fbpx
 • Karbonový peeling2200 Kč
 • Karbonový peeling + hloubkové čištění 2900 Kč
 • Karbonový peeling (obličej, krk, dekolt)2490 Kč

Problémy s pletí se dají řešit různými způsoby. Pokud je nechcete pouze zakrýt, ale skutečně se jich zbavit, pak by mohl být ideálním řešením karbonový peeling.

Laserový peeling ve spojení s karbonovou maskou pleť vyčistí, sjednotí a rozzáří. Navíc si dokáže poradit i s projevy akné a dalšími nepříjemnými problémy s pletí.

Nabízíme vám bezplatnou konzultaci před každou procedurou.
Doporučíme vám peeling přesně podle požadavků vaší pleti. Netrapte se s problematickou pletí a poraďte se s našimi odborníky.

Problémy s pletí se dají řešit různými způsoby. Pokud je nechcete pouze zakrýt, ale skutečně se jich zbavit, pak by mohl být ideálním řešením karbonový peeling.

Laserový peeling ve spojení s karbonovou maskou pleť vyčistí, sjednotí a rozzáří. Navíc si dokáže poradit i s projevy akné a dalšími nepříjemnými problémy s pletí.

Nabízíme vám bezplatnou konzultaci před každou procedurou.
Doporučíme vám peeling přesně podle požadavků vaší pleti. Netrapte se s problematickou pletí a poraďte se s našimi odborníky.

Proč zvolit karbonový peeling u nás?

Karbonový laserový peeling vyřeší vrásky i závažné problémy s pletí. Náš kosmetický salon používá nejmodernější přístroje, inovativní technologie a špičkové protokoly.

Zákrok bude provádět náš specialista, kterého si můžete vybrat dle vašich požadavků.

Co tedy konkrétně můžete od karbonového peelingu očekávat?

 • Jemný účinek na pokožku a odstranění odumřelých kožních buněk.
 • Léčba zánětlivých kožních onemocnění (akné, vyrážky).
 • Účinný boj proti pigmentovým skvrnám.
 • Regenerace metabolických procesů a metabolismu lipidů v kůži.
 • Zmenšení rozšířených pórů.
 • Stimulace procesů produkce kolagenu a elastinových vláken.
 • Zahájení regeneračních procesů v buňkách.
 • Anti-aging účinek na pokožku – odstranění vrásek.
 • Sjednocení barevného tónu pleti.
face1

Budete se cítit jako královna a změny si všimne každý ve vašem okolí

Stačí se objednat a přesvědčit na vlastní kůži.

Karbonový peeling – recenze

Karbonový laserový peeling u nás absolvovala celá řada klientů. Přečtěte si recenze a dozvíte se, jak jim tento zákrok změnil život.

Masáž u vás je vždycky potěšením. Hezky si u vás odpočinu 😊😊 Medovou masáž mám ráda nejvíce 👍 Ale ráda bych zkusila i jiné druhy

Juchelková

Dobrý den, moc děkuji za hezkou masáž. Opět, velká spokojenost. Cítila jsem, že paní byla u masáže přítomná, důsledná a pečlivá. Byla to příjemná masáž a hezký zážitek. Mělo to sílu, ale bylo to moc příjemné. Těším se na další. Moc děkuji, Denisa.

Denisa Udžánová

Studio Ketrin je místem, kam se každý měsíc těším. Je to místo klidu, odpočinku, a má pleť je po každé proceduře svěží, vypnutá a čistá. Kdybych mohla, nejraději bych chodila každý den. Vyzkoušela jsem i procedury, které jsou trochu nepříjemné (mikrojehličky, chemický peeling), díky kterým jsem se ale zbavila ošklivého akné. Všem vřele doporučuji navštívit Studio Ketrin, u paní Tatiany vždy naleznou rady a pomoc s pletí.

Milena Carbolová

Díky paní Hryhulkové, ke které pravidelně docházím již 5 let na kosmetiku, se mi viditelně zlepšila pleť (předtím jsem měla velmi mastnou pleť s hlubokými póry), díky pravidelnému čištění a chemickým peelingům vypadá mladě, je hydratovaná a bez lesku. Předtím bych bez makeupu nevyšla z domu, nyní používám pouze bb krémy, žádný makeup a pleť je moc pěkná i bez nánosů makeupu. Masáž u paní Hryhulkové mohu vřele doporučit, je prostě skvělá!!

Michaela Kubínová

Kosmetický salón paní Táni navštěvuji již několik let a vždy jsem byla velmi spokojena. Péče a procedury jsou vždy spojeny s odbornou individuální konzultací či radou, jak o pleť dále pečovat. Služby jsou na profesionální úrovni a výsledek je vždy vidět. Jelikož se stále a stále objevují nové procedury a kosmetika, tak musím říci, že i paní Táňa se zajímá o novinky, které může poskytnout svým klientkám.

Markéta Janovcová

Jak probíhá procedura karbonového peelingu u nás

Na obličej vám naneseme karbonovou masku. Laser následně nahřeje karbon a teplota v okolních tkáních se rovnoměrně zvýší.

Při tomto procesu se vyčistí póry a vypne se pleť. Karbonový zesilovač (nano gel) provádí fotoomlazení. Je to technika, která je doporučována předními odborníky na kosmetiku a dermatologii.

Je vhodná také pro klienty všech věkových kategorií, kteří mohou trpět různými kožními onemocněními a defekty. V našem estetickém centru využíváme rovněž revoluční peeling Bio Repercl3, který je jedinečný především v tom, že biorevitalizuje pleť bez odlupování pokožky a aplikuje se jako chemický peeling.

Viditelné výsledky už po prvním sezení
Vaše pleť bude zářivě krásná a zdravá. Stačí udělat první krok a objednat se.

retinolovy-peeling

Karbonový peeling – cena

Kompletní cena za ošetření karbonovým laserovým peelingem je individuální. Záleží především na počtu ošetření. Pro získání více informací nahlédněte do našeho ceníku kosmetických služeb.

 • Karbonový peeling - 2200 Kč
 • Karbonový peeling + hloubkové čištění - 2900 Kč
 • Karbonový peeling (obličej, krk, dekolt)- 2490 Kč

FAQ - karbonový peeling Praha

Je po ošetření nutná rekonvalescence?

Ihned po ošetření se můžete věnovat obvyklým aktivitám. Laserový peeling nevyžaduje žádnou rekonvalescenci.

Kolik je zapotřebí ošetření pro žádaný efekt?

To záleží na vás. Laserový peeling můžete své pleti dopřát jednou či dvakrát do měsíce. Nebo před nějakou důležitou příležitostí, kdy potřebujete skvěle vypadat.

Je zákrok bolestivý?

Zákrok je bezbolestný. Pocítíte při něm lehké zahřívání. Proto není nutné používat jakoukoliv anestezii.

Trpím onemocněním kůže, kterému se říká „růžovka“. Může mi karbonový peeling pomoci?

Ano, karbonový laserový peeling má skvělé výsledky i při zmírnění růžovky.

  Nezanedbávejte svůj vzhled

  Udělejte něco pro krásu. Čas vrátit nedokážeme, ale mladistvý lesk a pružnost Vaší pokožky ano. Na nic nečekejte a objednejte se na tuto proceduru třeba ihned!