fbpx
 • Čokoládová masáž 60 min + zábal 20 min1840 Kč
 • Čokoládová masáž 90 min + zábal 20 min2140 Kč

Vaše vstupenka do světa sladké relaxace. Čokoládová masáž přináší uvolnění pro tělo i mysl a má blahodárný vliv na vaši pokožku. Nechte se hýčkat dotykem i vůní pravé čokolády, načerpejte novou sílu pod zkušenýma rukama masérky a starosti hoďte za hlavu.

Milujete čokoládu a hledáte způsob, jak si užít okamžiky absolutního uvolnění?
Pak je čas vyzkoušet naši luxusní čokoládovou masáž. Neváhejte a rezervujte si nyní svou čokoládovou masáž přímo v Praze.

Vaše vstupenka do světa sladké relaxace. Čokoládová masáž přináší uvolnění pro tělo i mysl a má blahodárný vliv na vaši pokožku.

Nechte se hýčkat dotykem i vůní pravé čokolády, načerpejte novou sílu pod zkušenýma rukama masérky a starosti hoďte za hlavu.

Milujete čokoládu a hledáte způsob, jak si užít okamžiky absolutního uvolnění?
Pak je čas vyzkoušet naši luxusní čokoládovou masáž. Neváhejte a rezervujte si nyní svou čokoládovou masáž přímo v Praze.

Jaké má čokoládová masáž u nás účinky

Čokoládová masáž v Praze obrázek 2

UVOLŇUJE OD STRESU

Čokoláda napomáhá tvorbě hormonů, přinášejících pocit štěstí a euforie. Redukuje také pocity úzkosti a stresu. Během masáže se dokonale uvolníte a problémy necháte plavat.

Čokoládová masáž v Praze obrázek 4

JE SKVĚLÁ PRO VAŠI POKOŽKU

Kakao je bohatým zdrojem vitamínů, aminokyselin a minerálů, které při masáži vaše pokožka vstřebává a přitom je jimi vyživována a omlazována.

Čokoládová masáž v Praze obrázek 6

DETOXIKUJE

Kakao je bohaté na antioxidanty a zároveň aktivuje látkovou výměnu. Pomáhá tak v rychlejšímu odplavení škodlivin a toxických látek z těla.

Čokoládová masáž v Praze obrázek 8

MÁ POZITIVNÍ VLIV NA CÉVNÍ SOUSTAVU A PSYCHICKOU ROVNOVÁHU

Kombinace čokolády i zručné práce masérky přispívá k prokrvení celého organismu a ke stimulaci kardiovaskulárního systému.

Čokoládová masáž v Praze obrázek 10

UVOLŇUJE ZTUHLÉ SVALY

Jako při každé kvalitní masáži, i zde se dočkáte uvolnění ztuhlého svalstva, primárně v oblasti nohou, zad a krku, kde bývají svaly obvykle nejztuhlejší, zejména při sedavém způsobu života.

Čokoládová masáž v Praze obrázek 12

KRÁSNĚ VONÍ

Podobně jako u aroma masáží, i zde si přijdou na své i vaše čichové buňky. Vůně kvalitního kakaa je příjemná a pomáhá při detoxikaci, s jejím vdechováním se vaše příjemné pocity z procedury ještě prohloubí.

Veškeré výhody klasické relaxační masáže, a vůně i účinky 100% přírodní čokolády k tomu

Čokoládová masáž zpomaluje stárnutí pokožky a nabije vás novou energií. Není důvod ji dále odkládat.

Čokoládová masáž - recenze klientů našeho salonu

Vždy si perfektně odpočinu a vychutnám si chvíli klidu a 100% péče. Miluji čokoládovou masáž. Vše ostatní si pak povíme v příjemném prostředí salonu u kávy.

Masáž u vás je vždycky potěšením. Hezky si u vás odpočinu 😊😊 Medovou masáž mám ráda nejvíce 👍 Ale ráda bych zkusila i jiné druhy

Juchelková

Dobrý den, moc děkuji za hezkou masáž. Opět, velká spokojenost. Cítila jsem, že paní byla u masáže přítomná, důsledná a pečlivá. Byla to příjemná masáž a hezký zážitek. Mělo to sílu, ale bylo to moc příjemné. Těším se na další. Moc děkuji, Denisa.

Denisa Udžánová

Studio Ketrin je místem, kam se každý měsíc těším. Je to místo klidu, odpočinku, a má pleť je po každé proceduře svěží, vypnutá a čistá. Kdybych mohla, nejraději bych chodila každý den. Vyzkoušela jsem i procedury, které jsou trochu nepříjemné (mikrojehličky, chemický peeling), díky kterým jsem se ale zbavila ošklivého akné. Všem vřele doporučuji navštívit Studio Ketrin, u paní Tatiany vždy naleznou rady a pomoc s pletí.

Milena Carbolová

Díky paní Hryhulkové, ke které pravidelně docházím již 5 let na kosmetiku, se mi viditelně zlepšila pleť (předtím jsem měla velmi mastnou pleť s hlubokými póry), díky pravidelnému čištění a chemickým peelingům vypadá mladě, je hydratovaná a bez lesku. Předtím bych bez makeupu nevyšla z domu, nyní používám pouze bb krémy, žádný makeup a pleť je moc pěkná i bez nánosů makeupu. Masáž u paní Hryhulkové mohu vřele doporučit, je prostě skvělá!!

Michaela Kubínová

Kosmetický salón paní Táni navštěvuji již několik let a vždy jsem byla velmi spokojena. Péče a procedury jsou vždy spojeny s odbornou individuální konzultací či radou, jak o pleť dále pečovat. Služby jsou na profesionální úrovni a výsledek je vždy vidět. Jelikož se stále a stále objevují nové procedury a kosmetika, tak musím říci, že i paní Táňa se zajímá o novinky, které může poskytnout svým klientkám.

Markéta Janovcová

Jak probíhá čokoládová masáž

 • Pro masáž používáme v našem kosmetickém salonu čistě přírodní čokoládu, bez příměsi jakýchkoliv chemických látek.
 • Před použitím se čokoláda zahřeje, přidá se do ní přírodní olej a ještě za tepla se aplikuje na tělo.
 • V průběhu masáže masírujeme celé tělo. Neděláme pouze masáž hlavy, chodidel, dlaní a intimních partií.
 • Při masáži postupujeme metodicky a jemnými relaxačními pohyby zvolna uvolňujeme každý váš sval..
 • Délka masáže může být 60 nebo 90 minut podle vašeho výběru.
 • Na závěr vás čeká ještě dvacetiminutový čokoládový zábal a chvíle naprostého klidu a odpočinku.

Po dokončení masáže počítejte s časem, než ze sebe čokoládu spláchnete.

massage
tmp_choko

Pro koho není naše čokoládová masáž v Praze vhodná

Podobně jako většina procedur má i čokoládová masáž své kontraindikace.

Důrazně nedoporučujeme ji podstoupit, pokud se vás týká něco z následujícího:

 • alergie na čokoládu
 • infekční onemocnění a zvýšená teplota
 • kožní infekce a poranění
 • záněty
 • těhotenství

Milujete čokoládu a hledáte způsob, jak si užít okamžiky absolutního uvolnění?

Pak je čas vyzkoušet naši luxusní čokoládovou masáž. Neváhejte a rezervujte si nyní svou čokoládovou masáž přímo v Praze.

Čokoládová masáž - ceník

Cena čokoládové masáže se liší podle zvolené délky procedury. Vybírat si můžete z 60minutové nebo 90minutové masáže. Pokud vás zajímají i ceny našich ostatních procedur, rozhodně nevynechte náš ceník kosmetických služeb.

 • Čokoládová masáž 60 min + zábal 20 min - 1840 Kč
 • Čokoládová masáž 90 min + zábal 20 min - 2140 Kč

FAQ - čokoládová masáž

Můžu vyzkoušet čokoládovou masáž i doma?

V tom, zkusit si čokoládovou masáž doma s někým blízkým vám nic nebrání, ale dejte si pozor - při čokoládové masáži se musí používat speciální kosmetická čokoláda, nikoliv obyčejné kakao nebo čokoláda. Důležitá je i správná technika. Proto je dobré vyzkoušet nejprve masáž profesionální, než začnete s domácími experimenty.

Jak moc se mám k masáži svléknout?

Svlékněte se do té míry, která je pro vás komfortní. Žádná pevná pravidla v tomto směru nejsou. Doporučujeme ale používat jednorázové masážní spodní prádlo, neboť olej a čokoláda by vašemu běžnému prádlu příliš nesvědčily.

Musím si před masáží oholit chloupky z těla?

Ačkoliv jde masáž s hladce oholenou pokožkou snáze, není vyholení chloupků v žádném případě nutností. Necháváme vše jen na vaší úvaze.

Co dělat po konci masáže?

Po skončení masáže vás čeká ještě teplá sprcha, při níž ze sebe smyjete zbytky oleje a čokolády. Doporučujeme pít hodně vody, neboť masáž urychluje proudění krve i trávení a má mírně dehydrující účinky. Pitím navíc pomáháte vyplavit z těla uvolněné nečistoty. Doporučujeme i po masáži protáhnout se nebo si lehce zacvičit, abyste její účinek zesílili.

  Nezanedbávejte svůj vzhled

  Udělejte něco pro krásu. Čas vrátit nedokážeme, ale mladistvý lesk a pružnost Vaší pokožky ano. Na nic nečekejte a objednejte se na tuto proceduru třeba ihned!