fbpx
 • Ošetření obličeje - 1 zákrok1990 Kč
 • Ošetření obličeje, krku a dekoltu - 1 zákrok2500 Kč

Radiofrekvenční lifting obličeje je moderní neinvazivní metoda, jak vyhladit vrásky a vylepšit kontury obličeje. Připravte se na zářivý a omlazený vzhled obličeje díky našemu radiofrekvenčnímu liftingu! Získáte hladší a pevnější pleť s viditelným snížením vrásek. Nechte si odborně poradit a objednejte si bezplatnou konzultaci ještě dnes.

Radiofrekvenční lifting obličeje je moderní neinvazivní metoda, jak vyhladit vrásky a vylepšit kontury obličeje. Připravte se na zářivý a omlazený vzhled obličeje díky našemu radiofrekvenčnímu liftingu! Získáte hladší a pevnější pleť s viditelným snížením vrásek. Nechte si odborně poradit a objednejte si bezplatnou konzultaci ještě dnes.

Proč zvolit radiofrekvenční lifting obličeje u nás?

Náš kosmetický salon v Praze disponuje nejmodernější technologií a profesionálním týmem, díky kterým jsme našim klientům schopni poskytnout ty nejlepší výsledky. Jaké jsou další výhody této metody u nás?

Bezpečnost

Radiofrekvenční lifting obličeje obrázek 2

Radiofrekvenční lifting obličeje je považován za bezpečnou metodu, která minimalizuje riziko komplikací a nepříjemných vedlejších účinků. Je to neinvazivní postup, který nepožaduje žádné řezy ani anestezii.

Omlazení pleti

Radiofrekvenční lifting obličeje obrázek 4

Radiofrekvenční vlny pronikají hluboko do tkání a stimulují produkci kolagenu a elastinu, které jsou zodpovědné za pružnost a pevnost pokožky. Tím se dosahuje vyhlazení vrásek, zlepšení textury pleti a celkového omlazení vzhledu, podobně jako u chemického peelingu.

Bezbolestnost

Radiofrekvenční lifting obličeje obrázek 6

Jedním z významných benefitů radiofrekvenčního liftingu obličeje je jeho bezbolestnost. Klienti mohou pociťovat pouze mírné teplo nebo lehké štípání během procedury, ale není zde vyžadována žádná anestezie.

Špičkový přístroj

Radiofrekvenční lifting obličeje obrázek 8

Naší volbou je kavitační stroj PX-7000 s radiofrekvencí. Vysílá kontrolovatelné elektromagnetické vlny, které přinášejí požadované výsledky. Jde o certifikovanou špičku v oboru, díky které je zákrok komfortní a nehlučný.

Rychlost a minimální doba zotavení

Radiofrekvenční lifting obličeje obrázek 10

Radiofrekvenční lifting obličeje je relativně rychlý postup, který lze provést za krátkou dobu. Navíc nevyžaduje dlouhou dobu zotavení a pacienti se mohou vrátit k běžným aktivitám téměř okamžitě.

Dlouhodobé výsledky

Radiofrekvenční lifting obličeje obrázek 12

Jednou z výhod radiofrekvenčního liftingu obličeje je, že výsledky jsou dlouhodobé. Po stimulaci produkce kolagenu a elastinu dochází k postupné regeneraci pleti, což vede k dlouhotrvajícímu zlepšení vzhledu pokožky.

Přestože proces stárnutí pleti nelze zastavit úplně, radiofrekvenční lifting může zpomalit proces tvorby nových vrásek a zlepšit celkový stav pleti na delší dobu.

Získejte pleť, kterou jste vždy chtěli s naším radiofrekvenčním liftingem obličeje!

Bezbolestný a bezpečný zákrok vám pomůže omladit pleť a zvýšit sebedůvěru. Dejte svému obličeji dar, který si zaslouží, a vyplňte formulář pro bezplatnou konzultaci hned teď.

Neinvazivní lifting obličeje a recenze našich spokojených zákazníků

Z našich zákazníků se pravidelně stávají spokojení klienti. Jsme pyšní na nespočet skvělých recenzí. Přečtěte si, jak naše služby hodnotí.

Procedura RF liftingu byla moc příjemná. Po první proceduře plet’ byla krásně napnuta a vyhlazená. Ted’ mam za sebou 4 zákroky, a musím říct že jsem naprosto šťastná se stavem pokožky. Dokonalý relax, pomoc s výběrem vhodné kosmetiky a milé popovídání jako bonus. To se nedá popsat, musí se to zkusit 🙂

Naděžda Humplíková ⭐⭐⭐⭐⭐

Již po prvním ošetření, RF liftingu, moje pleť je mnohem mladší, svěží a odpočatá, velmi příjemný pocit, jak pleť vypadá. Moje tvář byla krásně hladká a vyhlazená.Navíc jsem si během ošetření příjemně odpočinula.

Monika Lukášová ⭐⭐⭐⭐⭐

Chtěla bych velmi poděkovat paní specialistce, byla jsem moc spokojena s ošetřením RF liftingu😊 Již po první proceduře byly viditelné změny, pleť byla porcelánová a vyhlazená.
Těším se na příští návštěvu 

Hana Vávrová ⭐⭐⭐⭐⭐

Před a po liftingu obličeje

Výsledky mluví za vše. Prohlédněte si fotogalerii před a po zákroku a zjistěte, jak může vypadat i vaše proměna.

Chcete hladší, pevnější a mladistvě vypadající pleť?

Náš salon nabízí radiofrekvenční lifting obličeje s využitím nejmodernější technologie.

Jak probíhá lifting obličeje u nás

Abyste si lépe představili celý náš proces, podívejte se na několik základních informací.

Základní průběh

 1. Základem je úvodní konzultace v salonu. Proč je prvním krokem? Chceme vás poznat a zjistit, jak vám můžeme pomoci. Sestavíme individuální plán zákroku a probereme případné kontraindikace.
 2. Připravíme vás na zákrok. Vše můžete nechat na našich specialistkách. Jsou velmi dobře proškolené a vědí přesně co a jak.
 3. Procedura zabere přibližně hodinu - hodinu a čtvrt. Celá procedura je neinvazivní a bezbolestná. Jakmile budeme mít hotovo, můžete klidně pokračovat ve svém běžném dni.
 4. Objednáme vás na další zákrok, jen tak si užijete ty nejlepší výsledky! Pro optimální výsledky je doporučeno absolvovat 4-6 sezení s rozestupem 7-10 dní. Ošetření potom vydrží cca po dobu jednoho roku.
lazket (2)
b3 (2)

Jak funguje naše technologie?

Pomocí certifikovaného přístroje vysíláme do pokožky obličeje speciální radiofrekvenční pulzy. Ty pronikají skrz kůži, kde aktivují hloubkové vrstvy kolagenu. Ten následně napne pokožku a vrátí její mladistvý vzhled.

Lifting zároveň účinně odstraňuje tukové vrstvy obličeje a hloubkové vrásky. Jeho blahodárný účinek ocení převážně dospělé ženy ve věku 35-65 let všech fototypů.

Kontury obličeje můžeme zvýraznit a některé problematické partie vytvarovat. Zároveň jde o skvělou prevenci stárnutí kůže. Zákrok můžeme aplikovat i na oblast dekoltu a krku.

Péče po zákroku

Po zákroku vám bude poskytnut přesný seznam pokynů ohledně péče o pleť. Patří sem například doporučení týkající se čištění pokožky, aplikace hydratačních krémů, či používání opalovacích krémů.

 • Po radiofrekvenčním liftingu je pleť citlivější na sluneční záření. Je důležité chránit ji před přímým sluncem a vyhnout se opalování.
 • Po proceduře je důležité udržovat pokožku dobře hydratovanou. Používání kvalitních hydratačních krémů a séra může pomoci udržet pleť hydratovanou a podpořit její regeneraci.
 • Doporučuje se také dodržovat zdravý jídelníček bohatý na vitamíny a antioxidanty, které podporují zdraví pokožky.
 • Zároveň se vyhněte používání agresivních kosmetických produktů, které by mohly podráždit nebo narušit regeneraci pokožky. Je lepší se držet jemných a hypoalergenních produktů, které jsou šetrné k pleti.

Veškeré konkrétní informace vám předá po zákroku naše specialistka.

Chemické peelingy

Lifting obličeje cena

Obecně platí, že radiofrekvenční lifting obličeje je často cenově dostupnější alternativou k invazivním chirurgickým zákrokům, jako je facelift. Cena se obvykle odvíjí od počtu a druhu procedur, které jsou potřebné pro dosažení požadovaných výsledků. Podmínky jsou tak podobné, jako cena vyhlazení pleti IPL - fotoomlazení.

 • Ošetření obličeje - 1 zákrok - 1990 Kč
 • Ošetření obličeje, krku a dekoltu - 1 zákrok - 2500

Zapomeňte na vrásky a povislou kůži!

S naším radiofrekvenčním liftingem obličeje získáte dlouhodobé výsledky, které vám vrátí mladistvý vzhled.

FAQ - lifting obličeje Praha

Kdy jít na lifting obličeje?

Obecně se facelift doporučuje pro ty, kteří mají výrazné známky stárnutí, jako jsou hluboké vrásky, povislá kůže či ztráta objemu v obličeji.

Jaká je rekonvalescence po radiofrekvenčním liftingu?

Během rekonvalescence je důležité dodržovat pokyny lékaře, aby vše proběhlo podle plánu. Jelikož jde o neinvazivní zákrok, můžete po proceduře fungovat téměř bez omezení.

Je vhodný lifting obličeje i pro muže?

Ano, lifting obličeje je vhodný pro muže stejně jako pro ženy. Stárnutí a povislá kůže se netýkají pouze žen. I muži si často zakládají na vzhledu a hledají způsoby, jak se zbavit podbradku, vrásek, nebo jiných vzhledových nedostatků.

Jak dlouho trvá efekt liftingu obličeje?

I když lifting nezastaví přirozený proces stárnutí, může výrazně zlepšit vzhled obličeje a poskytnout dlouhodobé výsledky, které mohou trvat několik let.

Pro koho není radiofrekvenční lifting vhodný?

V některých životních situacích není lifting dobrý nápad. Podívejte se na seznam případných kontraindikací. Jestli se v některém bodě poznáte, zákrok nedoporučujeme.

 • Trpíte epilepsií
 • Kojíte nebo jste těhotná
 • Berete léky na srážlivost krve
 • Máte potíže s pojivovou tkání
 • Léčíte onkologické onemocnění
 • Dlouhodobě se léčíte s cukrovkou
 • Nosíte kardiostimulátor nebo máte srdeční obtíže
 • Na vašem obličeji máte kolagenové výplně nebo implantáty
 • Absolvovali jste operaci ušní šelesti nebo nosíte naslouchátko

Uvedené komplikace jsou pouze orientační. Vše probereme detailně na první konzultaci v salonu.