fbpx

Hloubkové čištění nám pomáhá osvobodit póry od mazu, odstraňuje rohovou vrstvu odumřelých buněk a zmírňuje zánětlivé procesy. Nabízíme 10 různých kombinovaných protokolů pro zlepšení problematické a aknózní pokožky.

V produktech GIGI je na výběr například řada Aknon. Ta působí jako prevence akné, bojuje s hyperkeratózou, zhoršeným akné, mastnotou, nevyrovnanou pokožkou, seboroickou dermatitidou. Série Derma Clear má antibakteriální účinky, zklidňuje a odstraňuje zarudnutí a neutralizuje volné radikály.

Lipacid je řada bohatá na aminokyseliny, které zabraňují vzniku a šíření bakterií. Působí na mnoho patogenních mikroorganismů, léčí akné, růžovku, regulují mazové žlázy a snižují tvorbu komedonů.

Jako je nezbytné občasné čištění fasády bytového domu, s naším obličejem to není jiné. Hloubkové čištění je první krok ke zdravé pokožce! Pro lepší a rychlejší výsledek vám rádi pomůžeme s výběrem domácí péče, která vám pomůže docílit sametové pleti bez pupínků.

    Nezanedbávejte svůj vzhled

    Udělejte něco pro krásu. Čas vrátit nedokážeme, ale mladistvý lesk a pružnost Vaší pokožky ano. Na nic nečekejte a objednejte se na tuto proceduru třeba ihned!