fbpx

Redukce rozšířených žilek a odstranění žilek je v dnešní době snadná díky IPL přístroji, který je dokonale odstraní. Náš kosmetický salon v Praze disponuje špičkovou technologií, která vás rychle a kvalitně zbaví nevzhledné sítě červených žilek na nohou, obličeji či jiných částech těla. Objednejte se na zákrok a dopřejte si sebevědomí, které si zasloužíte.

Redukce rozšířených žilek a odstranění žilek je v dnešní době snadná díky IPL přístroji, který je dokonale odstraní. Náš kosmetický salon v Praze disponuje špičkovou technologií, která vás rychle a kvalitně zbaví nevzhledné sítě červených žilek na nohou, obličeji či jiných částech těla. Objednejte se na zákrok a dopřejte si sebevědomí, které si zasloužíte.

Proč zvolit odstranění žilek u nás?

Estetické zlepšení a vyšší sebevědomí

Odstranění žilek v Praze obrázek 2

Viditelné žilky mohou být pro mnoho lidí esteticky nepříjemné. Odstranění žilek výrazně zlepší vzhled kůže a přináší efekt omlazení pleti. Jestli se cítíte nejistě a nesvá, odstraněním žilek získáte vyšší sebevědomí a budete se ve své kůži cítit lépe.

Neinvazivní postup

Odstranění žilek v Praze obrázek 4

Odstranění žilek u nás se provádí pomocí neinvazivních metod, to znamená, že není potřeba žádný chirurgický zákrok a pacienti se nemusí obávat bolesti a dlouhé rekonvalescence. 

Špičkový přístroj

Odstranění žilek v Praze obrázek 6

Náš přístroj ADENA (intenzivní pulzní světlo) je špičkové zařízení francouzské společnosti Eurofeedback, které využívá revoluční metody v oblasti selektivní fotokoagulace a má víceúčelové použití v kosmetologii a užívá se i při IPL léčba akné.

Bezbolestnost

Odstranění žilek v Praze obrázek 8

Neinvazivní postupy, které se používají k odstranění žilek, jsou obvykle bezbolestné. Pacienti se tak nemusí obávat bolesti během nebo po zákroku. Zároveň není potřeba jakékoliv umrtvení.

Rychlé výsledky

Odstranění žilek v Praze obrázek 10

Po odstranění žilek, tedy po absolvování kůry 3-4 sezení, se výsledky projeví velmi rychle. Zpravidla se ošetřené žilky zcela vstřebají po několika týdnech.

Dlouhodobé výsledky

Odstranění žilek v Praze obrázek 12

Zákrok v našem salonu je investicí na dlouhou dobu! Znovu projevení problému ale záleží na vaší životosprávě. Je tedy třeba se vyvarovat přílišnému slunění, nevhodnému či pálivému jídlu, sauně a alkoholu. Zákrok se podle potřeby může opakovat.


Zasloužíte si dokonalý vzhled pokožky bez viditelných žilek

Svěřte se bez starostí do rukou našich odborníků.

Jaké jsou u odstranění žilek pomocí IPL zkušenosti našich klientek

Jsme hrdí na stále rostoucí počet spokojených klientů, kteří se k nám s důvěrou vrací. Přečtěte si jejich hodnocení, ať už po absolvování procedury, mezoterapie, nebo třeba ultrazvukové kavitace.

Profesionálové v estetické medicíně!!! Po příjezdu na kliniku jsem se setkala pouze s úsměvem, milým jednáním, příjemnou atmosférou a vším pozitivním. Individuální přístup ke každému pacientovi. Samotný zákrok vedla specialistka velmi šetrně spolu s vysvětlením každého kroku, který uskutečnila. Nebyl to moc příjemný zákrok ale pro krásu se dá přežít. Poté následovala šetrná péče, odpočinek, poučení o další péči, a po výkonu můj odchod provázený dalšími úsměvy. Výsledek po prvním zákroku byl viditelný, žilky zmizely na 70% Moc děkuji a určitě opět kliniku navštívím.

Ladislava Bartoníčková ⭐⭐⭐⭐⭐

V Ketrin Esthetic jsem přišla s problemem rozšířených žilek. Po 3 proceduře výsledek je skvělý! Na klinice vše funguje jasně. Kosmetičky - profesionálky svého oboru. Vřele doporučuji!

Alena Urbánková ⭐⭐⭐⭐⭐

Jak probíhá IPL odstranění žilek u nás

0 (1)

Průběh

Světelný paprsek se soustředí pouze na konkrétní oblast a přesně zasáhne nežádoucí cévy, přičemž okolní tkáň zůstává zcela nedotčena.

Působením tepla se stáhnou kolagenová vlákna v cévní stěně, v důsledku čehož žilka odumře a v průběhu 7-10 dnů se zcela vstřebá. Zákrok není bolestivý, takže není potřeba žádné anestetikum.

Počet ošetření

Kolikrát je třeba proceduru opakovat záleží na dané ploše a hustotě žilek. Zpravidla se ošetření opakuje 2-4x vždy jednou za 4 týdny. Jako vedlejší účinek může občas dojít k jemnému zčervenání či otokům.

Péče po ošetření

Krátce po zákroku může žilka nabýt tzv. plastického vzhledu, popřípadě ztmavnout či zčervenat po obvodu. Během jednoho či dvou dnů by mělo dojít k jemnému ztmavení.

Občas vznikne stroupek, který se po několika dnech přirozeně odloupne - rozhodně jej neodlupujte sami! První ošetření nemusí přinášet výrazný efekt, ten vzroste až s ošetřeními následujícími.

Jaké všechny problémy s žilkami dokážeme vyřešit

Odstranění červených žilek

Červené žilky jsou velmi častým problémem, především u žen nad 30 let věku. Tento zákrok je obvykle prováděn pomocí laserové terapie, která je bezbolestná a přináší rychlé výsledky.

Odstranění rozšířených žilek

Pokud máte rozšířené žíly, které jsou viditelné pod kůží a mohou způsobovat nepříjemné příznaky, jako jsou bolesti nohou nebo otoky, můžeme vám také pomoci.

Odstranění žilek v obličeji

Pokud máte žilky v obličeji, které vám způsobují estetické nebo psychické nepohodlí, můžeme vám také pomoci. Odstranění žilek v obličeji se provádí pomocí IPL terapie přístrojem ADENA.

Můžeme vám pomoci se zbavit červených žilek (které se často vyskytují primárně na nose), prasklých žilek, i rozšířených žilek v obličeji.

0 (11)

Získejte sebevědomí díky mladistvé a krásné pokožce bez vystouplých či rozšířených žilek

Objednejte se na zákrok již dnes.

IPL odstranění žilek před a po

Naše práce mluví za vše. Prohlédněte si fotogalerii a nechte se inspirovat vynikajícími výsledky našich klientů!

Staňte se jednou z našich spokojených zákaznic

Vsaďte na špičkovou péči a profesionalitu v odstraňování žilek.

IPL odstranění žilek cena

Chceme, aby se všichni naši klienti cítili skvěle! Proto přinášíme dostupnou estetickou péči za skvělé ceny, ale bez kompromisů na kvalitě.

  • Odstranění rozšířených žilek (obličej) 30 - 40 min - 1650 Kč

FAQ - odstranění žilek Praha

Co způsobuje praskání žilek v obličeji?

Praskání žilek v obličeji může být způsobeno různými faktory, jako je genetika, stárnutí, nadměrné slunění, trauma, hormonální změny nebo vysoký krevní tlak. Tyto vlivy mohou oslabit stěny krevních cév a způsobit jejich prasknutí.

Jaké jsou možné vedlejší účinky odstranění žilek?

Mezi možné vedlejší účinky odstranění žilek patří dočasné zarudnutí, otoky, nebo mírné nepohodlí v ošetřené oblasti. Tyto vedlejší účinky obvykle odezní do několika dnů po zákroku. Pokud se tak nestane, kontaktujte ošetřující specialistku.

Je odstranění žilek vhodné pro každého?

Nejlepší kandidáti pro tento zákrok jsou lidé s viditelnými žilkami, kteří jsou fyzicky zdraví. Osoby s aktivními kožními infekcemi, těhotné ženy nebo lidé s některými zdravotními problémy, jako je například diabetes, by měli zákrok konzultovat s odborníkem.

Jak dlouho trvají výsledky po odstranění žilek?

Výsledky odstranění žilek jsou obvykle trvalé. Je důležité dodržovat doporučení lékaře ohledně péče o pokožku po zákroku a minimalizovat faktory, které mohou způsobit další vznik žilek, jako je nadměrné vystavování kůže slunečnímu záření. Pravidelná péče o pokožku a zdravý životní styl mohou pomoci udržet výsledky odstranění žilek co nejdéle.