fbpx
 • Ultrazvukové čištění pleti 1700 Kč
 • Ultrazvukové čištění pleti + Elektroparace2090 Kč
 • Ultrazvukové čištění pleti + mechanické čištění 2490 Kč

Doby, kdy bylo hloubkové čištění pleti nepříjemnou procedurou, už jsou dávno pryč. Už žádný zarudlý obličej, který se z procedury vzpamatovával ještě několik hodin po zásahu.

Ultrazvukové čištění pleti, které nabízí náš kosmetický salon, představuje revoluci v oblasti kosmetických služeb.

Využijte možnost bezplatné konzultace s naší specialistkou

Dozvíte se, který zákrok je pro vás přesně tím pravým. Vyzkoušejte hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí a budete příjemně překvapeni.
Z vašeho obličeje se ztratí několik let.

Doby, kdy bylo hloubkové čištění pleti nepříjemnou procedurou, už jsou dávno pryč. Už žádný zarudlý obličej, který se z procedury vzpamatovával ještě několik hodin po zásahu.

Ultrazvukové čištění pleti, které nabízí náš kosmetický salon, představuje revoluci v oblasti kosmetických služeb.

Využijte možnost bezplatné konzultace s naší specialistkou

Dozvíte se, který zákrok je pro vás přesně tím pravým. Vyzkoušejte hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí a budete příjemně překvapeni. Z vašeho obličeje se ztratí několik let.

Proč zvolit ultrazvukové čištění pleti u nás?

Jsme moderní estetické centrum, ve kterém neslibujeme nemožné a nespoléháme na zázraky. Víme, že zárukou dobrého výsledku jsou naše bohaté zkušenosti ve spojení s kvalitní kosmetikou.

Dalším bonusem jsou nejmodernější přístroje, kterých mají naše specialistky k dispozici osm. Tím pádem si u nás každý klient vybere přesně to, co odpovídá jeho představám a potřebám.

Dopřejte si luxus omládnout o několik let.
Máte ho na dosah ruky. Výsledek překvapí nejen vás, ale také vaše okolí.

zpevnujici-a-detoxikacni-osetreni

Ultrazvukové čištění pleti – recenze

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se maximálně splnit jeho přání. A že se nám to opravdu daří, si můžete přečíst v recenzích našich klientů.

Masáž u vás je vždycky potěšením. Hezky si u vás odpočinu 😊😊 Medovou masáž mám ráda nejvíce 👍 Ale ráda bych zkusila i jiné druhy

Juchelková

Dobrý den, moc děkuji za hezkou masáž. Opět, velká spokojenost. Cítila jsem, že paní byla u masáže přítomná, důsledná a pečlivá. Byla to příjemná masáž a hezký zážitek. Mělo to sílu, ale bylo to moc příjemné. Těším se na další. Moc děkuji, Denisa.

Denisa Udžánová

Studio Ketrin je místem, kam se každý měsíc těším. Je to místo klidu, odpočinku, a má pleť je po každé proceduře svěží, vypnutá a čistá. Kdybych mohla, nejraději bych chodila každý den. Vyzkoušela jsem i procedury, které jsou trochu nepříjemné (mikrojehličky, chemický peeling), díky kterým jsem se ale zbavila ošklivého akné. Všem vřele doporučuji navštívit Studio Ketrin, u paní Tatiany vždy naleznou rady a pomoc s pletí.

Milena Carbolová

Díky paní Hryhulkové, ke které pravidelně docházím již 5 let na kosmetiku, se mi viditelně zlepšila pleť (předtím jsem měla velmi mastnou pleť s hlubokými póry), díky pravidelnému čištění a chemickým peelingům vypadá mladě, je hydratovaná a bez lesku. Předtím bych bez makeupu nevyšla z domu, nyní používám pouze bb krémy, žádný makeup a pleť je moc pěkná i bez nánosů makeupu. Masáž u paní Hryhulkové mohu vřele doporučit, je prostě skvělá!!

Michaela Kubínová

Kosmetický salón paní Táni navštěvuji již několik let a vždy jsem byla velmi spokojena. Péče a procedury jsou vždy spojeny s odbornou individuální konzultací či radou, jak o pleť dále pečovat. Služby jsou na profesionální úrovni a výsledek je vždy vidět. Jelikož se stále a stále objevují nové procedury a kosmetika, tak musím říci, že i paní Táňa se zajímá o novinky, které může poskytnout svým klientkám.

Markéta Janovcová

Jak probíhá ultrazvukové čištění pleti u nás

Ošetření pleti metodou ultrazvuku je příjemné a relaxační. A to především proto, že čištění ultrazvukovou špachtlí není mechanické a na pleti tedy nezanechává žádné nežádoucí stopy. Nejprve se pokožka očistí od přebytečného mazu a poté se uvolní ucpané póry.

V dalším kroku odstraníme starou odumřelou kůži a zajistíme hloubkové čištění. Závěrečná fáze, kterou je exfoliace v kombinaci se zapracováním aktivních látek, vaši pleť projasní a omladí. Celý proces omlazení pleti trvá přibližně 60 minut. Záleží na stavu pokožky.

Čím na vás budeme v průběhu procedury působit

 • Odlíčení make-upu dvoufázovým odličovačem.
 • Čištění pleti jemným čisticím gelem podle typu pokožky
 • Enzymatický peeling
 • Kyselinový peeling
 • Čištění ultrazvukovou špachtlí
 • Tonizace
 • Aplikace masky podle typu pokožky
 • Aplikace závěrečného krému
skin-clear-cx

Nechat odplynout ze svého obličeje několik let, je prostě pocit k nezaplacení

Přijďte si to vyzkoušet.

Kdy toto ošetření není vhodné

 • Zanícené nebo více rozsáhlé akné
 • Kardiostimulátor
 • Epilepsie
 • Těhotenství

Při první návštěvě vyplníte dotazník, ve kterém uvedete také svůj zdravotní stav. Budeme se snažit přizpůsobit naše ošetření vašemu aktuálnímu zdravotnímu stavu.

Ošetření ultrazvukovou špachtlí – cena

Finální cena za ošetření ultrazvukovou špachtlí se bude odvíjet od několika faktorů. Pro získání více informací můžete nahlédnout do našeho ceníku kosmetických služeb.

 • Ultrazvukové čištění pleti - 1700 Kč
 • Ultrazvukové čištění pleti + Elektroparace - 2090
 • Ultrazvukové čištění pleti + mechanické čištění - 2490

FAQ – čištění pleti ultrazvukovou špachtlí

Mám problém s černými tečkami. Je pro mě ultrazvuková špachtle vhodná?

Díky hloubkovému čištění se svého problému v krátkém časovém horizontu zbavíte.

Nebolí ošetření? Špachtle zní trochu děsivě.

Ultrazvuková špachtle je přístroj, který na obličej působí pod úhlem 45° a pohybuje se jemnými tlačivými pohyby. Bolest je tedy zcela vyloučena.

Je možné ošetření ultrazvukovou špachtlí, pokud jsem po aplikaci botoxu?

Po aplikaci botoxu doporučujeme odstup alespoň 14 dní.

Mám poruchu štítné žlázy. Je možné přijít na ošetření pleti ultrazvukem?

Na to není jednoznačná odpověď. Onemocnění štítné žlázy může mít přímý vliv na pokožku. Doporučujeme konzultaci s vaším ošetřujícím lékařem.

  Nezanedbávejte svůj vzhled

  Udělejte něco pro krásu. Čas vrátit nedokážeme, ale mladistvý lesk a pružnost Vaší pokožky ano. Na nic nečekejte a objednejte se na tuto proceduru třeba ihned!