fbpx
  • Odstranění pigmentových skvrn + krk + dekolt60-903100 Kč
  • Celý obličej30 - 40 min2000 Kč

OŠETŘENI PŘISTROJEM ADENA

ADENA

Přístroj ADENA (intenzivní pulzní světlo) je špičkové zařízení francouzské společnosti Eurofeedback, které využívá revoluční metody v oblasti selektivní fotokoagulace a má víceúčelové použití v kosmetologii. Společnost Eurofeedback patří k renomovaným globálním výrobcům (patnáct světových patentů) a je světovou jedničkou v oblasti depilace.

Nejlepšího výsledku lze docílit zejména u tmavých skvrn. Skvělé účinky se dostaví již po prvním zákroku. Bezprostředně po ošetření může pigmentová skvrna podstatně ztmavnout. Na daném místě se udělají drobné stroupky, které připomínají zvýrazněnou pigmentaci. Tyto stroupky se samy během 1-2 týdnů pozvolna sloupnou. V žádném případě se je nesnažte strhávat!!! Výsledkem by byly jizvičky, které by vám již mohly zůstat. Tento typ ošetření se provádí v létě. Rozhodně není určen na mateřská znaménka. Celá procedura se skládá ze 2 – 4 ošetření v intervalech nejméně 4 týdnů.

    Nezanedbávejte svůj vzhled

    Udělejte něco pro krásu. Čas vrátit nedokážeme, ale mladistvý lesk a pružnost Vaší pokožky ano. Na nic nečekejte a objednejte se na tuto proceduru třeba ihned!