fbpx

Procedura pro suchou až normální pokožku se známkami stárnutí.

Kolagen je nejdůležitější stavební bílkovinou lidského těla a pojivových tkání. Má funkci podpůrnou, stavební, spojovací, ochrannou, regenerační a hydratační. Pokud je v pokožce dostatečné množství kolagenu, pokožka vypadá pevná, pružná a hydratovaná.

Účinky kolagenového ošetření

Zlepšuje pevnost pokožky, čímž se minimalizuje přítomnost viditelných mimických vrásek. Zlepšuje celkový vzhled pokožky, má vyživující a revitalizační účinky. Výrazně zlepšuje hydrataci pokožky, posiluje schopnost pokožky vázat vodu. Účinně redukuje kožní nerovnosti, zlepšuje jemnost a elasticitu pokožky. Ošetření je vhodné pro pleť 30+.

Ošetření zahrnuje: povrchové čištění, tonizaci, změkčovadlo, enzymatický peeling, hloubkové čištění, úpravu obočí, kolagenový koncentrát, relaxační masáž kolagenem a elastinem, masku kolem očí, masku z přírodního kolagenu s kyselinou hyaluronovou, závěrečný pleťový a oční krém.

Délka ošetření: 60 – 80 min
Cena pouze za obličej: 1900 Kč
Cena za obličej + dekolt: 2200 Kč


Víme přesně, jakou péči vaše pokožka potřebuje!

Dopřejte vaší pokožce péči, kterou si zaslouží. Proceduru ušijeme na míru vašemu věku, typu pleti i jejímu momentálnímu stavu. Zpomalte přirozený proces stárnutí pokožky a zbavte jí známek únavy ještě dnes!

Open chat
Powered by