fbpx

Máte pocit, že vám nadbytečný podbradek kazí sebevědomí? Nejste sami - podbradky mohou být zdrojem frustrace pro mnoho lidí, ale nezoufejte! Existuje několik účinných metod, cviků a tipů, které vám poradí, jak se zbavit podbradku a dosáhnout tak dokonalého vzhledu a návratu vaší sebejistoty.

Zbavte se podbradku a získejte dokonalý a ucelený vzhled obličeje! Mimo cvičení jsou tady i estetické možnosti a s těmi vám rádi pomůžeme u nás v Ketrin esthetic centr.

Máte pocit, že vám nadbytečný podbradek kazí sebevědomí? Nejste sami - podbradky mohou být zdrojem frustrace pro mnoho lidí, ale nezoufejte! Existuje několik účinných metod, cviků a tipů, které vám poradí, jak se zbavit podbradku a dosáhnout tak dokonalého vzhledu a návratu vaší sebejistoty.

Zbavte se podbradku a získejte dokonalý a ucelený vzhled obličeje! Mimo cvičení jsou tady i estetické možnosti a s těmi vám rádi pomůžeme u nás v Ketrin Esthetic Centr.

 • Nadváha - přebytečný tuk se může ukládat právě do oblasti brady, což vytváří esteticky nežádoucí podbradkový vak.
 • Geny - někteří lidé mají k ukládání tuku pod bradou genetické predispozice a tendence k tvoření podbradku se dědí v rodině, i pro tento případ však existuje mnoho možností řešení.
 • Hrbení - špatné držení těla je jedna z dalších možných příčin vzniku podbradku, v některých případech lze podbradek pouhou úpravou držení minimalizovat.
 • Náhlý úbytek hmotnosti - podbradek může způsobovat i opak přibývání váhy, a to její rychlý úbytek, při němž se kůže zcela nestáhne a v oblasti pod bradou tak zůstává ochable viset.
 • Stárnutí - s přibývajícím věkem ztrácí kůže svou elasticitu a pevnost, což může k vytvoření podbradku taktéž přispět.
0 (4)

Neinvazivní odstranění podbradku - metody, jak se zbavit podbradku bez operace

Zbavit se podbradku bez chirurgického zákroku je snem mnoha lidí, a dnes je to možné díky neinvazivním metodám, které nabízejí účinná řešení.

Tato metoda spočívá v ošetření pleti radiofrekvenčními vlnami, které proniknou až do hloubky kůže a stimulují tvorbu kolagenu, který je důležitý k napínání pokožky a udržování jejího mladistvého vzhledu.

Neinvazivní metoda, která účinně redukuje podbradek. Působí na pokožku jemnými jehličkami, které emitují radiofrekvenční energii. Tato energie zahřívá tkáň pod pokožkou, což stimuluje tvorbu kolagenu a zlepšuje elasticitu.

LPG masáž obličeje

Jak se zbavit podbradku: Účinné cviky, metody a tipy pro dokonalý vzhled vaší brady obrázek 7

Pomocí speciálního přístroje se provádí jemná masáž s vakuovým účinkem a pulzacemi. Tím se zlepšuje průtok krve a lymfy, podporuje se tvorba kolagenu a elastinu, a tím i tonus pokožky. Dochází k redukci podbradku.

Ruční masáže

Jak se zbavit podbradku: Účinné cviky, metody a tipy pro dokonalý vzhled vaší brady obrázek 9

Metoda, kdy masér používá své ruce k jemné manipulaci s pokožkou obličeje. Masážní techniky zahrnují krouživé pohyby, tlakování a hmaty. Tím se zlepšuje průtok krve, uvolňují se svaly a stimuluje se lymfatický systém. Masáž může zlepšit tonus pokožky, redukovat otoky a pomoci vyhladit podbradek.

Výhody a nevýhody těchto metod

Hlavní výhodou těchto metod eliminování nadbytečného podbradku je jejich neinvazivní povaha, minimální nebo žádné pozákrokové zotavování a relativně časově nenáročné trvání procedury jako takové. Nevýhodou může být, že oproti například chirurgickým zákrokům, není výsledek okamžitě viditelný a objevuje se spíše pozvolně.

Objednejte si nyní neinvazivní metodu odstranění podbradku

Která vám pomůže dosáhnout vytoužených výsledků. Klikněte a objednejte si svůj termín!

Jak se zbavit podbradku - další metody jeho odstranění

Toužíte po dokonalém vzhledu brady a chcete se zbavit nepříjemného podbradku? Existuje celá řada dalších metod, které vám mohou pomoci dosáhnout vašeho cíle.

 • Masáže pro zpevnění i vyhlazení - pravidelné masáže v oblasti podbradku mohou napomáhat se zpevňováním svalů a rozproudění krve, což může vést k postupnému úbytku druhé brady. Důležité je také pleť správně hydratovat.
 • Kvalitní vypínací krém na podbradek - kvalitní kosmetika obsahující látky na podporu elasticity pleti jako je například retinol či peptidy může svým působením na pleť vypínat vrásky a podbradek minimalizovat.
 • Změna stravy a životního stylu ke snížení tuku pod bradou - úprava stravování může s přebytečným tukem pod bradou výrazně pomoci. Důležité je snížit příjem nezdravých tuků a cukrů, zařadit do stravy více ovoce, zeleniny a tuků zdravých.
 • Doporučené cvičební aktivity pro celkovou redukci tuku v obličeji - cvičení jako je například aerobik, běh, plavání či jóga může eliminovat tuk v oblasti celého těla, i v obličeji. Existuje i speciální obličejová jóga, jež se může zaměřovat právě na oblast podbradku.

Klíčové pro zdravé hubnutí celkově je dodržování správné hydratace, vyhýbání se přejídání a konzumaci alkoholu a eliminace špatných návyků jako je kouření. Celková redukce váhy nemine ani cílenou oblast podbradku.

img65 (2)

Zvolte nejefektivnější metodu odstranění podbradku a objednejte se  hned dnes!

Klikněte níže a začněte se změnou vašeho vzhledu k lepšímu.

Chirurgické možnosti odstranění podbradku

Pro ty, kteří hledají rychlé a účinné řešení jsou vhodné chirurgické metody na odstranění podbradku. Je zde hned několik možností, je třeba si ale uvědomit, že dané způsoby jsou pro klienta více náročné než neinvazivní způsoby ošetření.

 • Plastika podbradku: liposukce i skalpel - nejběžnější formou odstranění přebytečného tuku je liposukce, při níž je tuk z dané oblasti odsáván pomocí kanyly. Přebytečnou kůži je někdy třeba odstranit za pomocí operace.
 • Estetická chirurgie - další možností je plastická operace, při níž se provede řez a kůže v obličeji se napne, čímž se odstraní její nadbytek.

Je vždy třeba počítat s tím, že invazivní řešení s sebou nesou rizika, určitý čas na rekonvalescenci i provedení zákroku jako takového. S výběrem vhodné metody by vám vždy měl poradit odborník.

0 (6)
0 (14)

Jak se zbavit druhé brady - diskuze a postřehy od uživatelů na internetu

Dle uživatelek diskuzních fór mají všechny metody svá pro a proti. Chirurgické metody zaručují rychlý výsledek, musí se však počítat s nějakou dobou rekonvalescence, případnými otoky a nutností nosit operované místo staženo. 

Důležitým rozhodujícím faktorem je také cena odstranění podbradku, která je samozřejmě nejnižší u domácího cvičení, úpravy životosprávy a méně invazivních způsobů odstranění podbradku než u chirurgických zásahů.

Závěr

Zbavit se podbradku není nemožný úkol. Existuje široká škála metod, cviků a tipů, které vám pomohou vysněného vzhledu dosáhnout. 

Máte možnost zvolit si pravidelné cviky, které lze provádět doma, úpravu životního stylu či neinvazivní nebo chirurgické metody odstranění podbradku.

Mezi nejoblíbenější neinvazivní metody patří radiofrekvenční lifting obličeje, omlazení pleti za pomocí různých metod či karboxyterapie. Nejčastějšími chirurgickými metodami je liposukce či plastická operace.

0 (8)

Neváhejte se obrátit na naše specialisty z Ketrin esthetic

Kteří vám na základě vašich individuálních potřeb připraví plán na míru a pomohou vám dosáhnout vašeho vysněného cíle. Začněte na svém novém a sebejistém já pracovat ještě dnes!