fbpx
 • Nohy, boky, zadek, břicho452150 Kč
 • Celé tělo602740 Kč
 • Balíček 7x (nohy, boky, zadek, břicho)4510430 Kč
 • Balíček 10x (nohy, boky, zadek, břicho)4514500 Kč

Přístrojová Endosphere terapy v Praze - moderní a účinná masážní terapie

Chcete detoxikovat organismus a zároveň odstranit celulitidu?

Vyzkoušejte Endosphere terapy! 

Jak vám Endosphere terapie pomůže?

Endosphere terapy je masážní technika, která se zaměřuje na hloubkové vrstvy svalů a tkání, ať už jde o záda, břicho, stehna, nohy nebo další části těla. Tato technika se vyznačuje použitím speciálního zařízení - Endosphères Therapy - které využívá principu pneumovibrační terapie a způsobuje mikrovibrační pohyby. Tyto vibrace působí na svaly a tkáně. Pomáhají tím uvolnit napětí, zlepšit průtok krve a lymfy, a tím podpořit regeneraci a zdraví vašeho těla.

Někdo investuje do nemovitostí, jiný do svého zdraví. Endosphere terapy je vhodná pro klienty různých věkových kategorií a životních stylů, kteří trpí bolestí svalů a kloubů, únavou a nespavostí. Tento typ terapie se používá také při odstraňování celulitidy a formování těla, což přispívá k lepšímu vzhledu a sebevědomí.

Endosphere terapy má mnoho výhod pro vaše tělo a mysl. Níže uvádíme některé z nich:

 • Uvolňuje svalové napětí: Endosphere terapy používá technologii hloubkového masážního systému, který pomáhá uvolnit svalové napětí a bolest. To zlepšuje pohyblivost a umožňuje vám snadněji provádět každodenní aktivity.
 • Zlepšuje průtok krve a lymfy: Tento typ terapie také podporuje zlepšení průtoku krve a lymfy v těle. To má pozitivní vliv na celkové zdraví a pohodu a může pomoci s problémy, jako jsou otoky, záněty a svalové křeče.
 • Podporuje regeneraci tkání: Vibrace Endosphere terapy stimulují krevní oběh a podporují regeneraci tkání v těle. To může pomoci zlepšit proces hojení a uzdravování po zranění nebo operaci.
 • Odstraňuje celulitidu a pomáhá formovat tělo: Endosphere terapy je také účinná při odstraňování celulitidy a pomáhá tvarovat tělo. Masážní systém používaný při této terapii umožňuje rozrušit a rozložit tukové buňky, což vede k jejich odstranění a zlepšení kvality pokožky.

Jaký přístroj používáme a k čemu slouží?

Endosphères Therapy - moderní masážní přístroj, který využívá pneumovibrační technologii k dosažení precizní a účinné masáže těla. Tento přístroj je vyvinutý italskou společností Endosphères Therapy a využívá technologii s vysokou frekvencí vibrací, které pronikají do svalů a tkání, aby uvolnily napětí, zlepšily krevní oběh a pomohly k regeneraci tkání.

Endosphères Therapy se skládá z jednotlivých koulí, které jsou uspořádány v jedné rovinné vrstvě, a každá koule je propojena s mikrovibracemi. Tento design umožňuje terapeutovi precizně cílit na konkrétní svalové skupiny a tkáně, a tak poskytnout účinnou a hloubkovou masáž. Endosphères Therapy lze použít na různých částech těla, včetně břicha, hýždí, stehen, paží a zad.

Chceme, abyste byli maximálně spokojeni! Jak probíhá Endosphere terapy?

Pojďme se podívat, jaký je náš postup. Čím více informací budete mít, tím spíše dosáhneme těch nejlepších výsledků.

  1. Konzultace s terapeutem

  Každá Endosphere terapy začíná konzultací s terapeutem, který vás přivítá a bude s vámi konzultovat vaše potřeby, cíle a předchozí zdravotní stav. Tato konzultace je důležitá, aby terapeut mohl přizpůsobit masáž vašim individuálním potřebám a zajistit maximální účinnost.

  1. Příprava na masáž

  Po konzultaci s terapeutem se připravíte na masáž. Obvykle si lehnete na masážní lůžko a terapeut vám umístí Endosphères Therapy na oblast, kterou chcete masírovat. Toto zařízení vytváří mikrovibrační pohyby, které cílí na konkrétní svalové skupiny a pomáhají uvolnit napětí a bolest.

  1. Masáž

  Terapeut začne masírovat oblasti vašeho těla pomocí Endosphères Therapy. Pneumovibrační pohyby zařízení cílí na konkrétní svalové skupiny, což umožňuje precizní masáž. Terapeut také může použít různé techniky a tlaky pro dosažení nejlepšího účinku. Během masáže se můžete cítit uvolněně a uvolněněji.

  1. Dokončení masáže

  Po masáži terapeut odstraní Endosphères Therapy a nechá vás pár minut odpočinout a relaxovat. Poté vás terapeut pomůže vstát a poskytne vám návod na následující kroky, abyste mohli co nejvíce využít výsledky Endosphere terapie.

  1. Po masáži

  Po masáži můžete očekávat pocit uvolnění, mírného zlepšení pohyblivosti a méně bolesti. Doporučujeme vám pít dostatek vody a vyhýbat se nadměrnému fyzickému namáhání, abyste maximalizovali účinky terapie.

  Celkově Endosphere terapy je účinná a moderní technika masáže, která poskytuje mnoho výhod pro vaše tělo a mysl. Navštivte nás a zažijte pocit uvolnění a zlepšení svého zdraví a pohody.

  Endosphere terapy se může kombinovat i s dalšími typy masáží, jako například LPG masáž nebo Lymfatická drenážní masáž, což má za účinek lepší a rychlejší výsledky.

Pro koho není Endosphere terapy určená?

Každá služba má své cílové publikum. Nechceme za každou cenu nabízet naší službu komukoliv, protože tím bychom mohli způsobit nepříjemné komplikace.

Proto jsme sestavili následující seznam, pro koho není terapie vhodná:

 • Lidé s akutními zánětlivými procesy v těle, jako jsou například horečky, akutní infekce, akutní záněty kloubů atd.
 • Osoby s kardiovaskulárními problémy, jako jsou například srdeční choroby, vysoký krevní tlak, krevní sraženiny a další onemocnění, které mohou být zhoršeny vibracemi.
 • Lidé s implantáty, jako jsou kovové tyčky, umělé klouby, kardiostimulátory a podobně, protože tyto předměty mohou být náchylné k poškození vibracemi.
 • Těhotné ženy, zejména v prvním trimestru, kdy je dítě nejvíce ohroženo vlivy z vnějšího prostředí.
 • Osoby s některými kožními chorobami nebo problémy, jako jsou například vyrážky, vředy, popáleniny nebo škrábance, které by mohly být zhoršeny nebo podrážděny vibracemi.

Tento seznam je pouze orientační. Vše potřebné ještě probereme na první konzultaci, abychom vyloučili kontraindikaci.

Víme, že chcete skvělé výsledky. Ty vám zajistí opakování!

Výsledky terapie získáte už po první proceduře. Ten skutečný efekt, po kterém toužíte, zaručí jen opakování celého postupu. Doporučujeme absolvovat několik procedur s minimálním odstupem 2-3 dnů.

Avšak je důležité si uvědomit, že Endosphere terapy není zázračný lék a aby bylo dosaženo trvalých výsledků, je třeba kombinovat terapii s dalšími zdravými životními návyky, jako je pravidelný pohyb, zdravá strava a dostatek spánku.

Detailní informace vám poskytneme při první návštěvě.

Takovou terapii potřebuji! Jak se můžu objednat?

Endosphere terapy je zaručeně skvělá procedura. Objednání je velmi snadné. Stačí se podívat na vybrané balíčky níže. Můžete objednávat po jednom ošetření nebo větší výhodné balení. Nezapomeňte, nejlepších výsledků dosáhnete jedině opakováním celého zákroku!


Masáž Endosphere terapy cena:

 • Nohy, boky, zadek, břicho za 2150 Kč
 • Celé tělo za 2740 Kč

Výhodný balíček Endosphere terapy:

 • 10 zákroků ( nohy, boky, zadek, břicho ) za 14500 Kč

 

Vaše Endosphere terapy je blízko! Pošlete nám objednávku!

Je to velmi snadné. Stačí vyplnit objednávkový formulář. V něm nám napište, kdy by se vám nejvíce hodila první konzultace. O zbytek už se postaráme.

  Nezanedbávejte svůj vzhled

  Udělejte něco pro krásu. Čas vrátit nedokážeme, ale mladistvý lesk a pružnost Vaší pokožky ano. Na nic nečekejte a objednejte se na tuto proceduru třeba ihned!