fbpx

Hloubkové čištění nám pomáhá osvobodit póry od mazu, odstraňuje rohovou vrstvu odumřelých buněk a zmírňuje zánětlivé procesy. Nabízíme 10 různých kombinovaných protokolů pro zlepšení problematické a aknózní pokožky.

V produktech GIGI je na výběr například řada Aknon. Ta působí jako prevence akné, bojuje s hyperkeratózou, zhoršeným akné, mastnotou, nevyrovnanou pokožkou, seboroickou dermatitidou. Série Derma Clear má antibakteriální účinky, zklidňuje a odstraňuje zarudnutí a neutralizuje volné radikály.

Lipacid je řada bohatá na aminokyseliny, které zabraňují vzniku a šíření bakterií. Působí na mnoho patogenních mikroorganismů, léčí akné, růžovku, regulují mazové žlázy a snižují tvorbu komedonů.

Hloubkové čištění je první krok ke zdravé pokožce! Pro lepší a rychlejší výsledek vám rádi pomůžeme s výběrem domácí péče, která vám pomůže docílit sametové pleti bez pupínků.


Víme přesně, jakou péči vaše pokožka potřebuje!

Dopřejte vaší pokožce péči, kterou si zaslouží. Proceduru ušijeme na míru vašemu věku, typu pleti i jejímu momentálnímu stavu. Zpomalte přirozený proces stárnutí pokožky a zbavte jí známek únavy ještě dnes!

Open chat
Powered by