu a 50 minut za 2200Kč. 20 minut z celkového času procedury vždy tvoří zábal.

Dokonalý relax čokoládové masáže si bezpochyby zasloužíte!

  Nezanedbávejte svůj vzhled

  Udělejte něco pro krásu. Čas vrátit nedokážeme, ale mladistvý lesk a pružnost Vaší pokožky ano. Na nic nečekejte a objednejte se na tuto proceduru třeba ihned!